ההפתעה של NVIDIA: כרטיסי מסך בסגנון מלחמת הכוכבים

גירסאות האספנים של ה-Titan Xp האימתני נחשפות כעיצובים בהשראת הצד האפל והצד המואר של סדרת הסרטים האלמותית

כמה ימים אחרי ש- הבטיחה לנו את מה שהתפרש כגירסה המתקדמת והמיוחדת ביותר של דגם ה-Titan X שלה – קיבלנו את ההכרזה הלכה למעשה, אודות צמד גירסאות של ה-Titan Xp ששונות מהמקור אך ורק במראה החיצוני שלהן, ללא שום הפתעות מרעישות בהקשר לביצועים.

שתי גירסאות האספנים של כרטיס הגיימינג והעבודה המקצועית האימתני מהוות למעשה עוד אחד מאינספור שיתופי הפעולה לקידום היקום של סדרת מלחמת הכוכבים – כשגירסה אחת עם הארת לד ירוקה מוקדשת למורדי הגלקסיה וגירסה שנייה עם הארת לד אדומה מסמלת את האימפריה ואת הצד האפל של הכוח. יכולות הקירור, הביצועים והמימדים של שני הדגמים הם זהים, אך ניתן לראות הרבה אלמנטים ויזואליים קטנים שונים ביניהם – כאשר הגירסה האדומה מציעה גוון יותר עם עיצוב מעוגל ועתידני קצת יותר, בעוד שהגירסה הירוקה מציעה מראה פשוט יותר עם גימור שעבר טיפול אשר גורם לו להיראות ישן ובלוי במעט.

הצטרפו לצד האפל, יש לנו כרטיסי מסך

מעבר למכורים למותג שללא ספק יתלהבו מהמחווה, גם חובבי מודינג באופן כללי עשויים להתרשם מההצעה החדשה – אם לקחת בחשבון את העובדה ש- לא איפשרה לשותפותיה ליצור גירסאות ייחודיות משלהן עבור ה-Titan Xp, כך שמדובר בשידרוג הויזואלי המשמעותי ביותר לדגם הספציפי הזה שניתן להשיג כיום. לשמחתנו, ב- החליטו לשמור על תג מחיר של 1,200 דולר גם עבור הגירסאות הטריות – ולמרות שלא היינו מתנגדים כלל להכרזה על קיצוץ כלשהו בעלות זו, לכל הפחות אין כאן תוספת למחיר הקיים כפי שאולי ניתן היה לצפות ממה שמוגדר בתור גרסת אספנים בהיקף זמינות מצומצם.

מדובר במוצרים מושקעים למדי – מה שתואם את תגי המחיר הגבוהים שלהם, כמובן

דגמי ה-Titan Xp עתידים להגיע אל החנויות ב-17 בנובמבר, ויחד עם גרסת ה-Assassin's Creed Origins של עבור ה-GTX 1080 Ti שהוצגה רק לאחרונה מתקבלת אצלנו תחושה כי בעידן בו הביצועים ואפילו פוטנציאל ההמהרה הם דומים במיוחד בין תתי הדגמים השונים של כל כרטיס גראפי – למיתוג החיצוני מתחיל להיות משקל כבד יותר ויותר, ושיתופי פעולה גימיקיים כמו אלו עם עשויים להפוך לנורמה נפוצה ורחבה יותר ויותר, לטוב ולרע.

אולי בקרוב כל שובר קופות הוליוודי ומשחק מוביל יזכו לכרטיסי מסך ממותגים שיוצעו לצידם? נחיה ונראה

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
B.N.P
משתמש

1. גימיק מטופש
2. לצערי בטוח יהיו כאלה שהגרסאות הללו יקרצו להם. לכן, זה ממש לא פייר [שלא לומר חצוף] לעשות את הגרסאות הללו רק עבור דגם הכרטיס היקר ביותר של החברה… ועוד עבור כזה שמוגדר לצרכים מקצועיים!! הם פאקינג מוכרים כרטיס שהם מגדירים כ"מקצועי" עם משחק מחשב [כמה שקרנים אפשר להיות]!! למה לא לעשות את הגרסאות האלה כבר על ה-1080TI [שכמעט זהים בביצועים]? רק כסף, כסף ועוד כסף… גועל נפש.
מקווה, על אף שאני יודע שזה לשווא, שאף אחד לא יקנה את הכרטיסים האלה [אלא אם מדובר באמת בכאלה שצריכים את הכרטיס לצרכים מקצועיים ובא להם על הדרך שיהיה מצועצע בלד].

wddr444
משתמש

אין לי מושג על מה המהומה או הכתבה ?
איזה מלחמת כוכבים ?
מה קשור אורגן אורות למלחמת כוכבים ?
עוד כסף לממן לוגו על קופסא שנזרקת לפח לאחר פתיחתה ?

wpDiscuz