מתלבט בין Redmi note 3 לבין mi 4c - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין Redmi note 3 לבין mi 4c

smarty

Recommended Posts

צריך את עזרתכם בקרב צמוד בין שני המכשירים!

מצד אחד, ל-4c מעבד טוב ואמין יותר. הוא יותר חסכוני ופחות מתחמם. המכשיר גם קל וקומפקטי יותר.

מצד שני, ל- note 3 הרבה יותר גדולה ומסך יותר גדול.

1. המעבד של note 3 באמת כזה בעייתי?

2. ה- note 3 יעלה לי 200 ש"ח פחות מ-4c. מה בעצם הסיבה ש4c יקר יותר? זה לא סתם כנראה...

ובאותו עניין, כולם מהללים את רדמי אבל במה הוא יותר טוב מ4c? תביעת אצבע וגוף ממתכת זה כלום מבחינתי.

תודה!! :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

@efi89, למה? למעט נושא האמינות כביכול של כחברה "מערבית", הזנפון נחות יותר מהטלפונים שהוזכרו. 

@smarty, כנראה שהמחיר של ה SoC יוצר את ההפרש במחיר. בעיני שווה לשלם על מעבד לא סיני, כנראה שזה לא באמת משנה. קנה את המכשיר המוצלח יותר או המתאים יותר לצרכיך. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה nachum37 אמר:

@efi89, למה? למעט נושא האמינות כביכול של כחברה "מערבית", הזנפון נחות יותר מהטלפונים שהוזכרו. 

@smarty, כנראה שהמחיר של ה SoC יוצר את ההפרש במחיר. בעיני שווה לשלם על מעבד לא סיני, כנראה שזה לא באמת משנה. קנה את המכשיר המוצלח יותר או המתאים יותר לצרכיך. 

מה שאתה אומר לא בהכרח נכון
אני מדבר על הביצועים שלו שהם חזקים יחסית להרבה מאוד טלפונים 
אני אישית עם M1 NOTE שהוא חזק אבל תאמת היתי אישית מעדיף את הזנפון  הוא נראה יותר עמיד גם 
תאמת היו לי מספר טלפונים סיניים דווקא המייזו כן עושה תעבודה אבל עדיין רואים שהוא לא מושלם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועי המעבד של הזנפון הזה דומים ל 805, ומעבדי הטלפונים שהוזכרו הם  Snapdragon 808  ו MT6795 Helio X10 שחזק ממנו \ דומה לו.

אין צורך לצטט אותי אם אתה מגיב מיד אחר התגובה שעליה אתה מדבר. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...