התלבטות לגבי מתאם חשמל\רשת בחיבור לממיר יס, האם מתאים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי מתאם חשמל\רשת בחיבור לממיר יס, האם מתאים?

--Shadow--

Recommended Posts

שלום,

אני עובר לבית חדש ומתכוון לחבר את הממיר יס לרשת (VODׂ), טיפה כאב ראש להשחיל כבל רשת מהלוח הראשי לחדר ולכן חשבתי על פתרון של מתאם חשמל.

אני די חדש בנושא וקראתי קצת לפני זה.

המתאם הראשון יתחבר למפצל חשמל שאליו תתחבר הטלוויזיה והממיר, וכמובן המתאם.

המתאם השני יהיה מחובר למפצל חשמל בסלון, שאליו מחובר הנתב, הטלוויזיה ועוד מספר מכשירים קלים (4 בסה''כ).

בעוד חדר נוסף יהיה מחובר מחשב ישירות לנתב ללא שום מתאם (לא יודע אם זה חשוב לציין).

ההתלבטויות:

1. האם מתאם חשמל מתאים כפתרון ראוי למצב הנ''ל ולא גורם לבעיות כלשהם לרשת הביתית \ מחשב אחר שמחובר ישירות לנתב ?

2. האם המתאם מעביר נתונים בצורה תקינה ומהירה ? ישמש בסה''כ לממיר VOD.

3. ראיתי את הדגם הבא, האם ממולץ ? TP-LINK TL-PA4010KIT

http://www.imatrix.co.il/product.asp?aff_a=1&Pid=432&Cat2Cat1ID=37&Cat2ID=165&aff=Zap〈=he

תודה והמשך שבוע שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שחשוב לך בכל הסיפור זה לחסוך כאב ראש, אז תעביר כבל מהלוח עד לחדר - השקעה חד פעמית וגם הפתרון הטוב ביותר.

במקרה שתבחר לעשות שימוש במתאמים האלו, הכל תלוי בתשתית החשמל של הבית (תשתית טובה - זכית, תשתית לא טוב - יהיה לך הרבה יותר כאב ראש),

בכל מקרה כמות התקלות שיהיו לך עם מתאמים כאלו תהיה הרבה יותר גדולה מאשר עם כבל מושחל בצורה מסודרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי מyes בעבר זוג מתאמי על החשמל, בדיוק מהסיבה שציינת ועבד מצוין.

לאחרונה, ביקר טכנאי אצלנו מסיבה אחרת, והוא החליף את המתאמים , בזוג מודמים קטנים כאלה שגם עושים את העבודה בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...