האם המפרט שלי מתאים ל- GTX 980 Ti ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המפרט שלי מתאים ל- GTX 980 Ti ?

Furochuga

Recommended Posts

היי! בתור הדיון הראשון שאני פותח פה בפורום אני צריך קצת עזרה והתעייצות.

אני מעוניין לשדרג את כרטיס המסך הנוכחי שלי לכרטיס NVIDIA Ti.

השדרוג הזה דורש ממני מספר דברים:

-אחד מהם מן הסתם שדרוג הספק כוח לאחד שיעמוד בדרישות המינימליות של הכרטיס (Min. 600W).

וגם שהספק הזה יחזיק במס' החיבורים הנחוצים לכרטיס, שזה עוד החלק הפשוט יותר מבחינתי, אני חושב שספק THERMALTAKE 750W LITEPOWER אמור לעשות את העבודה, אם אני טועה אז אנא תתקנו אותי!

-הדבר השני הוא בדיקה שהלוח אם הנוכחי שלי גם תואם לכרטיס המסך. הלוח אם שאני מחזיק בו כרגע הוא MSI P55A-G55.

זה לוח אם מיושן יחסית שתומך רק ב PCI-E 1.0. זה דבר בעייתי מכיוון שהכרטיס המדובר הוא רץ על PCI-E 3.0.

פניתי לתמיכה הטכנית של במייל והם ענו לי שתיאורטית לא אמורה להיות בעיה, אבל הם לא יודעים אם בפועל הכרטיס יפעל בגלל שהלוח אם שלי ישן והפסיקו לעדכן את התאימות שלו, בדקתי ברשימת התאימויות של הלוח האם הספציפי שיש לי לכרטיסי המסך ואכן מזמן הפסיקו להתאים אותו לכרטיסים עכשווים.

לכן אני פונה אליכם, האם זה באמת יפעל או שקיים צורך במקרה הזה להחליף גם לוח אם?

-הדבר השלישי ולא פחות חשוב, תאימות למעבד, פה הידע (המינימלי ממילא) שיש לי נגמר ואני לא בטוח איך לבדוק אפילו את התאימות ביניהם, או אם בכלל אפילו יש צורך לבדוק תאימות כי יכול להיות שזה בכלל לא משנה במקרה של מעבד וכרטיס גרפי? המעבד שיש לי הוא Intel i5 760 2.80Ghz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 16GB RAM 1333Mhz. שזאת הכמות המומלצת לזיכרון תומך לכרטיס לפי האתר של , מה יחנוק אותו אז למעשה? ה PCI-E 1.0?

עם ה-970 לא אמורות להיות בעיות? מה ההבדל ביניהם שעושה את זה פחות בעייתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה מדובר אז על מחשב חדש לגמרי, לא? זה מה שניסיתי להמנע ממנו משיקולי תקציב אבל אני מניח שאין הרבה ברירה במקרה שלי בגלל החומרה המיושנת יחסית...

בכל אופן אני יחסוך פשוט וייקנה מחשב ה-980 כדי שאני יוכל גם להרחיב אותו בעתיד...

תודה רבה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו שצריך לבדוק בפורום , שם הם מבינים בזה.

בעיקרון, כל יצרן כרטיסים קונה צ'יפים מנווידיה ובוחן אותם עצמאית, את הצ'יפים הטובים יותר (יותר הספק בפחות מתח) הם שמים בכרטיסים היקרים יותר.

לדעתי, תבחר לוח ומעבד, תראה כמה נשאר לך ואז תתחיל לבדוק כרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...