לאן הולך ווינדוס 10 כמה שאלות - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן הולך ווינדוס 10 כמה שאלות

bbking

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשמיקרוסופט אמרו שהם מאפשרים לבעלי וינדוס 7 ו8 לשדרג בחינם בשנה הראשונה, אני כמעט בטוח שהם התכוונו ליצור חלון של שנה בו יהיה ניתן לשדרג ל10 ולקבל רשיון חוקי קבוע!

הוא לא יתפוגג אחרי שנה.

רק האפשרות לשדרג ולקבל רשיון חוקי לוינדוס 10 לבעלי גרסאות קודמות תתפוגג אחרי שנה.

אם אתה רוצה את הרשיון החוקי ל10 מבלי לעבור אליו בשלב זה, אתה יכול לעשות גיבוי IMAGE לכונן .

לשדרג לוינדוס 10 ולקבל מפתח חוקי קבוע אותו תשמור לעתיד.

ואז לשחזר את הIMAGE לכונן ולהמשיך לעבוד עם ה8.1.

תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה את הרשיון החוקי ל10 מבלי לעבור אליו בשלב זה, אתה יכול לעשות גיבוי IMAGE לכונן .

לשדרג לוינדוס 10 ולקבל מפתח חוקי קבוע אותו תשמור לעתיד.

תקנו אותי אם אני טועה.

זה לא בדיוק ככה. לפני יומיים שדרגתי לוינדוס 10. לא קיבלתי סריאל חדש - כשבדקתי את הסריאל של הוינדוס 10 באמצעות תוכנת Product Key View ראיתי שהוא השתנה לסריאל גנרי - אותו הסריאל שאפשר למצוא באתרים שונים כולל במיקרוסופט כמפתח גנרי לוינדוס 10.

הגירסא שהייתה לי של וינדוס 8 הייתה ריטייל, והיא כבר עברה התקנה במחשב חדש שלי לפני שנה. עכשיו בכלל לא ברור אם השדרוג לוינדוס 10 שקיבלתי הוא גם ריטייל, ומה יקרה אם אני אחליף מחשב לאחר יותר משנה ואבוא להתקין את ה-10 עליו - כי המפתח של ה-10 שיש לי עכשיו הוא גנרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי המפתח החדש הוא בעצם החומרה שלך. אתה לא צריך מפתח כי הם שמרו בשרתים שלהם ש ״מחשב xyz עם מזהה חומרה 123 מאוקטב ומאושר לשימוש בווינדוס 10 גירסה פרו״ ואז כל פעם שתתקין על המחשב הזה 10 פרו ברגע שאתה אקטיבציה זה בודק בשרתים של אם המחשב שלך מאושר ונותן לך להמשיך בהתאם.

הבעיות יתחילו כשתרצה לשדרג את המחשב ומזהה החומרה שלך ישתנה בעקבות זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהבעיה העיקרית היא החלפת לוח אם. אבל זאת עדיין בעיה.

למי שיש 8.1 ריטייל - מתישהו יחליף את המחשב מן הסתם ואם זה בטווח של יותר משנה, זה אומר לחזור ל8.1 או לקנות רשיון חדש ל10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח שלך התקלקל ומימשת אחריות או קנית אחר במקומו, והעלת את הוינדוס 10 שמזהה את השינוי, הוינדוס יכול להבין שמדובר באותו המחשב שהחליפו לו לוח ולהתאים את החומרה החדשה לרשיון.

האם זה לא מה שוינדוס עם רשיון RETAIL יעשה?

השאלה מהם הגבולות שמיקרוסופט הגדירו למשדרגים החינמים.

אני מניח שיש על זה כבר שאלות ואולי גם תשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש. אלא אם שומרת את הרישום של המזהה הישן למקרים כאלה, היא לא יכולה לזהות שמדובר באותו המחשב.

מה שכן אפשר אולי לעשות הצלבה מול המזהה הישן באותה כתובת ip ולראות שהוא לא פעיל יותר ואז על פי לבטל את הגישה שלו ולהפעיל גישה למזהה החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל את הוינדוס 8 ריטייל היה אפשר להעביר למחשב חדש אחר לגמרי ולא רק למחשב שיש בו שינוי וכדומה. אם אני ארצה להתקין את הוינדוס 10 לדוגמה בעוד שנתיים על מחשב חדש לא יהיה לי מפתח לזה. אומנם דיה לצרה בשעתה אבל נראה שיש כאן בעייה ויכול להיות שאז יהיה צורך אולי לפנות לתמיכה של בשביל לפתור את זה, כי המפתח הגנרי לא יאפשר אקטיבציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר את הדיבורים על הנושא בXP, ויותר מאוחר בVISTA וב7 ו8.

בXP היתה אכן בעיה לפעמים עם החלפת לוח, קודם כל בגלל דריוורים ויכולת מערכת ההפעלה לעשות את השינוי בצורה חלקה.

וגם עניין הרשיון בהחלפת חומרה היה הרבה יותר רגיש.

בגרסאות הבאות של הוינדוס שיפרו משמעותית את הנושא.

כך שהיה אפשר לעשות שינויים קצת יותר דרסטים בחומרה כל עוד אלו לא גדולים מספיק כדי שהוינדוס לא יוכל להיות מספיק בטוח שמדובר באותו המחשב.

מערכת ההפעלה יודעת שהיא אותה שקיבלה את הרשיון.

היא לא יודעת אם העתיקו אותה או לא.

אבל היא יכולה לבדוק ולמצוא מספיק רכיבי חומרה וסימנים מזהים אחרים כדי לקבל הערכה מספקת.

ואני מניח(אני לא יודע בוודאות) שבתהליך מורכב ומשופר זה, אפשר גם להחליף לוח מבלי שהרשיון יתבטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש קצר ומצאתי תשובה מעניינת לשאלה.

you can change so many things before windows freaks out ive done mobo cpu swaps that use same ram gpu and etc and been fine it just depends on what you have changed in the past

I replaced my motherboard with a Fatal1ty Z97 Killer yesterday while my MSI board is being RMA'd and clicked 'Acivate online now' and it went through without using the telephone.

http://forums.evga.com/Upgrading-CPU-but-not-motherboard-Will-it-revoke-my-Windows-license-m2026249.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...