מבקש המלצה לרכישה עצמאית מחו"ל של מודם כבלים משולב אינטרנט וטלפון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לרכישה עצמאית מחו"ל של מודם כבלים משולב אינטרנט וטלפון

yovavz

Recommended Posts

שלום לכולם,

בעקבות ההצעות המוזלות החדשות של מבצעי חבילות וטלפון, אני מעוניין להצטרף לאחת מהן ולהוזיל את העלות הכוללת שלי באופן משמעותי.

לרוע המזל, החבילות הללו מצריכות רכישה של מודם משולב שמחליף את הציוד הקיים ובד"כ גם כולל ראוטר בעלות גבוהה יחסית.

נכון להיום אני מחובר באמצעות הכבלים ויש ברשותי ראוטר טוב פרטי.

ציוד הכבלים כולל שני מודמים ששייכים לחברת הוט ואני מניח שאצטרך להחזירם ברגע שאעבור לחבילה משולבת אצל ספק יחיד.

מאחר ויש לי כבר ראוטר טוב (Tp-Link 1043), אני זקוק רק למודם כבלים משולב וטלפון (בשלב זה אינני מעוניין לעבור לתשתית בזק).

אשמח לקבל המלצות למודם מתאים מחו"ל (EBay ודומיו) בעלות סבירה.

בתודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אני מכיר את זה והם אכן החברה היחידה שמציעה כרגע שירות כזה.

שים לב מה כתוב שם:

"אין להשתמש במכשיר מודם לא מורשה ויש להשתמש רק במכשירים מורשים"

ולא סתם, מכשיר אחר פשוט לא יעבוד לך, והם לא יסכימו לחבר אותו. בניגוד לתשתית של בזק כאן אתה לא יכול לבחור איזה מכשיר שאתה רוצה מהמון סיבות כמו התאמה והעובדה שכל מכשיר צריך להיות להסתנכרן על ידי חברת הכבלים והם לא יעשו את זה עבור המכשיר שתקנה.

מעבר לזה לא יודע עד כמה זה כדאי בכלל... טלפון קווי לא שווה כלום, ממיר אתה יכול לקנות לבד במחיר חד פעמי ואינטרנט 100 מגה עולה 70 שקל ב018

וגם אם היה מכשיר כזה לקנייה באופן פרטי (לא שיש) אז כמה אתה חושב שהוא היה עולה? 100? 200? שכח מזה. מקסימום היית חוסך 100 שקל ובדרך נפרד מאחריות ושירות על המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

כשנאמר "מכשיר מורשה" זה אומר מבחינתי שאני יכול לשאול את הספק האם מכשיר מסויים תואם את הדרישות שלו ולאו דווקא לקנות מכשיר רק ממנו - הרי אם אני אשתמש במודם המקורי של הוט לא תהיה כל בעיה מבחינה טכנית וכמו כן, זה אמור לדעתי להיות ברור מחוקי הגנת הצרכן.

לגבי המחיר של מודם - כן, אני מצפה שיהיה מכשיר זול בדיוק כפי שיש כאלו לטכנולוגיה הטלפונית שניתן להשתמש בהם מול תשתית בזק (VDSL אם אינני טועה). לדוגמא: http://arris.force.com/consumers/ConsumerProductDetail?p=a0ha000000GPcy4AAD&c=Touchstone%20Modems%20and%20Gateways#panel2

ממיר דיגיטלי לא מעניין אותי ולכן אינני מתייחס להיבט הזה של ההצעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכבלים יש נושא - יש CONFIG FILE שהמודם מוריד.

הCONFIG FILE, לעיתים חתום בהצפנה דיגיטלית, ובלי שום קשר עם נתונים רלוונטים לאותו VENDOR.

ככה שאם תקנה CM - זה לא יעבוד לך !

אם תשוטט באינטרנט תראה פורומים למיניהם של אנשים שיצרו CONFIG FILE מתאים לספק שלהם וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

כשנאמר "מכשיר מורשה" זה אומר מבחינתי שאני יכול לשאול את הספק האם מכשיר מסויים תואם את הדרישות שלו ולאו דווקא לקנות מכשיר רק ממנו - הרי אם אני אשתמש במודם המקורי של הוט לא תהיה כל בעיה מבחינה טכנית וכמו כן, זה אמור לדעתי להיות ברור מחוקי הגנת הצרכן.p=a0ha000000GPcy4AAD&c=Touchstone%20Modems%20and%20Gateways#panel2

.

אוקי אז אולי פשוט, כמו שאתה אומר, תשאל את הספק מהו בדיוק מכשיר מורשה? ואז תדע בדיוק אילו מכשירים אתה יכול לקנות וכל הדיון הזה מיותר.

אני יכול להבטיח לך שאפאחד פה לא יודע, ואני גם אנחש שאין מכשיר מורשה אחר חוץ מאלו של .

הפאסט בוקס הוא המודם המקורי של , כמו שאתה קורא לו ולא משהוא ייחודי של פאסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה,

הרבה תודה על התגובות.

האם אין כאן Case לפנות למשרד התקשורת על כך ש-HOT מונעת מצרכנים לרכוש ציוד, אלא דרכה?

אני די בטוח שמדובר על עבירה מבחינת חוקי הגנת הצרכן או תקנות משרד התקשורת

עדכון:

באתר משרד התקשורת מצאתי איזשהו נספח של חוזה של HOT מול ספקים שעובדים על התשתית שלהם עם דרישות המערכת של המודם והם אכן כותבים במפורש שה-Configuration File ינוהל רק על ידם.

צריך איזה עיתונאי או עו"ד עקשן או המועצה להגנת הצרכן שיאלצו את משרד התקשורת להקל על צרכנים לרכוש ציוד מתאים שלא דרכם...

זה יכול להיות על ידי רשימה של ציוד מורשה שנבדק על ידי HOT ונמצא מתאים (נראה לי שאם ה-Config File כל כך בעייתי, אז ש-HOT יתחייבו לטעון אותו למודם בחינם לכל לקוח). או שיפרסמו את התנאים ברשימה פחות טכנית, כך שכל לקוח יוכל למצוא את הציוד המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...