Dell - שירות (או חוסר שירות) - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell - שירות (או חוסר שירות)

thebenjamin

Recommended Posts

שלום,

לפני כשבועיים רכשתי מסך של (P2414H( אחרי המלצות שקיבלתי בפורום. ראיתי גם שסה"כ השירות של נחשב לטוב (נתקלתי במידע כשחיפשתי מחשב נייד).

אני אשתף את מה שעובר עלי מאז הרכישה:

לאחר דק' ספורות שהמסך נדלק שמתי לב למעין כתם/מריחה על המסך, חשבתי שאולי הוא הספיק להתלכלך. ניסיתי לנקות את אותו כתם, אבל הוא נישאר ללא שינוי.

הבנתי שבעיה פה היא בפאנל של המסך עצמו או בצד הפנימי של הפלסטיק שמבודד אותו.

מכיוון שהרכישה התבצעה ביום שישי בצהריים לא יכולתי לחזור לחנות או לפנות לשירות לקוחות - חיכיתי לראשון.

בראשון בבוקר התקשרתי למוקד של , הנציג ביקש שאשלח לו את הקבלה וצילום של התקלה ושהוא יחזור אלי להמשך טיפול. עברו יומיים - אין קול ואין עונה.

בשלישי בבוקר התקשרתי שוב, נציג אחר ביקש שאעביר לו את המייל ששלחתי לנציג הקודם, מכיוון שהוא לא הצליח לראות את התקלה (באמת קשה לזהות בתמונה) ולא הצלחתי לשלוח צילום יותר טוב הוא אמר שאין ברירה אלא לאסוף את המסך למעבדה, ובמידה וימצא לא תקין יוחלף במסך חדש.

ובאמת בהמשך אותו יום תיאמו איתי איסוף ליום חמישי בבוקר. ביום חמישי כפי שנקבע הופיע

טכנאי/נציג של DELL/מעבדות יעל, הראתי לו על מה מדובר, הוא מילא טופס, נותן לי לחתום עליו ולצלם עותק, וזהו. נאדא מאז, 8 ימים עברו ואף אחד לא מדבר, גם כשאני מנסה לברר איפה זה עומד אני לא מקבל תשובות ולא מוכנים להעביר אותי למנהל. והכי מרתיח שמדובר על מסך חדש שהיה תקול מההפעלה הראשונה.

בינתיים הגשתי תלונה במועצה לצרכות.

מה שבטוח - אני לא אקנה יותר מוצרי ואמליץ לכל מי ששוקל לקנות, להתרחק מהם.

דווקא CPM שכולם אמרו להתרחק מהם (אחריות לנובו) פתרו לי את הבעיות כמו שצריך ובמהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשך לסיפור.

התקשרתי בבוקר וכמובן שאמרו שיחזרו אליי, לא חזרו.

התקשרתי אחרי מספר שעות וביקשתי שיעבירו אותי למנהל, אמרו שאי אפשר, הודעתי שאני נשאר על הקו עד שמעבירים אותי - ניתקו לי בפנים.

אחרי שיחה עם המעבדה מסתבר שהמסך שנלקח ב5/3 הגיע אליהם רק ב12/3 - שבוע אחרי, והם גם לא יודעים מה התקלה אז הם רק היום בבוקר ביקשו מהמוקד שיפרט להם מה הבעיה, ונכון לסוף היום הזה המוקד עדיין לא ענה להם.

פשוט להתרחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...