בקשת חוות דעת| NZXT Phantom 630 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשת חוות דעת| NZXT Phantom 630

Designer

Recommended Posts

שלום,

אני אשמח לחוות דעת על מארז שאני רוצה לקנות למחשב חדש, המחיר שמצאתי אותו היה 779 ש"ח בפלונטר. אם יש מקום זול יותר ואמין, אשמח לעצה.

מארז:

NZXT Phantom 630, צבע שחור-מט.

פרטים על המארז:

http://www.nzxt.com/product/detail/118-phantom-630.html

מה התקציב המקסימלי עבור המארז?

850 ש"ח

האם תבצע OC לאחד מרכיבי המחשב?

כן, למעבד.

מפרט:

CPU - i7 4790K

CPU Cooler - Nocua NH-D14

RAM - 2x8GB 1333MHz

Motherboard - Z97X- 5

GPU - Gigabyte GTX780 Windforce 3

SSD - 840 Evo 250GB

PSU - Seasonic M12II 850W

הערות:

אני מתלבט בינו לבין ה-Phantom 530. אם למישהו יש את אחד המארזים האלה, אני מבקש שתעלה תמונה של המחשב שלך (במיוחד סידור הכבלים מאחור ואיך נראה המחשב מבחוץ לאחר זמן מה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-630, מארז מדהים מה אתה רוצה לדעת עליו?

יש לך פה תמונות של המערכת שלי:

http://hwzone.co.il/community/threads/512512-%D7%92%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%94-%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%92%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A9%D7%9C%D7%9B%D7%9D!/page48?p=4901190&viewfull=1#post4901190

קנית כבר את שאר המערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-630, מארז מדהים מה אתה רוצה לדעת עליו?

יש לך פה תמונות של המערכת שלי:

http://hwzone.co.il/community/threads/512512-%D7%92%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%94-%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%92%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A9%D7%9C%D7%9B%D7%9D!/page48?p=4901190&viewfull=1#post4901190

קנית כבר את שאר המערכת?

לא קניתי עדיין כלום, אבל כבר יש לי את הזיכרונות.

אתה יכול להגיד לי מה העמידות שלו? האם הוא נראה כמו בתמונות גם אחרי זמן מה של שימוש?

הדלת חזקה או שהיא יכולה להישבר בקלות?

אתה ממליץ על המארז הזה מניסיונך?

מה עדיף לקחת: Phantom 630 או Phantom 530?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי על הדיליי פשוט הדיון ברח לי מהמועדפים.

המארז בנוי טוב, מאוורר מאוד, לדעתי אחד המארזים המאווררים ביותר, פלוס גדול הוא מאוורר 200 מילימטרים בדלת שזה מעולה למקרה שאתה חוסם את הקדמי עם בלוק לקירור מים או אפילו אם אתה צריך קירור ישירות על הכרטיס מסך.

כן הוא נראה כמו בתמונות גם אחרי כמה חודשים של פירוקים והרכבות לקחתי אותו כמה פעמים לעבודה והחזרתי והכל טוב.

הפח אפשר להגיד בעובי טוב, הדלת לא עדינה ולא יכולה להשבר בקלות, הפלסטיקה לא זולה ולא נותנת הרגשה זולה כמו במארזים אחרים.

יש במארז פילטרים בכל מקום, יותר ממה שצריך, המארז שקט גם במהירות סיבוב גבוהה של המאווררים, בקר מאווררים במקום נגיש, כמו כן חיבורי ואודיו, דלת קדמית נתפסת עם מגנט(לא חושב שקיים בפאנטומים הנחותים יותר), בקר מאווררים שיכול לשלוט בעד 10 מאווררים(חיברתי אפילו את המעבד).

אחד הדברים הכי נפלאים המארז הזה הוא המקום, הוא גודל מאוד ומרווח מאוד מבפנים, סידור כבלים עמוק והמון המון מקום לעבודה לפירוק והרכבה.

אני מאוד ממליץ על המארז על פני ה530, זו ליגה אחרת לגמרי אבל ליגה שגם עולה כמה מאות שקלים יותר(לשיקולך).

אם אתה שואל אותי, לבן הוא הצבע למארז הזה, כשאני קניתי לא היה במלאי ונאלצתי להתפשר על השחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי על הדיליי פשוט הדיון ברח לי מהמועדפים.

המארז בנוי טוב, מאוורר מאוד, לדעתי אחד המארזים המאווררים ביותר, פלוס גדול הוא מאוורר 200 מילימטרים בדלת שזה מעולה למקרה שאתה חוסם את הקדמי עם בלוק לקירור מים או אפילו אם אתה צריך קירור ישירות על הכרטיס מסך.

כן הוא נראה כמו בתמונות גם אחרי כמה חודשים של פירוקים והרכבות לקחתי אותו כמה פעמים לעבודה והחזרתי והכל טוב.

הפח אפשר להגיד בעובי טוב, הדלת לא עדינה ולא יכולה להשבר בקלות, הפלסטיקה לא זולה ולא נותנת הרגשה זולה כמו במארזים אחרים.

יש במארז פילטרים בכל מקום, יותר ממה שצריך, המארז שקט גם במהירות סיבוב גבוהה של המאווררים, בקר מאווררים במקום נגיש, כמו כן חיבורי ואודיו, דלת קדמית נתפסת עם מגנט(לא חושב שקיים בפאנטומים הנחותים יותר), בקר מאווררים שיכול לשלוט בעד 10 מאווררים(חיברתי אפילו את המעבד).

אחד הדברים הכי נפלאים המארז הזה הוא המקום, הוא גודל מאוד ומרווח מאוד מבפנים, סידור כבלים עמוק והמון המון מקום לעבודה לפירוק והרכבה.

אני מאוד ממליץ על המארז על פני ה530, זו ליגה אחרת לגמרי אבל ליגה שגם עולה כמה מאות שקלים יותר(לשיקולך).

אם אתה שואל אותי, לבן הוא הצבע למארז הזה, כשאני קניתי לא היה במלאי ונאלצתי להתפשר על השחור.

המארז שלך הוא לא האפור? ה-Gunmetal?

ואני לא חובב גדול של מכשירים לבנים, כנ"ל ציוד היקפי, טלפונים וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלוס נוסף הוא קורא כרטיסים שקיים בפאנל הקדמי.

איך הפירוק וההרכבה של הפילטרים?

נגעת בנקודה ששכחתי, מינוס גדול במארז הזה הוא פירוק הפילטר הקדמי, קושי גדול במיוחד למי שיש כמה כונני 5.25 בקדמת המארז.

בפאנל הקדמי ישנם מין אוזניים שכאשר מכניסים צורב למשל הוא מקבע את הפאנל פנימה, כאשר רוצים למשוך את הפאנל החוצה, צריך לפרק את הכונן במקרה הטוב, כוננים במקרה הרע, הנה תמונה:

eqavumam.jpg

eha5e6ud.jpg

אני פשוט צריך לפנות זמן ולהוריד את האוזניים האלו, יש לי שני צורבים ובקר מאווררים שמפריעים בהוצאת הפאנל.

בקשר לשאר הפילטרים, על כל המאווררים במארז יש פילטר חוץ מהמאוורר 140 מילימטר האחורי, לא ממש הבנתי למה הם שמו פילטרים במאווררים המוציאים בחלק העליון.

אם הפילטרים הללו ניתן לפרק באמצעות 4 ברגי פיליפס המחברים את הפילטר לגוף המאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלוס נוסף הוא קורא כרטיסים שקיים בפאנל הקדמי.

נגעת בנקודה ששכחתי, מינוס גדול במארז הזה הוא פירוק הפילטר הקדמי, קושי גדול במיוחד למי שיש כמה כונני 5.25 בקדמת המארז.

בפאנל הקדמי ישנם מין אוזניים שכאשר מכניסים צורב למשל הוא מקבע את הפאנל פנימה, כאשר רוצים למשוך את הפאנל החוצה, צריך לפרק את הכונן במקרה הטוב, כוננים במקרה הרע, הנה תמונה:

eqavumam.jpg

eha5e6ud.jpg

אני פשוט צריך לפנות זמן ולהוריד את האוזניים האלו, יש לי שני צורבים ובקר מאווררים שמפריעים בהוצאת הפאנל.

בקשר לשאר הפילטרים, על כל המאווררים במארז יש פילטר חוץ מהמאוורר 140 מילימטר האחורי, לא ממש הבנתי למה הם שמו פילטרים במאווררים המוציאים בחלק העליון.

אם הפילטרים הללו ניתן לפרק באמצעות 4 בירגי פיליפס המחברים את הפילטר לגוף המאוורר.

אז לפני שאני מוציא את הפנאל הקדמי אני צריך להוציא את הכוננים?

והפילטרים למעלה זה אולי בגלל שהם נותנים לך אפשרות לשנות את כיוון האוויר שלך, ונגיד שמאוורר הצד יוציא אוויר. לא הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לצטט תגובה מעליך.

לפני שאתה מוציא את הפאנל אתה צריך להוציא את הכוננים, אם יש לך צורב אחד זה בסדר, רק לפתוח את הקליפס ולמשוך אותו החוצה:

e6atyhez.jpg

פילטרים בשאר המקומות לא הכרחיים, המאווררים העליוניים תמיד מוציאים אוויר וזה בצד על הדלת יכניס.

הנה עוד כמה תמונות:

רגליות

esa6e2ys.jpg

6evu4a3e.jpg

פילטרים תחתוניים

y9e5apaj.jpg

מסתור כבלים(היה פעם מסודר, אחרי שפרקתי כמה פעמים כבר לא היה כח לסדר שוב)

jumenahu.jpg

רכזת חיבור לשליטה בעד 10 מאווררים

3yhuzu3e.jpg

חלק עליון עם פילטרים

u5ena8uh.jpg

קדמת המארז ללא פאנל

8e4umahe.jpg

החלק האחורי מואר בתאורת לד

3apatuna.jpg

חיבורי הusb והאודיו

ebevu5ej.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דלת קדמית נתפסת עם מגנט(לא חושב שקיים בפאנטומים הנחותים יותר)

קיים עידן .קיים.

יש לי 530 עם אחלה מגנט, כמובן שה630 הוא ליגה גבוהה יותר , גם במחיר ובגודל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...