פתיחת פורטים בנתב DLINK 6850U - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתיחת פורטים בנתב DLINK 6850U

bratwa_tut

Recommended Posts

שלום ברשותי הנתב הנ"ל

עכשיו אני מנסה לפתוח שרת של COUNTER STRIKE 1.6 בבית ולשחק עם החברים

עכשיו כשאני פותח רק הרשת הביתית יכולה לשחק אנשים שאני מביא להם את האייפי שלי ואת הפורט של הסרבר לא יכולים להיכנס אין פינג אפילו ניראה לי זה פתיחת פורט ועם כן איך עושים את זה נכון בנתב הנ"ל

תודה לעוזרים

ואיך לדעת איזה פורט צריך UDP או TCP או גם וגם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לתת להם אייפי חצוני שאתה מקבל מהספק (תוכל לבדוק את זה פה), ולפי מה שכתוב כאן אתה צריך לפתוח את הפורטים האלו:

1200-1200 UDP

27000-27015 UDP

27030-27039 TCP

למרות שלפי דעתי אתה צריך לפתוח את הפורט שהשרת שלך מקונפג להשתמש בו ולא את כל הפורטים שכתובים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוכל מרורים מהנתב הזה . בכל הנוגע לפתיחת פורטים , שמתי לב שבזק עדכנו לאחרונה את הגירסת הקושחה ל 08 (היה 03 ) ומאז הוא לא מגיב יותר לטבלה של הפורטים הפתוחים ! למרות שהתרעתי שעות על גבי שעות מול מוקד 166

מאז שדרוג התוכנה גם טבלת ה ip שלו סתומה וכל הזמן מקבלים בלוג table full , ופשוט הנתב נחנק ... - הם לא מוכנים לשלוח פירמוור של 03 חזרה ,וגם כמובן לא מוכנים להוציא אותי מ tr69 כדי למנוע שדרוגים בעתיד ..

בקיצור סיפור סיפור ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסה 09 גרועה יותר מ גירסה 08 ! , לשמחתי הנתב חדל מלתפקד ובזק החליפו אותו באחר שהגיע עם ....:yelclap: גירסה 03 ואיזה יופי הכל בא על מקומו בשלום

פורטים פתוחים , לרווחה , אין ip tables סתומים , פשוט תענוג !!!

דאגתי לעצמי לשמור עותק של גירסה 03 שמצאתי .. שאם הסרט חוזר לי אני יכול לשחזר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי מבזק את הנתב המקולל הזה מלפני כמה ימים (FW 0.9)

וזה הפתרון שמצאתי לפתיחת פורטים:

דבר ראשון לקבוע IP קבוע עבור המחשב שרוצים לפתוח עבורו פורטים, (http://portforward.com/networking/static-win7.htm)

לאחר מכן לפתוח פורטים דרך הממשק של הראוטר, ובסוף לעשות לראוטר ריבוט.

זה פתר אצלי את הבעייה חלקית, עדיין יש פורטים שהוא מסרב לפתוח לדוגמא ניסיתי לפתוח את כל הפורטים בטווח של 45000-60000 ומשום מה כל הפורטים שניסיתי שמתחת ל- 50000 נשארו סגורים לאומת זאת כל האלו שמעל נפתחו :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להתאמץ פשוט לשנמך חזרה לגירסה 03 . והכל יבוא על מקומו בשלום

הם מנסים כל מיני שטויות עם הפירמוורים החדשים האלו , והם לא באמת בודקים את כל הפונקציות , כך שיוצא מצב שהם תיקנו משהו אחד אבל הרסו משהו אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם גירסה 9, ואכן הייתה לי בעיה עם פתיחת פורטים אבל זה קרה בגלל שלא בחרתי את ה- Interface הנכון (pppo הוא הנכון).

הדיפולט הוא atm, אז אולי גם אתם השארתם את ה- Interface הדיפולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור , בחרתי את ה interface הנכון , וזה לא עזר , רק פורטים שנפתחו ע״י התומכים של 166 עבדו . -- אבל זה ממש לא משנה לי כבר הפכתי אותו לבריג׳ , וניזכרתי שיש לי ישן d-link dir-615 , חיברתי , וזה עושה לי את העבודה רק מבאס אותי שעכשיו במקום מכשיר אחד אני צריך שניים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...