זה פשוט הזוי מה שקורה עם HOT - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה פשוט הזוי מה שקורה עם HOT

Zeev86

Recommended Posts

כרגע אני מקבל 10 מגה במקום 100. כבר מספר שעות. לא משנה אם אני מחובר לספק או לא (דרך חיבור L2TP), המהירות נעה בין 10 ל-12 Mbps.

רק אצלי? אני מבין שזה פסח, אבל בעבר גם בחגים, מקסימום הייתי מוריד פי חצי יותר לעט. אבל עכשיו זה פשוט בלתי נסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בבדיקת המהירות באתר שלהם?

נסה לכבות ולהדליק את המודם.

אם זה לא עובד נסה עוד פעם, וחכה דקה בשביל המזל.

אם זה לא הסתדר, כנראה שצריך להתחיל לשלוח להם מיילים ולהרים טלפונים.

וגם אחרי שהם "יסדרו" את הבעיה", יש סיכוי טוב שפעם בשבוע(פחות או יותר) תצטרך לאתחל את המודם כדי להתפטר מהצטברות איטיות על התשתית(אלוהים יודע למה זה קורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור לבזק

קל להגיד כשכל התשתית שלך בבית מבוססת HOT (אינטרנט, , אפילו טלפון). הם חכמים הממזרים האלה. כל מי שנרשם לטריפל HOT מחזיקים אותם בבצים.

ART TATUM, תודה על העצה. איפסתי את המודם כבר עשרות פעם. שלחתי להם בפייסבוק והם אמרו לי שזה בעיה איזורית. כן, כשאני מוריד 10 MBPS אז בעיה איזורית, אבל הם התעלמו לגמרי שכבר חודשים במצב "רגיל" אני מוריד על 30 כשאני צריך להוריד על 100 MBPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jupiterscock

בתור אחד שעבד איתם (עבדתי מולם בתור נציג תמיכה טכנית של ספקית) כל פעם שהם לא יודעים מה הבעיה, הם אומרים תקלה אזורית.

גם שיש להם תקלה במערכות וגם שאחד הנציגים לא מצליח לראות את המודם מרחוק.

בתור ניסוי שעשיתי עם אחד הלקוחות שדיברתי איתו (התלונן על ניתוקים ואיטיות כמוך), עשינו להם קטע שניתקנו את המודם שלהם מהחשמל,

ועשינו ועידה אליהם, הנציג ישר אמר לי ולקוח שיש תקלה אזורית אצלו, גם שהלקוח אמר לו שהמודם מנותק מהחשמל,

הוא התחיל לצעוק ולקבוע לא משנה מה קורה כרגע "יש תקלה אזורית".

אז כדאי לך להתקשר ו"ליפול" על נציג שבאמת יודע מה לעשות, וכנראה שיתאמו לך טכנאי שיחליף את המודם או את הכבל RF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא עובד נסה עוד פעם, וחכה דקה בשביל המזל.

קשה שלא להזדהות. :smiley1:

קל להגיד כשכל התשתית שלך בבית מבוססת HOT (אינטרנט, , אפילו טלפון). הם חכמים הממזרים האלה. כל מי שנרשם לטריפל HOT מחזיקים אותם בבצים.

שטויות. אתה מחזיק אותם בביצים, תלמד.

בסה"כ 3 חברות להרים אליהם טלפון, ואחד מהם זה בשביל להתנתק. לא להיות עצלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מאוד דומה לסיפור שקרה לי.

אני מציע שתקרא אותו ותסיק מסקנות.

http://hwzone.co.il/community/threads/542555-%D7%AA%D7%A7%D7%9C%D7%94-%D7%9E%D7%AA%D7%9E%D7%A9%D7%9B%D7%AA-%D7%91%D7%AA%D7%A9%D7%AA%D7%99%D7%AA-%D7%94%D7%95%D7%98

למי שלחת את המכתב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלחת את המכתב?

דרך האתר באינטרנט.

גם היתה לי שיחה מאוד קשה עם נציג בתמיכה הטכנית בלילה קודם, בה הוא בעצם חזר על הידוע שישנה בעיה והם מטפלים בה, והוא לא יכול לעשות כלום מעבר לכך.

בתגובה חזרתי ואמרתי לו שהבעיה ידועה כבר חודשיים ולמרות שיחות חוזרות שום דבר לא נעשה.

הוא הציע לי לדבר עם מנהל תמיכה שנמצא רק בשעות היום, ואז נתתי לו בראש על כך שאני צריך לעשות זאת ולא הוא.

ושכנראה זאת הסיבה ששום דבר לא זז אצלם, כי אם אפילו אנשי התמיכה לא מסוגלים להעביר תלונה על בעיה חמורה שנמשכת זמן ארוך אל האחראים הישירים עליהם, אז איך אפשר לצפות מהם להעביר את חומרת הבעיה למי שבאמת צריך לתקן אותה.

בקיצור לא יודע מה בדיוק גרם להם לסדר את הבעיה סוף סוף.

מה שאני כן יודע זה שאסור לך להניח להם לרגע.

בפעם הראשונה תתלונן ותן להם שבוע לסדר את הבעיה(מה שנקרא in good faith).

אם היא לא הסתדרה תגביר מאמצים ותוודא שהמערכת שלהם מתייחסת לעניין ברצינות כבעיה חמורה ומתמידה הדורשת התייחסות מיוחדת ומאמצים שלהם עצמם בכל שרשרת תפקידם.

כי אין שום סיבה שהם לא יסדרו את זה פיקס!! ב100% תוך שבוע.

ואם עד אז זה לא קרה אז זה גם לא יקרה בלי לתת להם בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לart Tatum

בדרך כלל שיש תקלה והרבה לקוחות מתלוננים מאותו אזור הוט שולחים ''טכנאים'' שבודקים את הארונות תקשורת שלהם ובדרך כלל זה מסתדר אחרי שבוע-שבועיים, במקרים רבים שתקלה חוזרת על עצמה הם שולחים טכנאי לתוך הבניין ולבית על מנת לבדוק את התקלה.

הרבה מאוד לקוחות היו שואלים את נציגי התמיכה של הספקיות איזה תשתית עדיפה רוב הנציגים היו אומרים שבזק, למרות שאצלי באזור עדיף הוט מאשר בגלל התשתית הדפוקה כאן.

רוב אנשים בוחרים להיות בהוט בגלל שהם זולים הרבה יותר מבזק , ויש להם את הנציגים החלשים ביותר לאחוז תקלות גבוה מאוד מאשר .

לjupitarcock

כרגע עדיף שתנסה לנתק את המודם מהחשמל ותנתק את הכבל rf, ותחכה דקה-שתיים ואז תחזיר את הכבל rf ולבסוף תחזיר את הכבל חשמל - פעולה זו מאפסת את המודם.

במידה ויש לך ראוטר תנתק גם אותו מהחשמל ותחזיר חזרה ותחכה שתקבל כתובת תקינה של mpls או l2tp של הספקית שלך.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לart Tatum

בדרך כלל שיש תקלה והרבה לקוחות מתלוננים מאותו אזור שולחים ''טכנאים'' שבודקים את הארונות תקשורת שלהם ובדרך כלל זה מסתדר אחרי שבוע-שבועיים, במקרים רבים שתקלה חוזרת על עצמה הם שולחים טכנאי לתוך הבניין ולבית על מנת לבדוק את התקלה.

בהצלחה

זאת לא תקלה בבניין, מדובר על בתים שהתשתית בהם עבדה מעולה מאז ההתקנה, ופתאום! (או בהידרדרות הדרגתית) יש חרא של ביצועים על התשתית.

הבעיה נמצאת במרכזיה האיזורית, ואני מעריך שמדובר בתופעה רחבת היקף שנובעת מההנחיה של לשדרג תשתיות במקומות בהם יש צורך, אך רק כשהמצב צובר מספיק תלונות ו/או נמצא בצידו הקיצוני של מדד הדחיפות.

כך הם מקטינים משמעותית את ההוצאות על שדרוג תשתיות, וכתוצאה מכך הרבה לקוחות סובלים ומטורטרים.

או לחילופין כך מתמודדים עם מחסור בכוח אדם וציוד.

לכן ככל הנראה במקרים מסויימים יש צורך בהפעלת לחץ בכדי להעלות את רמת הדחיפות לראש סדר העדיפויות.

כמובן שיכולים להיות גם מקרים אחרים בהם יש בעיה בתשתית הבניין, או במודם עצמו, ואפילו בציוד הקצה של המשתמש.

אך חשוב לציין ולדעת שאצלם בתמיכה הטכנית הם יודעים! לומר לך כשהבעיה היא אצלם וידועה, ובמקרה שלי אישרו זאת כשהתקשרתי לשאול ולהתלונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...