מחפש מדריך מפורט ועדכני לשדרוג LG p500 לAndroid 4.4.2 KitKat CM 11 R - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מדריך מפורט ועדכני לשדרוג LG p500 לAndroid 4.4.2 KitKat CM 11 R

ram.freedman@gmail.com

Recommended Posts

היי,

אשמח לעזרה...

אני ממש לא מנוסה באנדרואיד - אבל קיבלתי מכשיר LG p500 ועליו מותקנת הגרסה המקורית Android 2.2 Froyo.

קראתי בכמה וכמה מקומות שממש מומלץ לשדרג את המערכת ל Android 4.4.2 KitKat CM 11 ROM אבל אני לא ממש מצליח לעשות את זה.

באתר הזה יש הסבר לא רע:

http://www.ninjaromeo.com/update-lg-optimus-one-kitkat/

אבל הלינק לCM 11 ROM – cm-11-p500.zip לא עובד,

מעבר לה הם מפנים לכאן כדי לראות איך לעשות ROOT - אבל אין שם לינק להורדת התוכנה:

http://www.ninjaromeo.com/root-lg-optimus-one-p500/

בקיצור - לא הצלחתי.

במקום אחר ראיתי שיש משהו אוטומטי שאמור לעשות את זה:

http://beta.download.cyanogenmod.org/install

אבל אני לא מצליח להתקין על המכשיר את הCyanogenMod Installer App

אחרי ההורדה אני מקבל הודעה של "שגיאת ניתוח -אירעה בעיה בניתוח החבילה"

ניסיתי לקרוא גם פה באתר איך לעשות את זה - אבל לא הצלחתי למצוא משהו.

אני צריך מדריך שלב אחרי שלב (עם לינקים שעובדים לכל התוכנות שצריך).

אני צריך משהו מסודר למתחילים - אני לא מפחד לנסות אבל רוצה שזה יהיה מובנה טוב.

מצטער אם פספסתי את זה באתר ומאוד יכול להיות שהכל קיים - פשוט קצת הלכתי לאיבוד ואני צריך עזרה...

אגב - אני מקווה שאפשר יהיה לכתוב בעברית אחרי השדרוג (התפריטים לא חייבים להיות בעברית, אבל שתהיה תמיכה בשימוש) ושהמכשיר יסחוב את המערכת החדשה בצורה סבירה בלי להרוג את הסוללה שגם ככה לא מחזיקה המון....

תודה רבה רבה,

רם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית, עדיף לך לוותר על זה.

המכשיר מאוד ישן ועם חומרה חלשה יחסית לימינו (מעבד 600MHz, רק 512MB של , מסך 3.2 אינץ' ברזולוציה נמוכה...). אני לא רואה הרבה סיכויים ש-ROM-ים מודרניים יעבדו עליו בצורה סבירה.

אם בכל זאת אתה רוצה ללכת על זה, אז:

א. שכח מה-installer האוטומטי של CM. הוא עדיין בשלבי Beta ומראש הם החליטו לתמוך רק במספר קטן של מכשירים חדשים. אין שום סיכוי שמישהו טרח לבדוק אותו ולגרום לו לעבוד על מכשיר כ"כ ישן.

ב. לגבי הכלי ל-Root:

באחת התגובות במדריך מישהו נתן את הקישור הזה לכלי:

http://downloadcdn.betterinstaller.com/installers/9/9/UnlockRoot_downloader_by_UnlockRoot.exe

נראה שהקישור עובד.

ג. לגבי ה-ROM עצמו של CM11:

ראשית, אני מוכרח לציין שבמדריך הנ"ל שנתת הם שיקרו במצח נחושה. אין שום גרסה רשמית של CM11 למכשיר הזה מהמפתחים של CM, וגם לא תהיה. אתה יכול לראות שהגרסה הרשמית האחרונה של CM למכשיר הזה היא 7.2.

שנית, יש דיון ב-xda-developers (עדיין פעיל אפילו) על גרסה לא רשמית של CM11 למכשיר. משם תוכל להגיע לקישור הבא להורדה:

http://www.mediafire.com/download/txq1l3sc10p4h4p/cm-11-P500-Ver10.zip

אני ממליץ לך מאוד לעבור על הדיון הנ"ל ולקרוא שם את הוראות ההתקנה המומלצות, הבאגים הידועים, תגובות של משתמשים וכו'...

ד. לגבי תמיכה בעברית:

החל מאנדרואיד 4.0, יש תמיכה בכל השפות כבר בתוך אנדרואיד נקי. זה כולל גם תפריטים וגם מקלדות. לפעמים יצרניות או מפתחי ROM-ים מוציאים חלק מהשפות כדי לחסוך במקום. במקרה כזה, קריאת טקסט בעברית עדיין תיתמך, תפריטים בעברית כנראה לא יהיו, ומקלדת בעברית אפשר תמיד להוריד מה- כאפליקציה חיצונית.

לסיום אני אגיד שאין לי שום ניסיון עם המכשיר הזה ספציפית, ולא עם הכלים וה-ROM-ים הנ"ל. כל מה שאמרתי לך זה מניסיון שלי עם מכשירים אחרים, ומרפרוף מאוד מהיר בדיונים ופורומים על המכשיר הזה. אני לא לוקח אחריות על שום דבר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית, עדיף לך לוותר על זה.

המכשיר מאוד ישן ועם חומרה חלשה יחסית לימינו (מעבד 600MHz, רק 512MB של , מסך 3.2 אינץ' ברזולוציה נמוכה...). אני לא רואה הרבה סיכויים ש-ROM-ים מודרניים יעבדו עליו בצורה סבירה.

אם בכל זאת אתה רוצה ללכת על זה, אז:

א. שכח מה-installer האוטומטי של CM. הוא עדיין בשלבי Beta ומראש הם החליטו לתמוך רק במספר קטן של מכשירים חדשים. אין שום סיכוי שמישהו טרח לבדוק אותו ולגרום לו לעבוד על מכשיר כ"כ ישן.

ב. לגבי הכלי ל-Root:

באחת התגובות במדריך מישהו נתן את הקישור הזה לכלי:

http://downloadcdn.betterinstaller.com/installers/9/9/UnlockRoot_downloader_by_UnlockRoot.exe

נראה שהקישור עובד.

ג. לגבי ה-ROM עצמו של CM11:

ראשית, אני מוכרח לציין שבמדריך הנ"ל שנתת הם שיקרו במצח נחושה. אין שום גרסה רשמית של CM11 למכשיר הזה מהמפתחים של CM, וגם לא תהיה. אתה יכול לראות שהגרסה הרשמית האחרונה של CM למכשיר הזה היא 7.2.

שנית, יש דיון ב-xda-developers (עדיין פעיל אפילו) על גרסה לא רשמית של CM11 למכשיר. משם תוכל להגיע לקישור הבא להורדה:

http://www.mediafire.com/download/txq1l3sc10p4h4p/cm-11-P500-Ver10.zip

אני ממליץ לך מאוד לעבור על הדיון הנ"ל ולקרוא שם את הוראות ההתקנה המומלצות, הבאגים הידועים, תגובות של משתמשים וכו'...

ד. לגבי תמיכה בעברית:

החל מאנדרואיד 4.0, יש תמיכה בכל השפות כבר בתוך אנדרואיד נקי. זה כולל גם תפריטים וגם מקלדות. לפעמים יצרניות או מפתחי ROM-ים מוציאים חלק מהשפות כדי לחסוך במקום. במקרה כזה, קריאת טקסט בעברית עדיין תיתמך, תפריטים בעברית כנראה לא יהיו, ומקלדת בעברית אפשר תמיד להוריד מה- כאפליקציה חיצונית.

לסיום אני אגיד שאין לי שום ניסיון עם המכשיר הזה ספציפית, ולא עם הכלים וה-ROM-ים הנ"ל. כל מה שאמרתי לך זה מניסיון שלי עם מכשירים אחרים, ומרפרוף מאוד מהיר בדיונים ופורומים על המכשיר הזה. אני לא לוקח אחריות על שום דבר. :)

תודה רבה,

ראיתי כמה סרטונים בYouTube שמראים את המכשיר הזה עובד עם הרום הזה - וזה נראה שעובד בסדר.

תכלס - אם אני רואה שזה לא עובד טוב - אני תמיד יכול לחזור לרום המקורי, נכון?

מה ההמלצה שלך - גרסה 10 מהפורום הזה או הגרסה "הרשימית" של CM - 7.2 ?

לגבי איך לעשות את זה,

יש בפורום שם מעל 130 דפים של דיון בנושא - נראה לך חשוב לקרוא את כולם?

אם אני מבין נכון זה מה שצריך לעשות:

Upgrading from another CM10.2 or Older ROM

• Reboot into Recovery using 3-button-combo (Power+Vol dwn+home)
  • Do a Nandroid backup!
  • DON'T WIPE ANYTHING (data/factory reset + wipe cache partition+wipe dalvik+ format system)
  • Download and flash the ROM from internal sdcard using ClockworkMod Recovery 6.4.0.6
  • Simply flash in recovery through sdcard or adb sideload,
  • Follow the Aroma Menu. Finish
  • Reboot Device

- אבל כאשר אני לוחץ על

Power+Vol dwn+home אין לי את האופציה של

Recovery...יש לי רק מצב שקט, טיסה או כיבוי.

- האם השלב של גיבוי Nandroid הוא הכרחי? איך עושים את זה?

- - אני מבין שמעבירים למכשיר את הקבצים שהורדנו (cm-11-P500-Ver10) למכשיר ומשם איך שהוא מפעילים את זה אחרי שעושים Recovery?

אשמח מאוד למדריך קצר ומפורט איך עושים את זה...

המון המון תודה וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס - אם אני רואה שזה לא עובד טוב - אני תמיד יכול לחזור לרום המקורי, נכון?

תאורטית כן. רק תוודא לפני כן שיש לך מאיפה להשיג את ה-ROM המקורי והוראות איך לצרוב אותו. לחילופין, תוודא שיש לך "חבילת התקנה" שתחזיר לך כל מה שצריך במכשיר למצב Stock.

מה ההמלצה שלך - גרסה 10 מהפורום הזה או הגרסה "הרשימית" של CM - 7.2 ?

קשה להמליץ. לכל אחד יש את ההעדפות שלו...

CM7.2 זה אנדרואיד 2.3. לא נראה לי שזה ייתן לך הרבה מעבר לאנדרואיד 2.2 שכבר יש לך.

אני אישית הייתי מנסה קודם את הגרסה האחרונה - CM11, ואם זה לא סוחב הייתי מנסה לחזור אחורה ל-10.2, 10.1 וכן הלאה. יש גם המון ROM-ים אחרים שהם לא CM שאולי יעבדו טוב. אתה פשוט צריך לחפש ROM-ים ב-xda ולראות מה מתאים לך.

יש בפורום שם מעל 130 דפים של דיון בנושא - נראה לך חשוב לקרוא את כולם?

ממש לא. אבל כן חשוב מאוד לקרוא לפחות את הפוסטים הראשונים של פותח הדיון (מי שמתחזק את ה-ROM) במלואם. בד"כ יש שם המון מידע קריטי.

מעבר לזה הייתי קורא כמה עמודים בודדים מההתחלה וכמה מהסוף כדי לנסות לקבל תחושה מתגובות ראשונות ואחרונות של משתמשים.

אם אני מבין נכון זה מה שצריך לעשות:

Upgrading from another CM10.2 or Older ROM

• Reboot into Recovery using 3-button-combo (Power+Vol dwn+home)
  • Do a Nandroid backup!
  • DON'T WIPE ANYTHING (data/factory reset + wipe cache partition+wipe dalvik+ format system)
  • Download and flash the ROM from internal sdcard using ClockworkMod Recovery 6.4.0.6
  • Simply flash in recovery through sdcard or adb sideload,
  • Follow the Aroma Menu. Finish
  • Reboot Device

אתה מסתכל על החלק הלא נכון. אלו הוראות לאנשים שכבר צרבו ROM כלשהו בעבר. החלק הרלוונטי אליך הוא: "First time flashing...". מרפרוף מהיר ההוראות האלה זהות לאלו שבמדריכים שנתת מקודם. רק שפה לא מוסבר התהליך של Root והתקנת Custom Recovery, ובמדריכים שאתה נתת כן מסבירים. לדעתי אתה פשוט יכול לעבוד לפיהם. אם תמצא סתירות בין ההוראות תשאל, אבל לדעתי זה אמור להיות די ברור.

- אבל כאשר אני לוחץ על

Power+Vol dwn+home אין לי את האופציה של

Recovery...יש לי רק מצב שקט, טיסה או כיבוי.

כאמור, זה רלוונטי רק אחרי שיהיה לך מותקן Custom Recovery. אז, אתה צריך ללחוץ על הכפתורים ממצב שבו הטלפון כבוי לחלוטין, וכך הטלפון יעלה ל-Recovery ולא ל-System המותקן.

- האם השלב של גיבוי Nandroid הוא הכרחי? איך עושים את זה?

לא הכרחי. גיבוי כזה יכול לעזור לך במקרה שמשהו לא יעבוד ותרצה לשחזר את המצב הקודם של המכשיר. רק שבשביל לבצע אותו אתה צריך Root ו-Custom Recovery, ואם כבר הגעת לשלב הזה, סביר להניח שתוכל לפתור את הבעיות כבר מה-Recovery ע"י החלפת ROM או משהו דומה...

- - אני מבין שמעבירים למכשיר את הקבצים שהורדנו (cm-11-P500-Ver10) למכשיר ומשם איך שהוא מפעילים את זה אחרי שעושים Recovery?

Recovery הוא "מיני מערכת הפעלה" שתפקידו , בין היתר, הוא לנהל את מערכת ההפעלה הראשית (boot + system, או בלשון עממית, ה-ROM). ה-Recovery הדיפולטי לא כולל יכולת צריבת ROM, ולכן הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לצרוב Custom Recovery (ובשביל לעשות את זה צריך Root). ה-Custom Recovery בד"כ קורא את ה-ROM מקובץ zip שיושב על הזכרון הפנימי או על ה-sdcard, ולכן צריך להעתיק את ה-ROM למכשיר בשביל לצרוב אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תודה על התשובה המפורטת.

אני מבין שהשלב הראשון זה לעשות root למכשיר,

הורדתי את התוכנה שצירפת את הלינק שלה - אבל לצערי היא לא מצליחה,

אני מקבל הודעת שגיאה:

failed to get shell root, please use the services of our professional root!

וזה כבר עולה כסף...

-------------------

טוב - גם בגרסת הפרו הוא לא יודע \ מצליח לעשות root למכשיר הזה... הוא כותב לחכות לגרסה הבאה.

מכיר תוכנה אחרת שתצליח לעשות root למכשיר?

שוב תודה על העזרה!

רם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור, אין לי שום ניסיון עם המכשיר הזה. אני לא מכיר את הכלי המדובר ולא כלים אחרים רלוונטים.

יש בפורום ב-xda סטיקי עם הרבה קישורים שימושיים. בין היתר, יש שם מדריכים די מפורטים לכל שלב בתהליך כולל השלב הזה של root. אתה יכול לנסות אותם...

באופן כללי אם אתה רוצה ללמוד, מומלץ מאוד לשוטט בפורומים הרלוונטים ב-xda, לחפש שם מידע ולקרוא דיונים מעניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור, אין לי שום ניסיון עם המכשיר הזה. אני לא מכיר את הכלי המדובר ולא כלים אחרים רלוונטים.

יש בפורום ב-xda סטיקי עם הרבה קישורים שימושיים. בין היתר, יש שם מדריכים די מפורטים לכל שלב בתהליך כולל השלב הזה של root. אתה יכול לנסות אותם...

באופן כללי אם אתה רוצה ללמוד, מומלץ מאוד לשוטט בפורומים הרלוונטים ב-xda, לחפש שם מידע ולקרוא דיונים מעניינים.

היי,

תודה על הקישור,

הצלחתי לעשות root בעזרת התוכנה שמופיעה שם (SuperOneClick) ולאחר מכן המשכתי לפי המדריך.

אחרי ההתקנה של הרום החדש המכשיר עולה וכותב לי כך:

Fastboot mode started

udc_start()

--suspend--

--reset--

--portchange--

--reset--

--portchange--

stall get_descriptor 128 6 1006 0 18

fastboot: processing commands

זה ככה כבר כמה דקות טובות...

זה סימן שהתהליך נכשל או שצריך לחכות עוד?

לפי המדריך (http://www.ninjaromeo.com/update-lg-optimus-one-kitkat/) אומרים שצריך לחכות קצת זמן עד שהמכשיר עולה כי הוא מתקין כל מיני דברים - אבל מה זה פרק זמן סביר?

----------------------------------

אחרי עוד המתנה ארוכה ניתקתי את הכבל מהמחשב ולאחר מכן חיברתי שוב והוא הוא רשם לי כך:

--suspend--

--suspend--

--reset--

ep1/out fail nfo=40 pgo=74000

--portchange--

usb_read() transaction failed

--reset--

--portchange--

fastboot:oops!

fastboot: processing commands

-------------------------

תודה,

רם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שה-zip של ה-ROM נמצא על המכשיר, כבר אין צורך שהוא יהיה מחובר למחשב. נתק אותו ונסה להפעיל אותו מחדש. נסה אולי גם לצרוב את ה-ROM שוב כשהמכשיר מנותק.

איזה גרסה של CWM התקנת?

והאם התקנת GAPPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שה-zip של ה-ROM נמצא על המכשיר, כבר אין צורך שהוא יהיה מחובר למחשב. נתק אותו ונסה להפעיל אותו מחדש. נסה אולי גם לצרוב את ה-ROM שוב כשהמכשיר מנותק.

איזה גרסה של CWM התקנת?

והאם התקנת GAPPS?

היי,

ניסיתי לצרוב את הרום שוב כאשר המכשיר מנותק מהמחשב - לאחר הפעלה מחדש בסיום ההתקנה - המכשיר עולה עם ההודעה הזו:

Fastboot mode started

udc_start()

ולא קורה כלום.

אם אני מחבר את המכשיר בשלב הזה למחשב הוא ממשיך לשאר ההודעה שרשמתי קודם.

התקנתי את הגרסה שיש בGoogle play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.rommanager&hl=en

מותקנת אצלי גרסה 5.0.2.0

לא התקנתי את הGoogle Apps – gapps-kk-20131119.zip

כחלק מהצריבה של הרום יש בו את התוכנות של אז נראה שזה חלק מההתקנה של הרום ולפי המדריך בxda לא צריך להתקין את זה. הבקשה להתקין את זה מופיע רק במדריך של ninjaromeo - בכל מקרה כאשר אני מנסה להתקין את הקובץ הזה אני מקבל הודעה:

installing: /sdcard/download/gapps-kk-20131119.zip

finding update package...

opening update package....

installing update....

e:error in /sdcard/download/gapps-kk-20131119.zip

(status 0)

installation aborted.

מה יכולה להיות הבעיה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי GAPPS: שאלתי כדי לוודא שלא ניסית להתקין, כי לפי ההוראות על ה-ROM הזה כתוב באמת שאין צורך. תמיד עדיף ללכת לפי ההוראות הכי רלוונטיות ל-ROM הספציפי.

מאותה סיבה שאלתי על גרסת ה-CWM. כתוב בהוראות שצריך להשתמש בגרסה 6.0.4.6 ומעלה. גרסות ישנות של Recovery-ים לא יכולות להתקין ROM-ים של אנדרואיד 4.4.

שדרג את ה-Recovery. אתה יכול להוריד גרסה חדשה מפה. הוראות לשדרוג יש בסטיקי שקישרתי אליו קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאותה סיבה שאלתי על גרסת ה-CWM. כתוב בהוראות שצריך להשתמש בגרסה 6.0.4.6 ומעלה. גרסות ישנות של Recovery-ים לא יכולות להתקין ROM-ים של אנדרואיד 4.4.

שדרג את ה-Recovery. אתה יכול להוריד גרסה חדשה מפה. הוראות לשדרוג יש בסטיקי שקישרתי אליו קודם.

זה לא מוזר שבחנות של גוגל יש גרסה ישנה יותר?

בכל מקרה - אם אני מבין נכון הדרך לשדרג את הRecovery דרך המחשב (כי הטלפון לא עולה...) היא לפי ההסבר המצורף, נכון?

הבעיה שהלינקים להורדה של JDK (Java Development Kit) וJRE (Java Runtime Environment) לא עובדים....

האם להוריד מכאן זה בסדר?

http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/index.html?ssSourceSiteId=otnjp

זה ההסבר שמצאתי:

To install Android SDK on PC, there are a few requirements/downloads which have to be completed first:

JDK (Java Development Kit) - Download Here

JRE (Java Runtime Environment) - Download Here

Android SDK installer - Download here

So after all the downloads are completed, you are good to go. Run PC as Administrator.

First of all install the JDK, then the JRE and then the SDK Installer.

{If when android sdk installer is run, you get an error that JDK or JRE is not detected even after their installation, wait for a while, shut down the computer and restart and run the SDK installer once again.}

Make sure that while installing the android sdk, the installation directory should be the root of a partition i.e. it should be in the following form: C:\android-sdk, where you should replace the letter C with the letter you have assigned to the partition that you want to install it in.

Now that the Android-SDK is installed, go to the installation directory and start the SDK Manager. You need to add the components of the Android SDK to your installation. Before that I would like to inform you that you can save time if you download only what is necessary. If you are on Android 2.1 then you should download the 2.1 sdk, for 2.2 the 2.2 sdk and so on. You do not need to have all the versions for this thing to work. Just your version would do. So to start adding components, I recommend that you read THIS

After installing the desired components, you need to do perform some simple steps in order to use the adb terminal just like the cmd terminal for Windows.

For that purpose, here are the steps to be followed:

Right click My Computer, select Properties, and click Advanced System Settings. (Windows XP users - Right click My computer and just click Properties and select the Advanced Tab)

Click on Environment Variables, in the System Variables box, scroll down to the variable name 'Path' and double click to edit it

It would read something like " %SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%\Sy stem32\Wbem;%SYSTEMROOT%\System32\WindowsPowerShel l\v1.0\;C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static".

Here you need to add a semicolon ( ; ) and add the path of the tools folder in android-sdk.

It should finally be like this " %SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%\Sy stem32\Wbem;%SYSTEMROOT%\System32\WindowsPowerShel l\v1.0\;C:\Program Files (x86)\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static;C:\android-sdk\platform-tools {or the location where adb.exe resides on your system}

Click OK wherever asked and then restart your computer.

Now open a command prompt window and type adb and hit enter. If a terminal window is displayed, you have done it all right.

If it gives some error message, read the article carefully and see what you have messed up with.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Tip:

Using adb - How to install apps from PC without having to copy them first to the SD card?

If you want to install apps in one click, all you need to do is download the .apk file of your application to your PC and set the open with option to this batch file which you can download HERE

Save the batch file on the desktop of your PC before setting the option to 'Open With'.

שוב המון המון תודה!

============================================================

טוב - התקנתי את הכל - עכשיו כאשר אני רושם בתוך חלון הCMD את ADB אני מקבל רשימה של פקודות שאפשר לתת דרך הAndroid Debug Bridge version 1.0.31.

מה עכשיו?

איך אני משתמש בזה כדי להתקין את הCWMod-6.4.0.6-Jan16.zip שהורדתי על המכשיר שלא עולה (אפשר להיכנס איתו לROOT - אבל לא מעבר לזה).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

o.k.

ככה מתקינים את ה recovery החדש באמצעות adb:

If your having trouble getting ROM Manager to flash your recovery, this is how to do it manually through ADB.

1. Download this file.:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2564767

2. Rename the file to recovery.img

3. open a command prompt/terminal window and navigate to the location that you saved the file to. c:\path\to\recovery.img

4. type adb reboot bootloader

5. once booted into fast boot, back in the cmd prompt/terminal type fastboot flash recovery recovery.img

when its done reboot and then back in cmd prompt/terminal type fastboot reboot.

after reboot type adb reboot recovery and you should boot into clockwork. Make a nandroid and go find a custom rom.

אז עכשיו יש לי את גרסה 6.0.4.6 מותקנת.

אני מנסה להתקין שוב את הROM

========================================================================

טוב - הפעם ההתקנה עברה יפה ואפילו המכשיר מתחיל לעלות,

אחרי כמה זמן של נקודות בצבהים שרצות על המסך הוא רושם לי:

unfortunately, google play service has stopped.

כאשר לוחצים אישור ההודעה מתחלפת ל

unfortunately,the process .process.acore has stopped.

ואז

unfortunately,kitkat launcher + has stopped

אם אני מחכה הרבה זמן - הוא לפעמים עולה ממש למסך הפתיחה (רואים את הטפט + מנעול לפתיחת התצוגה) אבל אם לוחצים על המנעול מייד מקבלים את ההודעה הזו ואם פשוט מחכים אז אחרי כמה דקות הטלפון מפעיל את עצמו מחדש.

רעיונות?

תודה על העזרה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שהסתדרת עם החלפת ה-Recovery. אכן מצאת את הדרך הכי טובה לעשות זאת.

לגבי הבעיות ב-ROM: האם ביצעת wipe data / factory reset אחרי ההתקנה?

לא - רק התקנתי ואז הפעלתי את המכשיר מחדש.

כחלק מההתקנה הוא שואל אותך האם אתה רוצה:

to install without wiping any partition

או

wipe all partition for clean flash

בחרתי את האופציה השניה ממש כמו שמופיע במדריך שלו, כאן:

האם אחרי ההתקנה צריך לעשות

wipe data / factory reset?

אם כן - אז איך? דרך הrecovery? הרי המכשיר לא נשאר פתוח למספיק זמן בין הפעלה מחדש לשניה...

================================================================

תכלס המערכת החדשה כבר מותקנת עליו - התפריטים נראים שונה, מסך ההפעלה נראה שונה וכו' - ואפילו קצב התגובה של המכשיר מהיר וטוב - רק שהמכשיר קורס כל כמה שניות\דקות.

=========================================================

o.k.

עשיתי recovery ואז בחרתי באופציה של

wipe data / factory reset.

הוא כמה פעולות:

formatting /data

formatting /cache

formatting / sd-ext

formatting /storage/sdcard0/.android_secure

data wipe complete

ואז ביצעתי reboot system now.

מחכה שהמכשיר יעלה ואז נראה אם זה עזר...

תודה!

===============================================

עובד!

עלה המכשיר בלי הודעות שגיאה.

אבל האתגר הבא...

למרות שיש סים במכשיר (שעבד ללא בעיה לפני השדרוג) - לא ניתן לחייג...

בניסיון חיוג הוא רושם לי :

mobile network not available.

תחת settings

more

mobile networks

network operators

כאשר לוחצים עם choose automatically מקבלים הודעה:

can't connect to this network right now . try again later

כאשר לוחצים על search networks מקבלים

error while searching for networks

אגב - ל wireless הוא מתחבר בלי בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת ההפעלה שלך (המחיצות boot ו-system) עודכנה כבר (ב"הצלחה") ל-CM11.

הבעיות שחווית בד"כ נובעות ממידע שיושב במחיצות data ו-cache ו/או ב-dalvik cache שלא תואם למערכת ההפעלה המותקנת. אז מתחילות לקרוס.

לכן, כשעוברים בין מערכות הפעלה שונות חשוב לעשות wipe data / factory reset שמפרמט את data ו-cache, ועדיף גם לעשות wipe dalvik cache (אמור להיות בתפריט advanced ב-CWM).

במקרה של ה-ROM הזה, הוא כולל installer שטוען שהוא את זה בשבילך, וגם ככל הנראה כותב אח"כ בעצמו דברים ל-data לפני שהמערכת עולה בכלל. קצת מוזר, אבל שיהיה.

בכל אופן, מערכת יכולה לעלות גם עם data ריק. לכן קודם כל הייתי מנסה לעשות את ה-wipe-ים הרלוונטים ב-Recovery לפני הרצת ה-installer של ה-ROM. ואם זה לא עוזר, לעשות את זה גם אחרי הרצת ה-installer (אפילו שיכול להיות שזה ימחוק דברים שה-installer עשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על כל העזרה,

כרגע נשארתי עם בעיה ברשת הסלולארית.

למרות שיש סים במכשיר (שעבד ללא בעיה לפני השדרוג) - לא ניתן לחייג...

בניסיון חיוג הוא רושם לי :

mobile network not available.

תחת settings

more

mobile networks

network operators

כאשר לוחצים עם choose automatically מקבלים הודעה:

can't connect to this network right now . try again later

כאשר לוחצים על search networks מקבלים

error while searching for networks

אגב - ל wireless הוא מתחבר בלי בעיה..

אני מבצע שדרוג מתוך המכשיר לגרסה 10.3 כמו שכתוב כאן:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2589303

אולי זה יעזור?

מקווה שזה לא ידפוק את מה שכבר קיים....

========================================

שדרגתי - הכל עובד יפה, אבל אי אפשר לחייג - "no service"...

רעיונות?

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...