כרטיס מסך עד 2000 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך עד 2000

spider272

Recommended Posts

שלום לכל הפורום

מחפש כרטיס מסך שיריץ את כל המישחקים שהולכים לצאת ושיצאו ..באטלפילד..וכו''

רוזולוצייה 1440X900

מפרט:

e7500 @3.30ghz

enermax naxn 550w

ep45-ud3lr

2x2GB platinum 1066mhz

כרטיס נוכחי:4850 HDMI

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרזולוציה נמוכה כל כך אין מה להשקיע כל כך הרבה, מה גם שהמעבד ישן וחלש ויגביל אותך.

תשדרג את המעבד (ועל הדרך לעלות מ - 4GB ל - 8GB לא יזיק) וכרטיס כמו GTX 650 TI BOOST ייתן לך ביצועים מעולים ברזולוציה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרזולוציה נמוכה כל כך אין מה להשקיע כל כך הרבה, מה גם שהמעבד ישן וחלש ויגביל אותך.

תשדרג את המעבד (ועל הדרך לעלות מ - 4GB ל - 8GB לא יזיק) וכרטיס כמו GTX 650 TI BOOST ייתן לך ביצועים מעולים ברזולוציה כזאת.

כן אבל איזה מעבד כבר אפשר להביא ללוח כזה?לשדרג גם לוח?סתם ביזבוז..הלוח תקין..אני לא מת על יד 2..ונגיד אני יביא מסך 1920X1080..איזה כרטיס מומלץ?ואני מעדיף יותר ATI..תודה לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם שילוש כזה (בדגש על המעבד) אין שום הצדקה לשפוך כזה סכום על כרטיס מסך שלא ינוצל.

אם יהיה לך מסך FHD אז GTX 760 מומלץ, הוא משתלם יותר מ - HD7950/7970 (חזק יותר מהראשון וזול בהרבה מהשני בעוד הפרש הביצועים ביניהם קטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7850 עולה יותר מה - GTX 650 TI BOOST וחלש ממנו.

ה - 7870 מקביל ל - GTX 660 ועולה יותר.

יש רמות שונות של כרטיסים, תחליט איזו רמה של כרטיס אתה צריך (רזולוציית מסך זה פקטור משמעותי פה) ותשקיע בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מתנת יום הולדת ככה שלא משנה העיקר שהכרטיס יהיה טוב וההשקעה תיהיה נכונה...הפחד שלי שאני יקנה תכרטיס ופיתאום המעבד יהיה הגורםלתקיעות במישחקים .ואז לא עשיתי בזה כלום :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הוא באמת הבעיה פה...

הנה השוואה של כמה מעבדים ישנים למעבדים מודרניים יותר במשחקים - http://www.tomshardware.com/reviews/ivy-bridge-wolfdale-yorkfield-comparison,3487-20.html

תראה איך ה - E8400 שם מפגר הרבה אחרי ה - I3 המודרניים ואפילו עכשווי מביס אותו (שלא לדבר על איזה G2020).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הוא באמת הבעיה פה...

הנה השוואה של כמה מעבדים ישנים למעבדים מודרניים יותר במשחקים - http://www.tomshardware.com/reviews/ivy-bridge-wolfdale-yorkfield-comparison,3487-20.html

תראה איך ה - E8400 שם מפגר הרבה אחרי ה - I3 המודרניים ואפילו עכשווי מביס אותו (שלא לדבר על איזה G2020).

אוף איזה בלאגן..התייאשתי מלבדוק על זה כל הזמן..

חשבתי לחפש איזה מעבד Q..וזה יפתור תעניין לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...