GamepadTV - מחפש גולשים עם Dualshock4 על מנת לבדוק את התוכנה עם השלט - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GamepadTV - מחפש גולשים עם Dualshock4 על מנת לבדוק את התוכנה עם השלט

Zeev86

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם כן עוקב...

הורדתי את התוכנה, אבל אני אשחק איתה יותר מאוחר. פשוט לא נמצא בבית כרגע.

עכשיו רק שאלה קטנה. אני רואה שאני לא יכול לערוך פרופילים. זה בגלל שהשלט לא מחובר?

ועוד איזה הצעונת, אפשר אולי בהתקנה ראשונית לטעון לתפריט את הקיצורים מתפריט start.

ותבדוק אפשרות להוסיף ערכים לתפריט ללא גרירה של קיצור דרך, אני אישית אין לי כמעט קיצורי דרך על הדסקטופ...

ואם אני כבר בזה, ניסיתי להוסיף ערך חדש לתפריט, גררתי תמונה מהאינטרנט ובלחיצה על complete קיבלתי הודעת שגיאה:

See the end of this message for details on invoking 
just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************
System.Runtime.InteropServices.ExternalException (0x80004005): A generic error occurred in GDI+.
at System.Drawing.Image.Save(String filename, ImageCodecInfo encoder, EncoderParameters encoderParams)
at System.Drawing.Image.Save(String filename, ImageFormat format)
at WindowsApplication1.Form8.Button2_Click(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Button.OnClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Button.OnMouseUp(MouseEventArgs mevent)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.ButtonBase.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Button.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

************** Loaded Assemblies **************
mscorlib
Assembly Version: 4.0.0.0
Win32 Version: 4.0.30319.18033 built by: FX45RTMGDR
CodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework/v4.0.30319/mscorlib.dll
----------------------------------------
gamepad
Assembly Version: 1.0.0.0
Win32 Version: 1.0.0.0
CodeBase: file:///C:/Program%20Files%20(x86)/GamepadTV/gamepad.exe
Microsoft.VisualBasic
Assembly Version: 10.0.0.0
Win32 Version: 11.0.50709.17929 built by: FX45RTMREL
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/Microsoft.VisualBasic/v4.0_10.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Microsoft.VisualBasic.dll
System
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
System.Core
Win32 Version: 4.0.30319.17929 built by: FX45RTMREL
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Core/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Core.dll
System.Windows.Forms
Win32 Version: 4.0.30319.18037 built by: FX45RTMGDR
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
System.Drawing
Win32 Version: 4.0.30319.18022 built by: FX45RTMGDR
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
System.Runtime.Remoting
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Runtime.Remoting/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Runtime.Remoting.dll
System.Xml
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
Microsoft.VisualBasic.PowerPacks.Vs
Win32 Version: 11.0.50727.1
CodeBase: file:///C:/windows/assembly/GAC_MSIL/Microsoft.VisualBasic.PowerPacks.Vs/10.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Microsoft.VisualBasic.PowerPacks.Vs.dll
Microsoft.VisualBasic.Compatibility
Win32 Version: 11.0.50709.17929 built by: FX45RTMREL
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/Microsoft.VisualBasic.Compatibility/v4.0_10.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Microsoft.VisualBasic.Compatibility.dll
Microsoft.Xna.Framework
Win32 Version: 4.0.30901.0 built by: xnabldr
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_32/Microsoft.Xna.Framework/v4.0_4.0.0.0__842cf8be1de50553/Microsoft.Xna.Framework.dll
Accessibility
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/Accessibility/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Accessibility.dll
System.Configuration
CodeBase: file:///C:/windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll

************** JIT Debugging **************
To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this
application or computer (machine.config) must have the
jitDebugging value set in the system.windows.forms section.
The application must also be compiled with debugging
enabled.

For example:

<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception
will be sent to the JIT debugger registered on the computer
rather than be handled by this dialog box.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כן עוקב...

הורדתי את התוכנה, אבל אני אשחק איתה יותר מאוחר. פשוט לא נמצא בבית כרגע.

עכשיו רק שאלה קטנה. אני רואה שאני לא יכול לערוך פרופילים. זה בגלל שהשלט לא מחובר?

התפריט settings עדיין לא מוכן. הבסיס עובד (וזה מה שבעצם נותן לנו את השליטה בעכבר, ובחלק מכפתורי המקלדת), אבל זה עדיין לא בנוי לשימוש. כלומר, מספיק שתכניס איזשהו תו בלתי מוכר אז התוכנה תקרוס. אני צריך לעבוד על זה בהמשך כדי להפוך את זה לתקין ושיעבוד בלי באגים וקריסות.

ועוד איזה הצעונת, אפשר אולי בהתקנה ראשונית לטעון לתפריט את הקיצורים מתפריט start.

אני לא הבנתי למה אתה מתכוון. תסביר בבקשה יותר מפורט ואני אנסה להכניס את זה לתוכנה.

ותבדוק אפשרות להוסיף ערכים לתפריט ללא גרירה של קיצור דרך, אני אישית אין לי כמעט קיצורי דרך על הדסקטופ...

ואם אני כבר בזה, ניסיתי להוסיף ערך חדש לתפריט, גררתי תמונה מהאינטרנט ובלחיצה על complete קיבלתי הודעת שגיאה:

אתה מתכוון להוספה של כפתור Browse, שיתן לך לבחור קבצי EXE בכל ההארד דיסק? אם כן, זה פשוט לתכנות, ואני אוסיף את זה בעדכון הקרוב.

בקשר לשגיאה, תפרט בבקשה צעד אחד צעד:

1. גררת תמונה - האם אתה רואה שהיא מתחלפת מתמונה כחולה (drag your picture) לתמונה שאותה גררת?

2. האם לחצת על complete לאחר שראית שהתמונה התחלפה? האם השגיאה הופיע רק לאחר שלחצת complete או שלאחר שגררת את התמונה?

3. האם זה קורה כל הזמן, או שקרה רק פעם אחת?

4. באיזה השתמשת?

בכל אופן, תנסה בבקשה שוב פעם לגרור את התמונה, ובמידה אם תופיע שוב השגיאה, תלחץ continue, ותראה אם התוכנה ממשיכה לפעול כרגיל - כלומר, אם שורה חדשה התווספה לתפריט edit menu (עם הקובץ והתמונה החדשה שהוספת), או שזה נשאר אותו הדבר כמו שהיה לפני שהוספת את הקובץ יחד עם התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפריט settings עדיין לא מוכן. הבסיס עובד (וזה מה שבעצם נותן לנו את השליטה בעכבר, ובחלק מכפתורי המקלדת), אבל זה עדיין לא בנוי לשימוש. כלומר, מספיק שתכניס איזשהו תו בלתי מוכר אז התוכנה תקרוס. אני צריך לעבוד על זה בהמשך כדי להפוך את זה לתקין ושיעבוד בלי באגים וקריסות.

אוקיי הבנתי. מחכה לעדכונים :)

אני לא הבנתי למה אתה מתכוון. תסביר בבקשה יותר מפורט ואני אנסה להכניס את זה לתוכנה.

הכוונה לקיצורים לתוכנות שמופיעים בהתחל->כל התוכניות. לא יודע כמה זה יעזור, אחרי הכל אתה רוצה ברשימה תוכנות ספציפיות ולא את כל התוכנות המותקנות במחשב, אבל אולי אפשר להוסיף שאלה בסוף ההתקנה אם אתה רוצה לייבא מתפריט התחל את הקיצורים.

Windows%20Media%20Player%2012.jpg

אתה מתכוון להוספה של כפתור Browse, שיתן לך לבחור קבצי EXE בכל ההארד דיסק? אם כן, זה פשוט לתכנות, ואני אוסיף את זה בעדכון הקרוב.

בדיוק

בקשר לשגיאה, תפרט בבקשה צעד אחד צעד:

1. גררת תמונה - האם אתה רואה שהיא מתחלפת מתמונה כחולה (drag your picture) לתמונה שאותה גררת? אכן התחלפה

2. האם לחצת על complete לאחר שראית שהתמונה התחלפה? האם השגיאה הופיע רק לאחר שלחצת complete או שלאחר שגררת את התמונה? הופיעה רק כשלחצתי complete

3. האם זה קורה כל הזמן, או שקרה רק פעם אחת? נראה שכל הזמן

4. באיזה השתמשת? כרום

ניסיתי גם לגרור תמונה מהדסקטופ, png בכלל לא נותן לי לגרור לתוכנה, jpg נותן לגרור ומחליף את התמונה, אבל לא מופיע כפתור complete

בכל אופן, תנסה בבקשה שוב פעם לגרור את התמונה, ובמידה אם תופיע שוב השגיאה, תלחץ continue, ותראה אם התוכנה ממשיכה לפעול כרגיל - כלומר, אם שורה חדשה התווספה לתפריט edit menu (עם הקובץ והתמונה החדשה שהוספת), או שזה נשאר אותו הדבר כמו שהיה לפני שהוספת את הקובץ יחד עם התמונה.

התוכנה ממשיכה לעבוד, נשארת על אותו החלון של הוספת התמונה. לחיצה חוזרת על complete מקפיצה שוב את השגיאה.

לא מתווסף כלום לרשימה של התפריט, והדבר היחיד שאני יכול לעשות הוא לסגור את החלון הזה.

לא יודע אם זה קשור, אבל אני על 8. אני אנסה להתקין מחדש את XNA ודוט נט, אולי משהו יעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין צורך בהתקנה מחדש, אם אתה יכול להזיז את העכבר עם השלט או ללחוץ איתו, אז הכל תקין.

אני לקחתי לתשומת הלב את כל ההערות שרשמת לי, ואני אנסה לתקן את כל הבעיות. תודה על הfeedback, זה עוזר המון לשיפור התוכנה :xyxthumbs:

עריכה: ניסיתי עכשיו לגרור תוכנה שהותקנה לאחרונה מתפריט הstart. האייקון של הגרירה אכן ממשיך להראות סימן של "הגרירה אסורה" אבל התוכנה בסופו של דבר מתווספת ונפתח חלון "drag your picture".

עכשיו שאלה לכלל הגולשים. אני עובד במקביל על browser יעודי לתוכנה, שיתן לי אפשרות לרשום עם השלט באנגלית ועברית.

אני מתלבט איזה סוג של לחצנים לעשות. יש לי 2 ברירות:

1. שיטה של הוספת מלל בסגנון big picture, כשהמשתמש מזיז את הLS (ג'ויסטיק שמאלי) ואז יש לו אפשרות ללחוץ A B Y X כדי להוסיף אותיות, מספרים, וסימני לשדה הטקסט של הדפדפן. הבעיה? יכולים לתבוע אותי על זכויות יוצרים? או שאין פטנט כזה שנרשם על השיטה הזו?

2. במידה ורשום כבר פטנט, יש לי שיטה נוספת שדומה ללחצנים בפלאפונים ישנים. למשל, אם אני לוחץ כמה פעמים A אז יהיו לי אותיות a b c d e עד שאני עוצר ואז תתווסף לי אות בדפדפן איפה שעצרתי (נגיד לחצתי A שלוש פעמים אז תתווסף לי אות c)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עדכון:

אני עומד לסיים את הגרסה הראשונית של הדפדפן עם תמיכה בהקלדת אותיות עם השלט.

בזמן כתיבת קוד הדפדפן התגברתי על אלגוריתם של זיהוי מקשים ועכשיו זה פועל מצוין (יתן מענה לתגובת מקשים חלקה - מה שיאפשר יצירת פרופילי מקשים למשחקים בלי תמיכת שלט מיצרני המשחקים. אבל זה ידרוש ממני לשכתב חלק גדול מהתוכנה אז זה יקח זמן... :bash:)

(אני מקווה שאני רושם את זה לא רק לעצמי כי בחודשיים האחרונים מאז שפרסמתי את התוכנה הורידו אותה 40 פעם.......)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: הצלחתי לשכתב את התוכנה ככה שהיא קולטת וגם שולחת מקשים בצורה טובה במשחקים. בדקתי את השלט במשחקים הבאים: minecraft ו- modern warfare 1 והשליטה בשחקן עם השלט עובדת לא רע! (:

אני חושב גם להוסיף שינוי פרופילים בזמן אמת במשחקים וכשכל שינוי מתבצע, להקריא את שם הפרופיל עם "text to speech" (אם זה אפשרי, עוד לא בדקתי). אבל מה דעתכם?

כל השינויים, ביחד עם נסיוני, בעדכון הקרוב. (ואולי גם סוף סוף יהיה אפשר לעדכן ולהוסיף פרופילים, תלוי אם יהיה לי זמן לעבוד על ממשק יותר נוח למשתמש P: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

גרסה חדשה (:

מה חדש?

* דפדפן שניתן לרשום בו עם השלט.

* שיפור בלחיצת כפתורים במשחקי מחשב (מהותי, אבל ישנם עדיין משחקים שזה לא עובד..)

* והרבה שיפורים ותוספות. להלן כל הרשימה:

(הורדה באתר עצמו, אם יש צורך אעלה לכאן mirror ישיר)

[B][U]Version 0.3 release[/U][/B]
* Added web browser
* Executing programs from menu will no longer minimize your program after few seconds.
* You can now select program path without dragging its icon in "Edit menu" (Add program).
* Added an option to drag pictures from hard drive for the followng extensions: ".png"
* Added mouse boost when controlling mouse with RS or LS, with option to adjust its speed.
* Improved button responsivnes. You can now control keyboard and mouse with your xbox controller in video games. (click "Read the rest" for more changes and info)

* Main menu "Give mouse" option now switches to the first profile - "Windows".
* Most of the "Settings" menu buttons should work and are enabled again.
You can now create, edit, rename and save your profiles.
* Added key selection UI to customize your profile keys.
* Added "Text to Speech" option for profile switch.
* Profile name will be automaticaly set to program\game name you launch. For example, if you called your profile "Skyrim",
then you want to run this game from gptv menu, it will set your profile to "Skyrim".
In short: Settings menu "profile name" MUST EQUAL to Edit menu "Set to profile".
Both should be equal if you want to automize profile selection when you launch specific program.
For ease of use, "set profile to program" button added so you can easily set profile name to any program you have added to menu.
* RPG option now should work as intended.
* Minor UI improvements.

[B][U]Web browser:[/U][/B]
* You can write by selecting appropriate textbox with "A", then clicking on "RB". Supported English and Hebrew fonts.
* By pressing "LT" and "RT" you can switch to another tabs.
* Added an option to use GPTV browser or operation system default browser.

This release was tested on the following operation systems:
[img=http://gptv.co.il/pics/tested_os.png]
Virtual machines:
[img=http://gptv.co.il/pics/vmware.png]

The setup package was scanned with online antivirus websites:
[URL="http://virusscan.jotti.org/en/scanresult/f998a2e7274b03eacde9f586144a825d6bf470b3"]Jotti.org[/URL] [URL="https://www.virustotal.com/he/file/0c69b02f0d0c44feb6b5ad4761fb34314d26034e5593bfab0faeb7c4cd592855/analysis/1373275720/"]virustotal.com[/URL]

הורדה:

http://gptv.co.il/download.php?view.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

גרסה 0.4:

* הקלדת טקסט (עברית, אנגלית) לclipboard (העתק+הדבק: ראו סרטון בעמוד ההורדה המצורף). בשיטה זו תוכלו להקליד טקסט עם שלט ולהדביק אותו בכל מקום.

* זיהוי מסך מלא. יקח יותר זמן להגיב לSTART\BACK בתכנה כשאתם במסך מלא (משחקי מחשב לדוגמה)

* תוקן באג בתפריט שלא עדכן את התמונות שנוספו בהרצה הנוכחית של התכנה.

* נוסף דפדפן מובנה שמקל על המשתמש בבחירת התמונות כשמוסיפים תוכנה לתפריט. כלומר - ה "drag and drop" של התמונה אמור לעבוד בלי שום בעיות.

הורדה:

http://gptv.co.il/download.php?view.7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שהתחיל בימים האחרונים לשחק בבטא של Elder Scrolls, עדכנתי את ההתקנה של GamepadTV עם פרופיל למשחק בדיון הבא:

http://hwzone.co.il/community/threads/541421

על מנת לקבל את הפרופיל העדכני, יש להוריד מחדש את התכנה (בעתיד אוסיף אפשרות להוריד פרופילים מהשרת בלי להתקין את התכנה מחדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...