מעניין מה יהיה הדור הבא של כרטיסי הקול ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעניין מה יהיה הדור הבא של כרטיסי הקול ?

lipa

Recommended Posts

מה אפשר להוסיף אחרי ה-Audigy 2 ZS ?

אולי 8,1 ו-18,1

אולי יהיה סנטר אחד מתחת לכיסא ואחד מעל הראש ואחד במגירה ושניים בארון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

קודם כל 6.1 ו-7.1 יהפכו לסטנדרט בכל בית ובכל מערכת מחשב... אחרי זה אני חושב רק יפתחו טכנולוגיות חדשות אולי יהיה EAX5 ועוד תוספות

וגם המעבד של כרטיס קול יקח פחות ופחות משאבי מערכת :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

גם ככה האודג'י 2 בקושי צורך משאבים מהCPU

אולי 7.1 ;D

סטנדרט בכל בית..

אבל הוא עדיין לקוח טיפה חחח אז גם שלא יקח את הטיפה הזאת שיהיה מעבד עצמאי לחלוטין כמו גיפורס והרדאון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יהיה דור העתיד אבל תמיד יש לאן להתקדם

לדוגמא למה כולם צריכים לשמוע את הקול של המחשב כשרק אני משתמש בו? שיעשו רמקולים שרק אני ישמע!

למה אני צריך לכוון ידנית את המיקום של כול כדי שיהיה איזון טוב של הקול? שהרמקול ידע בדיוק איפה הוא ואיך להשמיע את הקול בעצמו בלי שאני צריך להתעסק עם זה!

למה יש כול כך הרבה רמקולים? שיעשו אחד שהוא ישמיע את כול הסאונד - אחורי, קדמי, צדדי, דו הפוכי ומה שהוא רוצה!

למה יש רמקולים? שיהיה איזה שידור מיוחד בגלים מיוחדים שישר ישפיעו על החלק במוח שאחראי על השמיעה שנשמע בלי ב"באמת" נשמע!

טוב נו יש עוד הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש רמקולים? שיהיה איזה שידור מיוחד בגלים מיוחדים שישר ישפיעו על החלק במוח שאחראי על השמיעה שנשמע בלי ב"באמת" נשמע!

אתה יודע, זה בדיוק מה שקורה במציאות. הרמקולים בסה"כ משדרים גלים באורך גל מסוים שנעים באויר, ולנו זה נראה כאילו הם משדרים קול.

בדיוק כמו במטריקס ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי איזו כתבה אחת על האוג'י 3,לא זוכר מה סיפרו עליו אבל הוא יצא בשנה הבאה.

אני שמח כי זה דיכאון שיש משהו טוב יותר משלך בשוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא למה כולם צריכים לשמוע את הקול של המחשב כשרק אני משתמש בו? שיעשו רמקולים שרק אני ישמע!

למה אני צריך לכוון ידנית את המיקום של כול כדי שיהיה איזון טוב של הקול? שהרמקול ידע בדיוק איפה הוא ואיך להשמיע את הקול בעצמו בלי שאני צריך להתעסק עם זה!

למה יש כול כך הרבה רמקולים? שיעשו אחד שהוא ישמיע את כול הסאונד - אחורי, קדמי, צדדי, דו הפוכי ומה שהוא רוצה!

טוב נו יש עוד הרבה

אוזניות מישהו?

(*חוץ מהסעיף האחרון, שזה לא כיף, כי אם אתה לא מרגיש את הבאס בגוף אז מה הוא שווה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר יודעים בערך מה יהיה הדור הבא אתם לא שומעים על כרטיסי קול שעומדים לצאת

כנסו לאתרים של חברות כרטיסי הקול ותראו מה יש להם להציע לדור הבא במקום לנחש ולפנתז על שתלים במוח(שישדרו לך קול כאילו אתה שומע)

למה לחפש רחוק כל עוד אתם לא יודעים מה עומד להיות עכשיו

נ.ב לא התכוונתי לפגוע באף אחד בפורום הזה(זה דווקא די מעניין הדיון הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני צריך לכוון ידנית את המיקום של כול רמקול כדי שיהיה איזון טוב של הקול? שהרמקול ידע בדיוק איפה הוא ואיך להשמיע את הקול בעצמו בלי שאני צריך להתעסק עם זה!

למה יש כול כך הרבה רמקולים? שיעשו רמקול אחד שהוא ישמיע את כול הסאונד - אחורי, קדמי, צדדי, דו הפוכי ומה שהוא רוצה!

טוב נו יש עוד הרבה

dmanbuhnik, אני מתאר לעצמי שצחקת פה כי אחרת זה נשמע בהחלט כמו "חלומות באספמיה".

כבר יודעים בערך מה יהיה הדור הבא אתם לא שומעים על כרטיסי קול שעומדים לצאת

כנסו לאתרים של חברות כרטיסי הקול ותראו מה יש להם להציע לדור הבא במקום לנחש ולפנתז על שתלים במוח(שישדרו לך קול כאילו אתה שומע)

למה לחפש רחוק כל עוד אתם לא יודעים מה עומד להיות עכשיו

נ.ב לא התכוונתי לפגוע באף אחד בפורום הזה(זה דווקא די מעניין הדיון הזה)

THE-MASTER בהחלט צודק, לא צריך להגזים בחלומות שלנו. מה שכן, אם היו שואלים אותי מה אני רוצה בדורות הבאים של כרטיסי הקול והרמקולים זה:

1) שידור בין כרטיס הקול או המגבר לרמקולים = הקץ לחוטים = אל-חוטיים בתקן WiFi או כל תקן אחר שמאפשר שידור אלקטרוני מכרטיס הקול לרמקולים שבאמצעות ממיר מיוחד יהכו את הסגנל האלקטרוני לסגנל מכני כך שייוצרו גלי הקול.

2) כרטיסי הקול או המגברים יידעו לסנכרן את הרמקולים אחד עם השני בצורה אוטומטית כך שלא משנה איפה תמקמו את הרמקולים שלכם בחדר המעבד שעל כרטיס הקול או במגבר ישדר אותות לרמקולים ויקבל אותות מוחזרים מהרמקולים וכך יוכל להטות אותם אחד ביחס לשני (אפשר יהיה רק לשנות את זוית הסיבוב של הרמקול סביב צירו וזוית ההטייה שלו ביחס לציר הסיבוב) כך שנקבל את הסידור הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב יהיה פשו לחבר משדר למוח (אלחוטי כמובן) שישלח אותות חשמליים לחלק שאחראי לשמיעה.

כך יהיה אפשר להגיע לאיכות סאונד כמעט מציאותית לגמרי וגם זה יהיה כמו , הבעיה היחידה היא הבאס..

ד"א זה לא כזה משוכלל כבר משתמשים בדברים כאלו לאנשים חרשים, אני לא יודע מה האיכות שלהם היום אבל זה יכל להיות הדבר הבא, כל מה שצריך זה ניתוח קטן (משהו שכל אודיופיל יהיה מוכן לעבור ;D).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שהאודיג'י הבא (כנראה 3) יהיה בעל אחוז ניצול מעבד נמוך עוד יותר, תמיכה בדור הבא של EAX (כנראה EAX5) והשינוי המרכזי - תמיכה בPCI-X. זה יעזור ליצירה של משחקים/שירים בעלי איכות גבוהה מהרגיל (אולי 32 ביט, אני יודע...) בגלל רוחב הפס הגובה משמעותית.

אין לי מושג מתי זה יצא, אבל נקווה שלא בקרוב (קניתי לפני איזה 5 חודשים אודיג'י 2 ZS...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב יהיה פשו לחבר משדר למוח (אלחוטי כמובן) שישלח אותות חשמליים לחלק שאחראי לשמיעה.

כך יהיה אפשר להגיע לאיכות סאונד כמעט מציאותית לגמרי וגם זה יהיה כמו , הבעיה היחידה היא הבאס..

ד"א זה לא כזה משוכלל כבר משתמשים בדברים כאלו לאנשים חרשים, אני לא יודע מה האיכות שלהם היום אבל זה יכל להיות הדבר הבא, כל מה שצריך זה ניתוח קטן (משהו שכל אודיופיל יהיה מוכן לעבור ;D).

ומה יהיה כשיגיע הזמן לשדרג?... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...