שאלה לגבי השלט של microlab + השוואה בין דגמים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי השלט של microlab + השוואה בין דגמים

Sere

Recommended Posts

עריכה: נו, ראיתי עכשיו שיש 6C ב 600 ש"ח. אם מישהו יכול להרגיע את חששותי בקשר לשלט אני חושב שאני אלך עליהם.

כבר כמה זמן אני מתכוון לקנות לצרכי מוזיקה(80%) ולסרטים(20%) שיוחברו לנגן\סטרימר בהתאם, בסלון.

מטבע הדברים אני שוקל את הדגמים השונים של מיקרולאב.

כרגע לאור המבצעים ב KSP אני מתלבט בין ה SOLO 15 ל- 5C שקרובים מספיק(?) ל 6C אבל זולים מהם לא במעט יחסית.

הייתי הולך על ה 5C שפרט לעיצוב נראה שהוא זהה במפרט(?) ל-15 וזול ממנו אילולא עניין השלט, שבפורומים שונים כבר ראיתי שהרבה מהם עושים בעיות או לחילופין נאבדים ומשאירים אותך עם מערכת שלא עובדת.

ראיתי שרשורים שונים שדנים באפשרות לתכנת שלט אוניברסלי פשוט ע"מ לשלוט על הרמקולים אבל לא נאמר שם האם זה מצליח והאם אפשר לשלוט על כל האפשרויות (כיבוי, ווליום טרבל, בס וכניסות).

אין לי רצון להתחיל להתווכח או לרדוף אחר החנות\יבואן\יצרן בהמשך הדרך ע"מ להחליף את השלט אבל לא תהיה לי בעיה להזמין משהו זול מ DX שיעשה את העבודה. לכן אני שואל האם זה אפשרי לתפעל את הרמקולים הללו בדרך אחרת פרט לשלט הרשמי.

הצעות או אזהרות לגבי הדגמים אותם אני שוקל יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה, התעניינתי קצת בנושא ואכן ל Harmony יש פרופיל מתאים ולחילופין, למי שלא מעוניין להוציא יותר כסף על השלט מאשר על הרמקולים, ישנם שלטים אוניברסליים לומדים תוצרת סין שעולים גרושים.

משיקולים שונים הלכתי בסוף על ה SOLO 15 6C. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הSOLO 7 עם 110W RMS אני לא יודע איזה סוגי שלטים יש אבל יש בו כל מה שצריך, ווליום, בס/טרייבל, מיוט ושליטה בין ערוצי הכניסה.

למרחבים גדולים כמו סלון אני ממליץ אבל אם יש לך אוזן שאוהבת מערכות 2.1 לא הייתי ממליץ לך עליהם כי לא מקבלים מהם את ה"קיק" שיש בבסאבוופר.

נכון להיום אן תרצה מערכת לסלון עם סאב תוכל ללכת את סדרת הFC שלהם.

עכשיו יש בKSP ואני ממליץ בחום, בעיקר על המערכות שיש להם את קופסאות העץ כי שם מרגישים את העבודה של האודיופיל שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...