עוד רצח מיותר, עוד משפחות שנהרסו \: - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד רצח מיותר, עוד משפחות שנהרסו \:

liran2003

Recommended Posts

רצח בב"ש: "ראיתי מהמרפסת איך בעלי נדקר"

אשתו של גדי ויכמן, שנרצח לאחר שהעיר לחבורת נערים על רעש שעשו מתחת לביתו, ניסתה לעצור אותו. "פחדתי ממה שעלול לקרות לו למטה. מישהו התקרב אליו, נגח בו ודקר אותו. ראיתי אותו קורס". אתמול חגגה המשפחה יום הולדת שנתיים לבתם. "הוא מת לי בידיים", שחזרה האשה, האזינו לגרסתה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4224910,00.html

לפני הרצח התקבלו תלונות במוקד המשטרה, לטענת המשטרה ניידת סיירה באיזור ולא מצאה סימנים לרעש. נו טוב, עדיף לשתות קפה בארומה..

מדינה כל כך קטנה, ולא עובר שבוע בלי כמה מקרי רצח :(

והעונשים? מגוחכים.

רק לפני כמה ימים נגזר על נער שדקר וניסה לרצוח (ולא הצליח רק בגלל שהחבר של הקורבן הושיט יד ומנע דקירה בצווארו), 4 שנות מאסר (וזה לפני ניכויים והנחות).

לצורך השוואה - העבריין שזרק נעל על בייניש קיבל 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מה שקורה שנותנים עונשי מאסר קלים לרוצחים אנסים ועוד מפלצות.

בית המשפט או שהוא רחמן מידי או שהוא לא יכול להכניס לבתי הסוהר בגלל שהם מלאים.

לפי דעתי עונש מוות לרוצח או לבן אדם שניתן לו מאסר עולם ומעלה.

מחבלים - להעיף לעזה או להוציא אותם להורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להוציא להורג את ה"נערים" האלה

פשוט וכך

נמאס כבר במדינה ה**** הזאת שכל יומיים נדקר בנאדם בלי סיבה

חבורת ערסים מטומטמים

לילדים היתומים ולאמנה אני מאחל שלא תדעו עוד צער, משתתף בצערכם !

פשוט כואב להגיד את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה כולם תוקפים את המשטרה, הם לא אחראים לאותם נערים.

המשטרה קבעה שאין בזה עניין לציבור, כמו שהיא עושה עם כל עניין פרטי אחר.

סך הכל מדובר בוויכוח בין הנערים לאיש, שחשבו בטעות ובתום לב שאותו האיש זרק אבנים על ביתם בשעות הקודמות לאירוע.

הנערים גם לא רצחו אותו, הם רק הרביצו לו קצת עם סכין.

האיש התגרה באותם נערים ולכן האשמה רובה שלו.

יש לזכות את הנערים בהתאם לתיקים קודמים של מקרים דומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם מגיבים ולכולם יש דיעות לכאן או לכאן ואפילו לשם, פלוס ביקורת על מערכת המשפט פלוס ביקורת על המשטרה פלוס ביקורת.

אבל אני לא שומע את אף אחד אומר בקול ברור, אפילו בלי להציע אלטרנטיבות, שמשהו כושל במדינה הזאת כמו גם בדמוקרטיות אחרות כמו גם בדיקטטורות.

כולם חכמים בביקורת שלהם כולל מבקר המדינה שמכין ביקורות לגניזה מעולות

גם התקשורת יודעת לבקר את כולם ממרומי כסאות האולפן המרופדים בטון ביקורתי בהחלט.

צריך גם לשאול כל יום, אבל כל יום את כל אחד מחברי הכנסת , מה הוא עשה אתמול חוץ מפגישות ודיבורים שינה אוכל ושתיה.

להעמיד כל אחד מהם מול שיספר מה הוא תרם לאנושות אתמול וכיצד הוא שינה את פני עתיד ילדינו לטובה.

נדמה לי שזה יהיה מצחיק(או אולי עצוב מאוד ) ההתפתלויות המגוכחות שלהם בנסיונות לספר לנו כל הנסיונות הכושלים של אתמול.

בשורה התחתונה מה שאני מנסה לומר זה שכולכם צודקים- - אכן מערכת המשפט בארץ בואשת (לשון בואש או בושה התכוונתי לשניהם)

פסקי הדין שלהם מעלים צחנת יאוש של לסגור תיקים, ושל המשטרה עניין או חוסר עניין לציבור.

אבל הם לא פני המדינה, הם רק העור . האיברים הפנימיים הם מערכת החינוך.

לאחר שהבהרנו את זה וברורה לנו הסיבה צריך לומר(תסכימו או לא) כשלון.

כאשר נודה על האמת ונפנים אותה אז אולי אנשים יצאו להפגנות למען עתיד ילדיהם ולא על מנת לאכול קוטג בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה שנותנים עונשי מאסר קלים לרוצחים אנסים ועוד מפלצות.

בית המשפט או שהוא רחמן מידי או שהוא לא יכול להכניס לבתי הסוהר בגלל שהם מלאים.

לפי דעתי עונש מוות לרוצח או לבן אדם שניתן לו מאסר עולם ומעלה.

מחבלים - להעיף לעזה או להוציא אותם להורג.

חולי נפש מתעדכנים על בסיס יומיומי בפסיקות העדכניות ביותר של בתי המשפט ועל סמך הפסיקות מחליטים אם לבצע או לא לבצע עבירה. נו באמת...

גם אם תתחיל להוציא להורג עבריינים עדיין יהיו מקרי רצח ואלימות. צריך לטפל בשורש הבעיה והבעיה שגדל בארץ דור משועמם עם ביטחון עצמי מופרז שהסירו ממנו כל אחריות ודרישות. אז הם מסתובבים ברחובות עם אלכוהול ואשכים מלאים בזרע שאין להם איפה לפרוק וזה מה שקורה. זו בעיה בכל העולם לא רק בישראל.

ליד הבית שלי יש פארק ובחופש הגדול כל ערב יושבים בפארק צעירים משועממים עם נרגילות ובקבוקי וודקה, צורחים עד השעות הקטנות של הלילה ומטנפים את הפארק בבקבוקים ושקיות חטיפים ריקות. קשה להאשים אותם. מה עוד יש להם לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן צריך לטפל בשורש הבעיה. מהו שורש הבעיה, ואיך ניתן לטפל בו?

השורש של הבעיה היא מע' המשפט של .

כל אלה שמאשימים את המשטרה אתם טועים, המשטרה עברה באיזור וכנראה הנערים שתקו לרגע וכאשר המשטרה לא ראתה שום דבר חשוד היא עזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע.. המשטרה של היום אימפוטנטית ברמות.. לפני 10 שנים אני זוכר שהיה פחד מהבילוש ומהסיירים.

היום אפחד לא סופר אותם.. העובדה שהם לא מרתיעים אף אחד כבר אומרת שבערך 70% מהעבודה שלהם מבוצעת לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה נראית המשטרה שאמורה לאכוף את החוק:

קשה להאשים אותם. מה עוד יש להם לעשות?

שישחקו מונופול או שיאוננו מול המחשב. לא מעניין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הרעיון של 'ניסו' אני מסכים לחלוטין, המשטרה צריכה ליצור הרתעה ומורא בתודעת אלו שנמצאים בצד השני של החוק, מה שכן, הניסוח, הצורה, רמת ההתבטאות, וסלחו לי אבל כן העובדה שהוא שמן (מה לעשות, אכיפת חוק היא עבודה פיזית ומפקד חייב להוות דוגמא לפקודיו) הופכים את כל הסיפור לבדיחה וככה בדיוק המשטרה שלנו היום - בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שהמשטרה הייתה נראית ככה. בינתיים דיבורים לכוד ומעשים לכוד.

אם שוטרי הסיור היו טורחים לבוא לרוצחים עם אלות ולהכניס אותם למעצר, אולי הסיפור היה נגמר אחרת.

לא רוצה להכליל, אני בטוח שיש במשטרה יחידות ושוטרים איכותיים שמגדילים ראש, אבל זה לא מספיק כדי למנוע את הרצח הבא.

לפני כמה שנים גרנו ליד גן משחקים. כל ערב בחופש הגדול היו מתאספים שם 20+ אנשים, שותים, מעשנים ומרעישים.

היה קשה לשכנע את המשטרה לעשות משהו בינדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.. שמע, אני רחוק מלהיות שמאלני אבל לזרוק הכל על ערבים ועל שמאלנים.. זה פשוט מפגר. ראסמי.

בוא נשים בצד רגע שרוב השמאלנים הם תומכים חזקים מאד של חינוך לסוגיו וזאת בעיה שנובעת בין השאר מחוסר חינוך אז כבר הטיעון שלך נופל.

באמת נראה לך שתוכל להפיל כל בעיה שיש לך על אותה קבוצה וזה יעזור לך? אתה רק תחמיר את בעיית האלימות כי יהיה לך שעיר לעזאזל במקום לתקוע לאנשים את הפרצופים שלהם בחרא שלהם עצמם.

הגיע הזמן להתבגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...