L.A. Noire - דיון מקדים. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

L.A. Noire - דיון מקדים.

KingYes

Recommended Posts

עכשיו Rockstar פרסמה שתאריך ליצאה למחשב יתפרסם בקרוב מאוד..

משהוא כבר שיחק בזה ב-PS3? איך המשחק? מאתגר? כייפי?

אגב, על הדרך.. הם גם הודיעו שטריילר ראשוני למקס פיין 3 יתפרסם עוד יומיים..

מה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מחכה למשחק הזה. הוא נראה מעניין מאוד ושונה מהמשחקים האחרונים שיצאו למחשב בתקופה האחרונה. חבל שהיה בלאגן ו Team Bondi נאלצו להתפרק, נקווה שזה לא יגרום לבעיות כמו יציאת פאצים למשחק וכאלה ובכלל שזה לא יצא כפורט ברמה נמוכה כמו IV. אני מאמין שרוקסטאר למדו את הלקח ולא יחזרו על הטעות שוב וישקעו יותר הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דיון מקדים למשחק, לא צריך לפתוח עוד אחד :P

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=503959.0

אין לי הרבה ציפיות מהגירסה הזו, לדעתי עדיף לקנות לקונסולות. Team Bondi לא עובדים ולא עבדו על גירסת המחשב אז לא אמורה להיות בעיה, מצד שני הבחירה של המפתחת מראה ש לא למדו שום דבר.

הגבתי בנושא המפתחת באחת מההודעות הראשונות שלי בדיון הראשי המקורי, לדעתי ביזיון. נחיה וניראה אולי זה יהיה טוב למרות הבחירה המוזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלילה טובה. הבעות הפנים אכן עובדות. אבל מעבר לזה, לא משהו.

מרדפי מכוניות מתוסרטים באופן הזוועתי ביותר. כלומר, מכונית שבורחת ממכם תעשה את אותו הסיבוב כפי שתוסרט בלי שום התערבות פיזיקלית של מנוע המשחק. אם בGTA4 המרדפים היו כיפיים, לנהגים היה איזשהו "AI" ואקרעיות בנתיב הבריחה, אז לא רק שאין את זה בLA NOIRE, אלא שגם ה"אפקטים" של פניות חדות מתוסרטות ולא אמינות בשיט מבחינת פיזיקה.

(זה מה שקורה כשמתמקדים יותר מדי בפיצ'ר של הבעות הפנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנימציה של הפנים במשחק הזה מתקדמת יותר מבמשחקים אחרים, הפנים גם של שחקנים אמיתיים ולא משהו שנוצר במחשב. מה שהם עשו זה לצלם את הפנים של כל שחקן עם ניראה לי 20 מצלמות והמידע מועבר ישירות למנוע של המשחק. התוצאה היא הבאות פנים שזהות לאלה של השחקנים במציאות.

זה בערך כמו motion capture רק שזה ממוקד בפנים ולא בגופים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...