E3 2011 - דיון ראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E3 2011 - דיון ראשי

HuGeMouTh

Recommended Posts

פחות מחודש לארוע הגדול של השנה, חשבתי שיהיה כדאי לפתוח דיון שירכז את כל המשחקים שכניראה יופיעו שם, יש הרבה כאלה :smile1:

אני מאמין שיש עוד, זה מה שעולה לי בראש כרגע (יש גם חברות שלא הזכרתי כמו CODE MASTERS). עדיף להתיחס רק למשחקים שיכול להיות שיצאו למחשב (כלומר אין צורך להזכיר משחקי FIST PARTY של סוני/MS/נינטנדו).

ACTIVISION (המשחקים יפוזרו על ארועים של חברות אחרות, הם לא עושים משהו מרוכז ב E3):

- MW3 כמובן, לא סוד גדול

- משחק ג'יימס בונד חדש מ RAVEN

- Spider Man Edge Of Time

- Transformers: Dark of the Moon

- Transformers: War for Cybertron 2

- פלטפורמה חדשה ל COD, כניראה משהו שיבוא במקום STEAMWORKS

- PROTOTYPE 2

- 3 (בליזארד)

EA

- The Run

- NEW BURNOUT

- סיכוי קטן להמשך ל MOH

- NEW GAME FROM (יכול להיות שיופיע אצל MS או ולא אצל EA).

- 3

- Mass Effect 3

- Command & Conquer

UBISOFT

- AC: R

- Ghost Recon: Future Soldier אולי יופיע שוב

- Splinter Cell חדש

- NEW Tom Clancy GAME

- Call Of Juarez: The Cartel

- Driver: San Francisco

- Heroes of Might & Magic 6

- Anno 2070

- TrackMania 2

- 3

2K/TAKE TWO

- NEW GTA

- Infinite

- BORDERLANDS 2

- NEW BROTHERS IN ARMS (יכול להיות שהוא מופץ על ידי EA, אני לא בטוח בקשר לזה).

- Spec Ops The Line

- The Darkness 2

- XCOM

- Serious Sam 3: BFE

SQUARE ENIX

- Dungeon Siege 3 אולי יעשה הופעה אחרונה לפני היציאה.

- Hitman: Absolution

- Dead Island (עם DEEP SILVER)

- Deus Ex Human Revolution

- Tomb Raider

- Thief 4

- Final Fantasy XIII-2

THQ

- Saints Row: The Third

- NEW UFC GAME

- Metro: Last Light

- inSANE

- Darksiders 2

- Warhammer 40,000 games

Bethesda

- RAGE

- The Elder Scrolls V: Skyrim

- Prey 2

- The Crossing/new game from Arkane

OTHERS

- Batman Arkhan City

- new game from MONOLITH

נ.ב.

חלק גדול מהמשחקים שאין להשם שם הם הערכה בלבד ולא בטוח שבאמת יופיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Need For Speed The Run - מסקרן אותי מאוד.

ללא ספק סדרת המשחקים הטובה בהיסטוריה והמעניינת ביותר שאני מחכה לה בקוצר רוח - Assassin's creed Revelations

GTA חדש - הרביעי שווה לפח אז אין לי מי יודע מה ציפיות אבל שווה לראות אולי יקבלו ראש שמה ויעשו גרסא של בני אדם למחשב גם.\

DIABLO 3 - שניייייים של המתנה ;D ;D ;D

The Elder Scrolls V: - לא צריך להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג אם הוא יוצג ב- או לא, אבל הטריילר של Risen 2 עשה עליי וואחד רושם..שינוי מרענן של ה-Premise במשחקים של פיראניה אחרי יותר מעשור - בהחלט קנה אותי..

בצורה דומה, Katauri - אני לא יודע מה הם יציגו ב-, אם בכלל, אבל משחקי ה-King's Bounty שלהם היו נהדרים ופחות או יותר תפסו את מקומה של Heroes כשגרירים הטובים ביותר של ז'אנר ה-TBS (נחיה ונראה מה יביא Heroes VI), ככה שאני בהחלט מעוניין לדעת מה הם מתכננים בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה לשמוע משהו מחברת ריספאון (פליטי IW המקורית)

כמובן שאותי מעניין המשחק Ghost Recon: Future Soldier ואולי נראה סוף סוף גיימפליי ממנו.

סומך עליך שתביא עדכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאותי מעניין המשחק Ghost Recon: Future Soldier ואולי נראה סוף סוף גיימפליי ממנו.

הוא נדחה, שוב

אני לא חושב שנראה פרטים חדשים על Command & Conquer

אולי כמה תמונות חדשות מMass Effect 3 אבל בוודאי לא סרטונים מתוך המשחק

עריכה 2:

אין מצב שנראה את דיאבלו 3 - כבר שנים שבליזארד מציגה משחקים רק בתערוכות שלה

מה גם לפני 3 שנים הם הפסיקו לבוא לE3

רשימת המציגים בתערוכה

http://www.e3expo.com/show-info/641/exhibitor-list/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל יש שידור ישיר של חלק מהאירועים של החברות הגדולות ב GT אבל זה יוצא בשעות מאוד לא נוחות (חוץ מסוני שלרוב יוצאים בשעה דיי נוחה).

קרירין גם מעדכן הרבה בימים האלה במיוחד על דברים שקשורים לנינטרנדו אז השנה יהיה לו מאוד מעניין :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שעוד הרבה משחקים יזוזו מ Q4 2011, זמן מאוד לא טוב להוציא משחק. אותי יותר מדאיגים משחקים כמו RAGE, להוציא IP חדש ב Q4 זה לא רעיון כל כך טוב, במיוחד לא בשנה כזו. אפילו ל BATMAN אני מאמין שיהיה דיי קשה השנה.

מעניין אותי גם ליראות את EA ינהלו את ליין ה FPS שלהם. דיי ברור שהם לא הולכים להוציא BF כל שנה, זה גם מה שגורם לי לחשוב שהם יציגו MOH חדש.

ניראה לי שהם ילכו על מודל של 3 שנים, שנה אחת BF, שנה שניה MOH ושנה שלישית משחק מריספאון. אם כן הם בקלות יוכלו לשלוט בשוק ה FPS. כמובן שבמקרה של החברות האלה אי אפשר לדעת, הם יכולים לעשות את מה ש עשו ופשוט לדחוף מלא זבל לשוק כל שנה.

2K מפיצים את כל המשחקים של GEARBOX? גי ראיתי שה BIA הקודמים הופצו על ידי UBI, יכול להיות שיש להם איזה חוזה על המשחק הזה.

אין ברשימה IP חדשים, דיי חרא. גם לא אמורים להציג הרבה דברים חדשים, הרבה 3 בליין שלהם השנה (למרות שיש להם כמה דברים חדשים בפיתוח). אני מאמין ש EA יביאו משהו חדש, השאר קשה לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם SONY לא אמורים להציג הרבה דברים חדשים, הרבה 3 בליין שלהם השנה (למרות שיש להם כמה דברים חדשים בפיתוח). אני מאמין ש EA יביאו משהו חדש, השאר קשה לדעת.

SONY חייבים להחזיר את PSN לפעולה עד סוף החודש אם יש להם כוונה לצאת בשלום מE3.

אי אפשר לעלות לבמה אחרי חודש+ שהרשת שלך לא עובדת ולהכריז על משחקים חדשים ולספר לכולפ כמה נפלא הם יעבדו על המכשיר שלך.

EA - אני לא צופה משהו חדש.

בשנתיים האחרונות הם השמידו למעשה את הפיתוח של רוב הכותרים החדשים שלהם ומתמקדים בהמשכים להמשכים בשביל לנסות ולהציל את עצמם.

אל תבין אותי לא נכון, הם עדיין מרווחים ונחשבים לאחד מהTOP5 בתעשיה אבל הם בדרך למטה מה שאומר שהם יתמקדו בביסוס של כותרים קיימים מה שדורש השקעה קטנה יותר.

אגב: פרק מיוחד על הפרשה של PSN

Episode 215 - PSN Special HD - Pach-Attack!

Pach-Attack! מומלץ בחום למי שעוד לא מכיר, ומתעניין בתעשיית המשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד :pissed:

מצד שני, מעדיף שיוציאו משחק מוכן ובשל ולא ימהרו לפחות לא בכותר הזה.

מה גם שבתאריך הקודם (אוקטובר 2011) כל כך צפוף שם בין BF3 ל MW3 אז טוב שכך

זו כבר הפעם הרביעית שהם דוחים את המשחק בגלל "תחרות עזה סביב תאריך היציאה".

אני לא קונה את זה.

מעשית מה שקורה (לדעתי) זה שהם יודעים שהמשחק הוא בינוני ושבמצבו הנוכחי הוא לא ימכור מספיק עותקים ויעלם בין הכותרים המלוטשים יותר בשוק.

אבל מאחר והוא כבר מוכן והושקעו בו מליונים עשו החלטה להשקיע עוד (נגיד) 500K ולהעסיק רק צוות קטן מאוד של אנשים שיוסיף פיצרים ע"מ לנסות ולשפר את המשחק בשביל להגיע למכירות חזקות יותר. בגלל שמדובר בצוות קטן התהליך הוא איטי מאוד ולכן הדחיות החוזרות ונשנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהבעיה היא לא ברמת המשחק או ברמת הגימור שלו.

הבעיה היא בשינוי שחל בענף בז'אנר ה FPS ומה שלא ארקדי לא מוכר.

מתי לאחרונה יצא משחק יריות טקטי?

מתי שוחרר כותר אחרון בסידרת ריינבוי סיקס?

לי נראה שהם פשוט חוששים שהקהל הנוכחי לא יאהב משחק יריות שהוא קצת יותר מורכב או שונה

מה גם שעל הפיתוח לגירסת המחשב התייצבו הפעם המפתחים המקוריים של הסידרה והעדיפים לטעמי [table][tr] [td]Red Storm Entertainment[/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SONY חייבים להחזיר את PSN לפעולה עד סוף החודש אם יש להם כוונה לצאת בשלום מE3.

אי אפשר לעלות לבמה אחרי חודש+ שהרשת שלך לא עובדת ולהכריז על משחקים חדשים ולספר לכולפ כמה נפלא הם יעבדו על המכשיר שלך.

אם כבר הזכרתי את סוני

33epldx.jpg

Vice president and Computer Entertainment president, Kazuo Hirai ©, and executives Shiro Kambe (L) and Shinji Hasejima, bow to apologize for the theft of personal data from users. said it would start Sunday a "phased restoration" of network services that came under hacker attacks in one of the biggest data breaches since the advent of the Internet

מתוך Yahoo Tech

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...