סקירת ווידיאו בעברית על מוטורולה דיפי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירת ווידיאו בעברית על מוטורולה דיפי

stone cold

Recommended Posts

אמרתי מצלמה אחרת? תדליק את האור בחדר ותמקם את המצלמה על חפץ שלא זז וממוקד לשולחן, זה הכל.

יש לך מיקרופון למחשב? יפה, תחבר למצלמה ותשים עליך כך שלא משנה איפה תהיה ביחס אליה הסאונד יהיה אחיד.

אתה עושה כבר לא מעט ביקורות וידאו ואני קצת מתפלא איך אפילו את הא'-ב' של ביקורות אתה לא עושה

בכל אופן מהסקירה הזאת אני לא יכול להסיק שום מסקנה מיוחדת לגביי המכשיר, כמו שאתה מציג אותו הוא כמו כל אחר.

אגב השם "דיפי" לא אומר לי שום כלום, מה זה "דיפי" בכלל? אני יודע שהאנגלית שלך לא.... לא. אבל לפחות את המילה באנגלית כדיי שאנחנו נדע במה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ-CLOVE כולל מיסים יוצר כ~1700-1800 ש"ח. מאנדרואידסטור יוצא כמעט 2000. כשה-SGS עולה בסביבות ה-2400 ש"ח בארץ (ובירידה) עם קהילת מפתחים נרחבת בהרבה, הכדאיות של ה-DEFY מוטלת בספק (אלא אם אתה ממש חייב מכשיר עמיד למים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה SGS עולה 2600 בערך ומדובר פה על 600 שקל שלא באים ברגל... טלפון עמיד זה דבר נדיר כשמדובר בסמארטפונים והבעיה עם נניח ה SGS זה שאתה מפחד פעם אחת להפיל אותו כי בזה הסיפור יכול להיגמר... אני עדיין בלבטים אבל אני חושב שיותר כדאי לי המוטורולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ומאיפה התקנת לו עברית ופריצה ומקלדת בעברית?

התקנתי ופרצתי לבד

יש מדריכים מאוד פשוטים לזה

אחרי שהוא פרוץ זה רק להוריד כמה תוכנות שקל למצוא להתקין ולעשות כמה הגדרות פשוטות

יש מספיק מדריכים ברשת תעשה חיפוש

בכל מקרה יצא לי 1500 שקל בערך מתאילנד

עוד איזה 200 ל16 גיגה -לחסין מיים ושריטות שפועל מהר וטוב האבדל משמעותי

תבינו אולי הוא לא חזק כמו הדרגים הגבוהים אבל לשימוש רגיל של סלולרי הוא מצוין

זה לא שאני או אחי באמת צריך לשחק U3 על הסלולרי או משהו כזה

לגלישה \מוזיקה\תוכנות רגילות\סרטים רגילים \משחקי קזואל וכו וכו הוא מצוין -בטח יחסית למחיר

ואיזה קהילת מפתחים -זה אנדרויד אז נכון 2.1 ולא 2.2 אבל הוא אמור לקבל עדכון בעתיד

ויש המון תוכנות שפועלות אליו כבר היום

לא שאני מזלזל בSGS או במחליף שלו -זה פשוט דרג גבוה עם מחיר בהתאם וצריך לקנות לו נרתיק נורמלי שזה עוד כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הסתכלתי עכשיו באנדרואיד סטור וראיתי שם דסייר במאה שקל יותר. המכשיר הנ"ל מגיע עם מסך באותו גודל של המוטורולה רק טוב יותר ועם מעבד חזק יותר של 1GHZ.

1. למה לי לא לקנות את ה על פני המוטורולה?

2. מה ההבדל מבחינת ביצועים בין המעבד של ה שהוא 1GHZ לבין המעבד של הסמסונג גלאקסי אס?

3. מה ההבדל בין המאיץ הגרפי של ה ושל הגלאקסי אס?

4. מה ההבדל מבחינת ביצועים בין המעבד של ה DEFY לזה של ה HTC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הגרפי של הגלקסי הרבה יותר טוב, לפי מה שאני זוכר הדיזייר קצת צולע בבנצ'מרק של QUADRANT בזמן שהגלקסי מריץ אותו כמו מלך

בקשר לעמידות של הגלקסי הוא נפל לי כמה פעמים, וזה ממש לא טרגדיה, סה"כ המכשיר עמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הסתכלתי עכשיו באנדרואיד סטור וראיתי שם דסייר במאה שקל יותר. המכשיר הנ"ל מגיע עם מסך באותו גודל של המוטורולה רק טוב יותר ועם מעבד חזק יותר של 1GHZ.

1. למה לי לא לקנות את ה על פני המוטורולה?

2. מה ההבדל מבחינת ביצועים בין המעבד של ה שהוא 1GHZ לבין המעבד של הסמסונג גלאקסי אס?

3. מה ההבדל בין המאיץ הגרפי של ה ושל הגלאקסי אס?

4. מה ההבדל מבחינת ביצועים בין המעבד של ה DEFY לזה של ה HTC?

אני לא מוכר ולא ספק ולא יבואן

לכל מכשיר היתרונות והחסרונות שלו

לטעמי הדיפי מצוין יחסית למחיר והרבה מאוד מזה בגלל עניין השריטות והמים

אבל כן אולי יש בעיה ברמקול עם השמועות נכונות-נקווה שלא

להשוות את דיפי לביצועים של הSGS זה טעות כי הם לא באותה רמת מחיר

ואחד חסין מים השני מכונת ביצועים -זה כבר עניין של מה אתה מחפש לעשות בסלולרי

בגדול כדי לך לחשוב על צרכים ותקציב ואז להחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...