מוד חדש בתגובה לאי יציבות באוברקלוק וסתם בעיות ביוס... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוד חדש בתגובה לאי יציבות באוברקלוק וסתם בעיות ביוס...

waizman

Recommended Posts

אז ככה:

בזמן האחרון אני מנסה לשפר יותר ויותר את האוברלוק שלי וכמו שכל אוברקלוקר יודע - לפעמים צריך לאפס ת'ביוס.

גיליתי מזמן שיטה שלא צריך לחכות בה שהספק יתפרק בשביל שהאיפוס יצליח והיא הולכת ככה:

1. כיבוי המחשב

2. כיבוי הספק דרך המתג/הוצאת הכבל מהחשמל

3. הדלקת המחשב

4. איפוס ע"י הג'אמפר

5. הדלקת הספק מחדש

6. הדלקת מחשב

ככה הכל נהייה מיידית ואין צורך לחכות שהספק והקבלים יתרוקנו ויאפשרו את האיפוס...

בקיצור, בשביל לאפס את הביוס צריך כמובן לפתוח את המארז כל פעם, דבר מייגע אם המחשב כל פעם דורש איפוס...

הפתרון שאילתרתי:

מתג קפיצי (Naturally Closed) בקידמת המארז שיחובר בחיבור 2 פינים במקום הג'אמפר...

התמונות לפניכם...

הכבל במקום הג'אמפר:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה עובד?

נדמה לי אתה צריך לשים על זה הגנה או משהו למה לא נדמה לי שאתה רוצה בטעות ללחוץ על הכפתור הזה.

סה"כ רעיון יפה, קבל ח"ח (שכחתי מה אומר הקיצור הזה אבל זה משהו טוב נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עובד?

נדמה לי אתה צריך לשים על זה הגנה או משהו למה לא נדמה לי שאתה רוצה בטעות ללחוץ על הכפתור הזה.

סה"כ רעיון יפה, קבל ח"ח (שכחתי מה אומר הקיצור הזה אבל זה משהו טוב נכון?)

זה עובד.

לא צריך הגנה... קרא את זה:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=48807

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון מצויין - אבל מה שצריך לוודא זה שאי המצאות הג'מפר על פינים 1-2 באופן קבוע לא מערער יציבות... בעיקר תחת פעולת בקרים אינטנסיבית (מה שגורם ליותר פניות לביוס).

בכל מקרה רעיון מצויין וביצוע יפה :-*

מממ... ולגבי מה שאמר הבחור - נראה לי שלא הבנת - אם תלחץ בטעות תוך כדי עבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לך אני הייתי מחליף ל2way switch כך שמצב 1 על פינים 1-2(עבודה רגילה) ומצב 2 מחבר את פינים 2-3 (ניקוי ביוס) נראה לי יותר בטוח ככה - בשביל זה הם קיימים... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...