Xmarks - הסוף - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xmarks - הסוף

psychuil

Recommended Posts

קיבלתי מהם מייל הרגע:

Dear Xmarks User,

We've always said we won't email you unless it's important; this is one of those occasions:

Xmarks will be shutting down our free browser synchronization services on January 10, 2011. For details on how to transition to recommended alternatives, consult this page.

For the full story behind the Xmarks shutdown, please read our blog post.

Thank you for being a part of the Xmarks community; we apologize for any inconvenience this step may cause you. We believe we have the best users in the world, and we hope your bookmarks find a new and happy home soon.

Asynchronously,

— The Xmarks Team

דיי מעציב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקן אותי, אבל הם היו שם הרבה לפני.

אבל הם עושים הרבה פחות...

מה זה משנה מי היה קודם?

באסה...

תוסף מצויין.

נבדוק את מה שעומרי הציע ונבדוק עוד..

בפיירפוקס 4 זה מגיע כבר מובנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xmarks הוא כלי עדיף בהרבה על Sync או בשמו הקודם Weave.

ראשית בגלל האמינות. :xyxthumbs:

הדבר היחיד שפרוייקט ה-Weave הצליח להוכיח זה את ההנחות שאנשי מוזילה עושים לעצמם. :pissed:

מי שלא איבד את כל הסימניות שלו בגלל שבמוזילה הירשו לעצמם להוציא מוצר מבושל חלקית, לא יבין זאת. :kopfpatsch:

שנית בגלל הפונקציונליות. :yelclap:

Xmarks מאפשרת לסנכרן סימניות (ועוד כמה דברים) לא רק בין מחשבים המריצים את אותה גירסה של פיירפוקס ושל Weave, אלא גם בין דפדפנים שונים, בגרסאות שונות.

חבל. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שפרוייקט ה-Weave הצליח להוכיח זה את ההנחות שאנשי מוזילה עושים לעצמם. :pissed:

מי שלא איבד את כל הסימניות שלו בגלל שבמוזילה הירשו לעצמם להוציא מוצר מבושל חלקית, לא יבין זאת. :kopfpatsch:

שנית בגלל הפונקציונליות. :yelclap:

Xmarks מאפשרת לסנכרן סימניות (ועוד כמה דברים) לא רק בין מחשבים המריצים את אותה גירסה של פיירפוקס ושל Weave, אלא גם בין דפדפנים שונים, בגרסאות שונות.

חבל. :(

זה היה נכון לעבר הרחוק

כבר שנים שאין עם זה בעיה

והעובדה שהוא יודע לסנכרן הכול הופכת אותו להרבה יותר שימושי מXMARXS (סימניות, היסטוריה, סיסמאות וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי את המייל: בהחלט אחד מתוספי החובה שהייתי מתקין בכל מקום על כל דפדפן.

החברה האלה היו חלוצים (הרעיון היה קיים עוד לפני, וגם היישום אני מאמין - אבל הם הראשונים שיישמו את זה בצורה כ"כ מצויינת ואמינה)

ממש חבל שהתפספס להם.

לססמאות אני משתמש ב lastpass כבר זמן מה ואני מבסוט מאוד.

לסנכרון מועדפים ושאר ירקות אני מניח שאני אאלץ לבחור בין למוזילה מתישהו בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התקלות האלו קרו כשהתוסף היה בבטא, מאז שהוא יצא רשמית לא הייתה לי שום בעיה איתו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...