מבקש המלצה לאוזניות inEar - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לאוזניות inEar

rotman

Recommended Posts

שלום לכולם ,

כיום אני משתמש (וכבר קרוב ל 3 שנים) ב altec lansing im616 inmotion אחלה רק שבא לי להחליף אותם באזניות , בטוח כבר יש טכנולוגיות יותר מתקדמות.

אני רוצה בבקשה המלצה לאזניות שהם sound isolation ו in ear .

תקציב , עד ה 70$ , עדיפות שיגיעו עם קייס קשיח כמו ה altec

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SoundMAGIC PL-50 ואתה גם תישאר עם עודף.

אין לי מושג מבחינת איכות שמע איך הן ביחס למה שיש לך עכשיו אבל הן פשוט נהדרות מהבחינה הזאתי, היתרון הגדול שלהן הוא שהן קטנות ונוחות בצורה מדהימה.

אם אתה הולך עליהן אז תוסיף להן את הEPEX10A של .

בקצת מעל התקציב שלך יש את הRE0 שנחשבות לאוזניות נהדרות אך לא ניסיתי אותן ואני לא רוצה להמליץ עליהן סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן אני הבאתי כמה יחידות של PL50 לארץ בנסיון למכור אותם פה, לא היה קל אבל היו כמה חברה שקנו ממני אותם והיו מאוד מרוצים ומופתעים מהסאונד שלהם.

אובייקטיבית יש להם סאונד מצויין מאוד מאוזן עם דגש על MID שנשמע מצויין, הם גם יפות, קטנות ומאוד נוחות, האיטום שלהם ככה ככה.

אבל סובייקטיבית לא אהבתי אותם, פשוט בגלל הטעם האישי שלי, אני לא אוהב צליל מאוזן וגם לא חובב של צלילי הMID.

אני אישית היום עם סוני ex51, אבל ביצעתי בהם המון שינויים ששינו את הסאונד שיהיה יותר לטעמי ואני מאוד מאוד מרוצה מהן.

פשוט חיפשתי עם יותר דגש על באס ושעולות כמה שיותר גבוה בצלילים הגבוהים.

אם זה גם מה שאתה מחפש אז יש את ה klipsch image s4 שהן לא פחות ממדהימות לדעתי, קולעות בול לטעם שלי בצליל ועושות הכל באיכות מאוד גבוהה, יותר מהסוני שלי.

פשוט תחליט לפי הטעם האישי שלך אם אתה מעדיף את הPL50 או klipsch image s4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל סובייקטיבית לא אהבתי אותם, פשוט בגלל הטעם האישי שלי, אני לא אוהב צליל מאוזן וגם לא חובב של צלילי הMID.

רוב התוכן המוזיקלי נמצע במידריינג' כך שלא לחבב מידים זה כמו לומר שאתה לא אוהב לשמוע ווקאלים, גיטרות, פסנתר וכו' או שאתה אוהב יותר אפקטים ממוזיקה.

Music lives in the mids. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב התוכן המוזיקלי נמצע במידריינג' כך שלא לחבב מידים זה כמו לומר שאתה לא אוהב לשמוע ווקאלים, גיטרות, פסנתר וכו' או שאתה אוהב יותר אפקטים ממוזיקה.

Music lives in the mids. :)

על טעם ועל ריח (ועל :)) אין להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על טעם ועל ריח (ועל :)) אין להתווכח.

אין קשר לטעם, תקרא שוב. אין דבר כזה רק באס או טרבל או מיד, בכל סגנון מוזיקלי מצא את שלושתם. יש דבר כזה העדפה לתחום אחד על פני השאר, זו כנראה הייתה הכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה פה למישהו את האזניות שיש לי היום ( altec lansing ) ויכול לעשות השוואה על פי דעתו?

מה שמעצבן אותי באניות שיש לי היום זה שבשביל לשמוע את הבאס צריך לדחוף את האזניה ממש עמוק לאוזן כדי שיווצר מצב של איטום מוחלט....

עריכה:

אה ועוד משהו , יש אולי גם גרסא עם מיקרופון לפלאפון (אני משתמש ב n97 גם בתור הנגן MP שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...