למה נותנים לזקנים מטורללים במה ציבורית? עוד "פנינת חכמה" מפי עובדיה יוסף. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה נותנים לזקנים מטורללים במה ציבורית? עוד "פנינת חכמה" מפי עובדיה יוסף.

nineball

Recommended Posts

אני כמובן מדבר על התוספת האחרונה לשורה נגללת ומתמשכת של "פניני חכמה" מפי העסקן האהוב על כולנו:

http://news.walla.co.il/?w=/1/1727157

אז בתור אזרח רגיל במדינת , אני יודע שאין לו שום סמכות בנוגע לשום דבר בפוליטיקה, המילים שלו שוות כקליפת השום, והוא לא דובר/נציג ציבור וכו' של .

אבל מהצד השני, של הפלסטינים ו/או דעת הקהל העולמית, ברגע שזה עלה לתקשורת, לא משנה מי אמר את זה, זו "הכרזה ישראלית".

אני הפעם לא מעביר ביקורת על הקוקו המדובר, כי זה כבר מקרה אבוד.

אבל למה לעזאזל התקשורת הישראלית מעלה אותו לכותרות כל פעם שהוא יוצא בהצהרה כזו? במקום לצמצם נזקים, מרחיבים אותם בעשרות מונים.

עצוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מבין מה הבעיה במה שהוא אומר,כל מה שהוא אמר הוא "שי**נו כל שונאי וצוררי ישראל" אנחנו אומרים את זה בכל חג כבר 3000 שנה.ואם זה מפריע לפלשתינים-הם אומרים את זה בכול יום שישי במסגדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עוד מניחים שהוא אחראי ל"הצהרות האלה".

בהתחשב בגיל שלו, בדיבור שלו ובכל מלחכי הפנכה שמסתובבים סביבו, יכול מאוד להיות שאחד מהם פשוט אמר שהוא שמע את הרב אומר את זה.

לא שאני מגן עליו חס וחלילה, אני חושב שהוא מטורלל זקן שזמנו חלף מזמן (וחבל שאני אפתח את דעתי על הציבור החרדי באופן כללי),

אני פשוט חושב שצריך לקחת כל הצהרה שיוצאת מפיו בעירבון מוגבל שבעתיים, שכן לא בטוח שהוא (ולא מישהו אחר) אמר אותה

ובנוסף, אפילו אם הוא אמר אותה, לא ברור עד כמה (אם בכלל) המוח שלו עדיין צלול ועובד (יחסית למישהו שמאמין בישות ערטילאית עליונה, בכל אופן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיה במה שהוא אומר,כל מה שהוא אמר הוא "שי**נו כל שונאי וצוררי ישראל" אנחנו אומרים את זה בכל חג כבר 3000 שנה.ואם זה מפריע לפלשתינים-הם אומרים את זה בכול יום שישי במסגדים

נכון,אך פלסטינים שלא קשורים לקיצוניים ולפגוע בנו אין שום דבר נגדם, רק לאותם שנואי ישראל הרוצים להשמדנו ואותם מנהיגים בין רוחניים ובין לא שנותנים יד להם.

אין שום דבר נגד ערבים/מוסלמים בפני עצמם http://www.kikarhashabat.co.il/הרב-עובדיה-יוסף-26.html

http://www.kikarhashabat.co.il/חוסני-מובארק.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3918782,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, תתקע כמה לינקים שבא לך לאיפה שבא לך, הוא אמר את זה, הוא מתכוון לזה, הגאונות של התקשורת שמעלה את זה לכותרות פוגעת בכולנו, סוף סיפור.

ולא, זה לא שעיוותו מה שהוא אמר, כמו שאתה בטח עומד לטעון.

ציטוט:

"שייתמו אויבנו משונאינו, אבו מאזן וכל הרשעים האלה, שייאבדו מן העולם, יכה בהם הקדוש ברוך הוא מכת דבר, בהם ובפלסטינים האלה רשעים צוררי ישראל"

רואה את החלק האחרון? כל תלמיד כתה א' עם בסיס בהבנת הנקרא יודע בדיוק למי מתכוון המשורר.

הבעיה היא שאצלנו זה עולה לכותרות תוך 20 שניות, וזה פשוט להרים לפלסטינים להנחתה מול הקהל שנקרא "דעת הקהל העולמית".

אין בעיה שיגידו את זה כל יום שישי במסגדים, אין בעיה שאתה תגיד את זה בבית או ברחוב אפילו, המילים שלך לא עולות לכותרות אז לאף אחד לא איכפת מהן ואין להן פוטנציאל לפגוע במדינה. לצערנו זה לא המצב של הליצן הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JohnnyBravo

רציתי להוסיף להודעה הקודמת .

ראיתי את הכתבה ושאלתי את עצמי איך עדיין לא פירסמו את זה בפורום -יש מנהג של כמה כאן לפרסם רק הדברים הקשורים לזה אז חבל להם לפספס.

לדעתי התקשורת קופצת ומחפשת דווקא את הרב הזה ,כל שיעור יושב כתב ומצטט כל מילה ומילה שיוצאת מפי הרב , רק שהבעיה שזה ציטוטי מילים ואם יצא לך לראות את כל הוידאו -תוכל למצוא באתר הראשי של הרב שם תבין את כל כוונת הדברים כנ"ל בכל מיני שהרב שם מדגיש רק אותם שרוצים לפגוע בנו ובחפי פשע כולל מכתבים שפירסם והתקשורת יודעת את זה אך בכל זאת להשניא עוד ועוד,הרב לא מדבר על סתם פליסטינים או מוסלמים או לא משנה מי אלא רק על מי שרוצה לפגוע בנו -וזה מובן לי ולך אך לשונאי דת לא -כי הוא קשור לש"ס כל דבר של"רעה" ויכול להחליש את ש"ס זה טוב לשמאלנים.

קרא בעיון http://www.planetnana.co.il/tkshoret/ashan14.htm

ציטוט ממכתבו

"הנני להבהיר בזה את אשר דיברתי בהרצאתי בערב פסח, כי לא דיברתי ולא התכוונתי אלא כלפי המחבלים המרצחים הורגי נפשות ללא הבחנה, אנשים נשים וטף, החפים מפשע, עליהם אמרתי את הפסוק: "חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה" .

ה' יפר עצתם, וישיב להם גמולם בראשם, ואת כל הרשעים ישמיד.

אבל לא יעלה על לב שום אדם ישר לומר שמותר להרוג ח"ו גוי ישר דרך היושב לבטח עימנו, או סתם עובר אורח גוי שהרי לפי דין תורה אסור לגזול אפילו ממונו של גוי, וכתבו הפוסקים שגזל הגוי חמור יותר מגזל .

וכן אמרו חז"ל בתלמוד שאפילו לגנוב דעתו של גוי אסור, דהיינו, שאסור להטעותו. וכל שכן שאסור לרצוח נפש גוי, היושב לבטח עמנו.

לא תהיה כזאת בישראל כי תועבת ה' כל עושה עוול והאמת והשלום אהבו."

..

אגב ,הרב צלול ושקוע בלימודו כל שעות היום והלילה, הלוואי שמישהו כאן רק יגיע לקצה חוטו בלימוד ובבקיאות של כל הספרייה בביתו שנמצאת בראשו [ שכל קירות ביתו הם ספרים ]- מדהים ומפחיד כאחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמני יכול למסגר את הקירות עם ספרים, מה זה אומר עלי?

זה לא רלוונטי בכלל. מבחינתנו, דברי הרב (המורחבים) באים כמתק שפתיים בלבד. ולמה שנחשוב רעה על הרב, אתה שואל? מהסיבה המאוד פשוטה שזו לא פעם ראשונה (ולדאבוני כנראה גם לא האחרונה) שהוא פולט שטויות מסוג זה.

חוצמזה שלא הוא העיקר כאן. העיקר הוא ההתנהגות של התקשורת בכל הנוגע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

..

אגב ,הרב צלול ושקוע בלימודו כל שעות היום והלילה, הלוואי שמישהו כאן רק יגיע לקצה חוטו בלימוד ובבקיאות של כל הספרייה בביתו שנמצאת בראשו [ שכל קירות ביתו הם ספרים ]- מדהים ומפחיד כאחד.

בעקבות הסרטון ניתן לומר על עובדיה יוסף דברים רבים, אך צלול הוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ששת המיליונים שנהרגו בשואה הם גלגול נשמות של אנשים שחטאו בגלגול הקודם

ציטוט מלפני 10 שנים, שכבוד הראשון לציון היה אולי צלול יותר מהיום. על הפנינים האלו, סבא שלי עליו השלום, אדם מאמין שאיבד את כל משפחתו בשואה, כולל אחים, אחיות, הורים, אישה ושלושה ילדים קטנים שנרצחו באכזריות בחלמנו, שפך על "כבוד" הרב אש וגופרית באידיש, פולנית ורוסית.

מבחינתי הרב עובדיה יוסף מאז אותו יום כבר לא "כבודו" ולא נעליים. לא מעניין אותי הפלפולים ולא התירוצים (רוני אל תנסה אפילו), מי האפס שיעז לומר דבר נורא כזה. גלגול של נשמות חוטאות? אז הנאצים רק מוציאים לפועל של תוכנית אלוהית גדולה? שילך לעזאזל עם השמלה והשטויות שלו. אז כל המשפחה של סבא, שנדחפו למשאיות אטומות שהאגזוז מחובר לתא המטען וככה נסעו את בורות המוות בחלמנו שמשפחות שלמות אחזו זה בזה בעת שנחנקו לאט למוות (האם זה רשום באיזה מהספרים בספריה של הרב?), ככה כל הקהילה המפוארת של לודז' שהייתה מלאה בבתי מדרש וישיבות (חלק מהמשפחה של סבא שלי היו לדוגמא חסידי גור) וילדים ותינוקות. נשמות של אנשים חוטאים!?

זה "כבוד" הרב עובדיה יוסף בשבילי וככה הוא ישאר עד שהוא יתנצל - סליחה של ממש, סליחה של "דיברתי שטויות" ולא פלפולים נוספים. אבל זה משהו שכנראה לא יקרה לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...