המלצה למכללה באזור חיפה והצפון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למכללה באזור חיפה והצפון

bastard007

Recommended Posts

אני מעוניין ללמוד קורס ומנהל - MCITP. ואחרי זה להמשיך הלאה.

בקיצור יש שני מקומות שביררתי עליהם שנמצאים באזור חיפה.

גון בריינס ואת מדיאטק.

מה אתם ממליצים מבין שניהם? ואיזה עוד מכללות אתם מכירים באזור חיפה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד באחת מהמכללות "הנחשבות" בארץ קורס MCITP. כרגע, אני לא בדיוק ממליץ ללכת ללמוד לכאלה קורסים בסגנון...

אם יש לך משמעת עצמית גבוהה ואתה מסוגל לשבת בבית וללמוד לבד, תאמין לי שזה עדיף. ככה תתקדם בקצב שלך וברמה שלך ולא תהיה מוגבל ביחס לרמת ההתקדמות של הכתה ולהיפך. בכתה יהיה לך מאוד קשה ללמוד. אבל כל זה תקף, אם יש לך משמעת עצמית ממש גבוהה. גם אם תלמד בקורס אתה תצטרך להשקיע הרבה מאוד בבית.

אני התחלתי עם מרצה שניסה לתת מעצמו ומאוד השתדל. אבל הוא פשוט לא היה מובן... לאור ריבוי התלונות של התלמידים, החליפו לנו את המרצה לאחד אחר. בינתיים, אני מקווה לטוב.

הדברים שבהם נתקלתי במהלך השיעורים:

- השיעור הראשון היה בדיחה - המרצה פשוט הקריא לנו מהספר. (בשביל זה באתי? לקרוא אני גם יודע...)

- בזבוז זמן יקר, העברת "דאחקות" בשיעורים וכל מיני חכמות חיים.

- התמקדות בתלמידים מאוד ספציפיים.

- חוסר השבה לשאלות. (אחד מהתלמידים שואל משהו (רצה שהוא ידגים לו איך משתמשים ב- BITLOCKER), והמרצה עונה לו: "ידע זה כסף, אני לא

יכול להראות לכם כל דבר מהידע שצברתי במשך השנים". תלמדו לחפש לבד, גם ככה אני נותן לכם מעל ומעבר.)

- פיזור...

- מחשב אחד לזוג אנשים - אחרי אתה משלם סכום רציני 1X,XXX אתה מצפה ובצדק שמינימום יהיה מחשב לכל בן אדם. ולא תצטרך להגיע למצב שאתה נאלץ לחלוק את המחשב עם בן-זוג נוסף.

- חוסר בדוגמאות ובהדגמות.

יכול מאוד להיות שאני מקצין ומגזים. וזו רק רק ההתחלה, יכול מאוד להיות שבהמשך המצב ישתפר... בכל אופן, אני לא בונה על הקורס הזה ולא בונה להתפרנס ממנו... (יש אנשים שהלכו לקורס הזה, מתוך ידיעה או הבנה שקורס כזה יעזור להם למצוא עבודה בתחום)

אחרי שאני אסיים את הקורס הזה, יכול להיות שאני אנסה לחפש עבודה בתחום ה- HELPDESK.

ולאחר מכן, אני מתכנן ללמוד לתואר/מקצוע רציני במוסד לימודים נורמאלי.

דבר אחד למדתי מזה: אין קיצורי דרך בחיים. והמבין יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב אחד לזוג ? נשמע ממש מעפן מקווה שזה לא בכל מכללה ככה.

בכל מקרה אני כן מעוניין ללמוד לתואר או הנדסאי וכו בעתיד.. אבל איך שאמרת אין קיצורי דרך...

וכן מעניין אותי התחום הזה מאוד וחשוב להעשיר את הידע שלך לכמה שיותר רחב.. ויותר אפשרויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...