Prince Of Persia: The Forgotten Sands - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prince Of Persia: The Forgotten Sands - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

קצת מוזר לי שעדיין אין דיון ראשי למשחק הזה. הוא בהחלט שיפור מהקודם ומגיע גם לו לקבל דיון ראשי ;D

Prince Of Persia: The Forgotten Sands

large17042.jpg

Forgotten Sands מוציא אתכם למסע של קרבות אגדיים בנסיבות מיסתוריות והוא מהווה המשך עלילתי לכותר האדיר Prince of Persia: The Sands of Time. הכינו את עצמכם לקרבות בלתי אפשריים ודעו שתצטרכו להתמודד פנים מול פנים עם המוות. חוו את כל האלמנטים שאהבתם בסדרה המקורית בצירוף משחקיות ייחודית וחדשה. המיסתורין והקסם של הימים העתיקים מציף את המשחק תוך שהקרב בין הטוב לרע מתעורר לחיים. Forgotten Sands של מבטיח לקחת את הדור הבא לקצה גבול היכולת שלהן.

עלילת המשחק מספרת על הנסיך שמבקר את ממלכת אחיו לאחר ההרפתקה הקודמת שהתחרשה ב-Azad. אתם, שתגלמו את דמות הנסיך כמובן, תמצאו שהארמון המלכותי נמצא תחת מצור של גדול ואימתני. אחיכם Malik מחליט להשתמש בכוחות העתיקים של החול בתקווה שההימור ישתלם והממלכה תינצל מהשמדה. על מנת להציל את הממלכה, אתם חייבים לצאת להרפתקה אפית שבה תלמדו את כוחה האמיתי של יכולת המנהיגות ושכח גדול בה עם עלות גדולה.

[PCGames.co.il]

ז'אנר: פעולה, הרפתקאות

דרישות מערכת:

מינימום

Operating System: Windows® XP, Vista®, Windows® 7 (only)

Processor: 2.6 GHz Intel® Pentium® D dual core processor or Athlon™ 64 X2 3800+

RAM: 1 GB Windows® XP / 2 GB Vista® -

Video Card: 256 MB DirectX® 10.0–compliant video card or 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)*

Sound Card: 9.0 or 10.0–compliant sound card

DirectX Version: 9.0c or higher libraries (included on disc)

DVD-ROM: -ROM dual-layer drive

Hard Drive Space: 8 GB

Peripherals: Keyboard, -compliant mouse, optional controller

Internet Connection: A permanent connection is required to play the game

מומלץ

Processor: Intel Core® 2 Duo 2,2 GHz or 64 X2 4400+ or higher

Video Card: GeForce® 8800 GT or ATI Radeon® HD X1900 or better

Sound Card: 5.1 sound card

Peripherals: 360® for Windows game controller

דף הבית: http://prince-of-persia.uk.ubi.com/

כמה תמונות:

extrapic17042_15365.jpg

extrapic17042_15366.jpg

extrapic17042_15367.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה שלא טרחו לפתוח לו דיון ראשי - הוא משעמם! אין מינימום של עלילה, במשחקים הקודמים היה לפחות דיאלוגים שנונים. המשחק קל מאוד.

והכי גרוע - הם ויתרו על צורת הלחימה שלדעתי היתה הסיבה העיקרית לשחק בWW ובT2T. עיקר ההנאה היתה מהשילוב של 2 נשקים וקומבואים

ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא אהבתי אותו...

נכון שהוא לא טוב כמו SOF/WW/T2F, אבל הוא לא כזה גרוע...

מצד שני הוא מתסכל בטירוף.. יש קטעים שהמצלמה פתאום מחליפה כיוון שנייה לפני שאתה קופץ וזה גורם לך לקפוץ בכלל לכיוון אחר.. וזה לא רק המצלמה יש גם דברים אחרים.

אצלי משום מה כשאני רוצה להעביר את הזמן אחורה, הוא מעביר כמה שבא לו, ולא לפי כמה זמן החזקתי את הכפתור... לפעמים מעביר קצת מידי, לפעמים יותר מידי... רק מידי פעם הוא עובד כמו שצריך...

ונכון, הוא באמת קל מידי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הקפיצה המהירה אני מסתדר בקלות.. מה שיותר מעצבן ומתסכל זה העמודים/מוטות שיש לך ברצף שכל שניה העמוד/מוט שאתה נמצא עליו נעלם והבא מופיע...

אם לא תלחץ על ההקפאה בשניה המתאימה, אתה או שתיפול מהמוט/עמוד, או שאתה לא תספיק להקפיא את הבא בזמן - זה הקטע הבאמת מעצבן במשחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא זה הקטע ה"מאתגר" במשחק, אני אישית מסתדר איתו די בקלות. הבעיה העיקרית היא שהמשחק פשוט לא נותן לך סיבה להמשיך לשחק,

אין עלילה, אין דיאלוגים, הכוחות והקומבואים החדשים חביבים אבל לא יותר מדי. המשחק הזה גרם לי לשחק את כל טרילוגיית אי הקופים מחדש

ולשקול (ברצינות) לשחק שוב ברביעי :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלק הסופי די נחמד וגם די מאתגר... למרות שהקרב בוס האחרון מעפן :P (וידאו ספוילר)

אבל המשחק ניהיה די קל אחרי [ספוילר] שמשיגים את החרב החזקה יותר, היא פשוט מחסלת אויבים כמעט במכה אחת [/ספוילר]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נתקעתי. קפצתי לאיזושהי מרפסת (אחרי שפתחתי בה את הדלת ע"י קפיצה למוט משיכה), עברתי את הדלת ונהרגתי מייד ע"י מלכודת. אמרתי לעצמי שחבל לבזבז נקודת חזרה בזמן אחורה מכיוון שאני קרוב מאוד לנקודת השמירה האוטומטית האחרונה (המרפסת שבה נפתחה הדלת). נתתי לו להחזיר אותי לנקודת שמירה/מרפסת ופתאום הדלת סגורה :o

הבעייה היא שאי אפשר לקפוץ אחורה בשביל ללחוץ שוב על המוט שפותח את הדלת ואי אפשר להמשיך קדימה מכיוון שהדלת סגורה (למרות שכבר פתחתי אותה קודם). אני לא מוצא שום דרך לחזור לנקודת שמירה קודמת ולכן - נתקעתי.

למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי. קפצתי לאיזושהי מרפסת (אחרי שפתחתי בה את הדלת ע"י קפיצה למוט משיכה), עברתי את הדלת ונהרגתי מייד ע"י מלכודת. אמרתי לעצמי שחבל לבזבז נקודת חזרה בזמן אחורה מכיוון שאני קרוב מאוד לנקודת השמירה האוטומטית האחרונה (המרפסת שבה נפתחה הדלת). נתתי לו להחזיר אותי לנקודת שמירה/מרפסת ופתאום הדלת סגורה :o

הבעייה היא שאי אפשר לקפוץ אחורה בשביל ללחוץ שוב על המוט שפותח את הדלת ואי אפשר להמשיך קדימה מכיוון שהדלת סגורה (למרות שכבר פתחתי אותה קודם). אני לא מוצא שום דרך לחזור לנקודת שמירה קודמת ולכן - נתקעתי.

למישהו יש רעיון?

כי אתה משחק בפרוץ קנה תמשחק ואז,גם לחבר שלי זה היה שהוא הוריד אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...