Gigabyte Ep43-Ds3l +q6600 לא עובדים כראוי. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gigabyte Ep43-Ds3l +q6600 לא עובדים כראוי.

EasyPooper

Recommended Posts

שלום!

כמו שאלא מכם בעלי הזכרון הרחב יכולים להבין החלק הגוסס במחשב שלי ניהיה קרוב יותר לעלייתו השמיימה.

אתחיל מתיאור הבעיות שהיו לי-

במחשב שקניתי לפני שנתיים (מפרט בצד) החלו בעיות בהדלקה כחודש לאחר הקנייה. אז היה מותקן על המחשב WIN והוא היה נידלק פעם ב10-15 ניסיונות. כל הניסיונות היו מגיעים או לבלו סקרין או לריסטרט אחרי הBOOT SCREEN.

כשנה לאחר מכן התקנתי WIN7, אך הבעייה המשיכה. או בלו סקרין עם הקוד (000000*7) או עם משהו שקשור לATI או ריסט ישר אחרי הBOOT SCREEN או שהבוט סקרין היה פשוט ניתקע. לא ייחסתי לבעייה הרבה תשומת לב מכיוון שכשהמחשב היה נידלק הוא היה עובד כראוי.

כחצי שנה לאחר מכן במהלך משחק בBAD COMPANY2 המשחק ניתקע בפריז, הסאונד חזר על עצמו והתמונה במסך קפאה יחד עם סלידה מוחלטת מפעולותי. שום כפתור לא הגיב. ככה היה קורה פעם ב10 דקות משחק (כל משחק). הגברת מהירות מאורר כרטיס המסך עזרה לי להתגבר על הבעייה חלקית, הייתי מצליח לשחק מספר ניכר של שעות אך עדיין פה ושם הפריזים היו חוזרים על עצמם.

שלשום אבא שלי לקח את המחשב (ללא ההארדיסקים) לעבודה שלו בשביל לנקות אותו עם אוויר. לפי טענותיו הקומפרסור בו הוא השתמש לא יכל לגרום להיווצרות חשמל סטטי או חדירה של לחות לחלקים החשובים במחשב. אך אחרי שהמחשב חזר אלי הוא עלה עד הBOOT SCREEN ושם יש את הכתובית STARTING WINDOWNS אך הלוגו לא מופיע. בכלל. מה גם שהפעילות הרגילה של המחשב (הכניסה לביוס, VILADATING DM POOL DATA ודברים בסגנון) האטו קשות. לקחתי את הדיסק של הווינדואוס, עשיתי ריסט וברגע שהתחילה לעלות ההתקנה המחשב כבה. הדלקתי שוב ואחרי כ10 שניות המחשב שוב כבה, וכך עם כל הדלקה חוזרת המחשב כובה שוב בזמן קצר יותר.

לשמחתי יש לי את המחשב של אבא שהרכבתי עליו את הזיכרונות, הספק, ההארדיסקים, כרטיס המסך הכל חוץ מהמעבד שכן לאבי יש מחשב מבוסס מעבד AMD

והכל עובד פיקס.

לכן כמו שאני מבין הכעייה היא בלוח האם או במעבד.

עליי לציין שכשניסיתי לבצע OC, כל שינוי בתדר הBUS, אפילו שינוי מזערי היה גורם לקריסה בביוס.

מה אתם אומרים האם המעבד עדיין חיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...