מי בין 2 החנויות האלה מועדפת אליכם: KSP או Ivory? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי בין 2 החנויות האלה מועדפת אליכם: KSP או Ivory?

radioactive

KSP או Ivory?  

602 הצבעות

1. 1. KSP או Ivory?

Recommended Posts

הרבה אנשים שיודעים לבנות מפרטים ולהרכיב מחשבים, למי שהמחיר חשוב יותר משירות, בוחרים לקנות בחנויות הנ"ל.

בנוסף להצבעה אבקש ממכם לציין את סניף החנות שבחרתם, איתה יש לכם ניסיון קנייה.

ואם אתם מכירים עוד חנויות זולות, אשמח לשמוע הצעתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין לי מושג לגבי Ivory אבל מהפעם האחרונה שהייתי ב- KSP בנתניה היה שם קטע ממש מעצבן.

בשביל לקנות כל פריט אפילו אם זה משהו פשוט כמו D.O.K או כ.זכרון, הם לא יכולים לתת לך את זה ישר מהמסחן. (אתה צריך לעמוד בתור בקבלה, אפשר לחכות מלא זמן כי יש אנשים שמזמינים מחשב) לשלם שם, והם מביאים לך קבלה, ורק אז אתה יכול לחלון של המחסן שיתנו לך את הפריט משם.

הייתי עם חבר שלי, ובשביל לקנות "מסכן" היינו צריכים לחכות בערך 40 דקות בחנות במקום לתקתק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין לי מושג לגבי Ivory אבל מהפעם האחרונה שהייתי ב- KSP בנתניה היה שם קטע ממש מעצבן.

בשביל לקנות כל פריט אפילו אם זה משהו פשוט כמו D.O.K או כ.זכרון, הם לא יכולים לתת לך את זה ישר מהמסחן. (אתה צריך לעמוד בתור בקבלה, אפשר לחכות מלא זמן כי יש אנשים שמזמינים מחשב) לשלם שם, והם מביאים לך קבלה, ורק אז אתה יכול לחלון של המחסן שיתנו לך את הפריט משם.

הייתי עם חבר שלי, ובשביל לקנות "מסכן" היינו צריכים לחכות בערך 40 דקות בחנות במקום לתקתק...

בפ"ת בדיוק אותו דבר, השיטת מכירה פשוט גרועה! חצי שעה לקנות מאוורר..

והדבר שיותר גרוע בזה שרציתי לראות את המוצר לפני קניה (את הקרטון) הוא אמר לי "אי אפשר, הינה תראה אצלי במסך" :kopfpatsch:

אז בKSP אני קונה דברים קטנים זולים, מאווררים, בקר מאווררים זה אולי הדבר הכי יקר שקניתי שם..

באיבורי אני מרשה לעצמי קצת יותר, אני אולי אקנה שם ספק כח או הארדיסק (שהאמת הארדיסק שקניתי שם מת לי אחרי שנה וחצי..אז אולי לא)

וגם אני מעדיף דברים יחסית זולים הנילווים נקרא לזה..

אבל באף אחד מהחנויות האלה אני לא אקנה למשל.. כנראה שגם לא כרטיס מסך או שום רכיב חומרה מורכב בקיצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Benor,

היה לי אותו סיפור בIvory סניף ת"א. הייתי צריך להמתין כמעט שעה בתור למחסן, בשביל לקבל את ההרדיסק שקניתי.

אבל אני מאמין שזה יכול לקראת בכל סניף של כל חנות גדולה, כשיש לחץ עבודה ותור ארוך של לקוחות שממתינים לקבל שירות.

ושאלתי את עצמי: האם הייתי מוכן לשלם 100שח יותר בשביל לא להמתין מתור ועוד לקבל כוס קפה קולומביאני? ממש לא, גם לא 20שח.[br]פורסם בתאריך: 23.02.2010 בשעה 09:48:38

אבל באף אחד מהחנויות האלה אני לא אקנה למשל.. כנראה שגם לא כרטיס מסך או שום רכיב חומרה מורכב בקיצור.

למה?[br]פורסם בתאריך: 23.02.2010 בשעה 09:50:32

מנהלים, אפשר לסגור את הדיון הזה, בבקשה? שום דבר טוב לא יצא מזה.

s_glass_of_water1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהלים, אפשר לסגור את הדיון הזה, בבקשה? שום דבר טוב לא יצא מזה.

למה לדעתך?

אין לי כל ניסיון אישי איתן אבל המפרטים שמגיעים אלינו לפורום מהחנויות האלה לרוב ביזיוניים, באיכות עלובה ולעיתים על סף הרמאות (9400 ל"גיימינג").

שיטוט באתרים שלהם ומחיטוט במחשבים של חברים רבים שקנו ברשתות אלה רק מחזק את הרושם:

* מארזי פח עלובים ב-30 ש"ח עם מאוורר 92 מ"מ צווחני בודד משווקים כ"מארזים מפוארים לגיימרים".

* ספקים גנריים ב-15 ש"ח שלא הייתי שם ל-P3

* מסכי מדבקה מהגרועים שיש ברזולוציות מוזרות שנמכרים תחת הכותרת "לאחותי יש 17 כאלה בבית - תאמין לי הרבה היותר טוב מ- האלה".

* מפרטים מוזרים כמו Q8300 + G31+9400 ל"גיימרים כבדים".

אני מניח שמי שמבין בתחום ויודע בדיוק מה הוא רוצה וצריך יכול לצאת משם עם מפרט טוב, אבל אז הם גם לא ממש אטרקטיביים במחיר אפילו.

אמנם אין לי כל ביסוס עובדתי, אבל רק מההתרשמות שלי נראה שמי שלא בקטגוריה הנ"ל יצא מרומה ב-90% מהמקרים.

תוסיף לזה את שלל חוויות השירות השליליות בהן נתקלתי בהקשר של החנויות האלה ותבין למה אני חושב שאין כמו גבינת רוקפור.

ואם אתם מכירים עוד חנויות זולות, אשמח לשמוע הצעתכם.

אם אתה קונה רכיבים איכותיים שמותאמים לצרכים שלך - ברוב המקרים איבורי/KSP לא זולות משמעותית מחנויות בעלות מוניטין טוב בהרבה כמו IQPC, זיגזג וגם RSM, TMS וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

רק אנשים שלא מבינים עניין במחשבים נופלים בפח של חנויות אלו. הן טובות כשאתה רוצה לקנות איזה ציוד היקפי בזול או משהו ותו לא.

בשביל לרכוש מחשבים שלמים או רחמנא ליצלן לקנות מחשבים מוכנים עם מפרט מוכן של החנות לא הייתי ממליץ על פחות מחנויות שמבינות עניין כמו IQPC, RSM, נעה, וzigzag. (לא אישית היה ניסיון גדול יותר עם IQPC מהרשימה הזו, זה היה ופשוט תענוג לקנות אצלהם- אנשים שמבינים עניין, מייבאים רק מוצרים איכותיים ואפילו המפרטים המוכנים שלהם ראויים לשבח)

ידידה שלי לא מזמן רצתה לקנות מחשב לגיימינג ב-2.5K בערך והמפרט שהוצע לה מאחת מהחנויות האלו (שבפן האישי הזה כבר לא אזכיר איזו מאלו) היה משהו כמו E6300 + G31 + 9500GT ומארז\ספק ג'נריים. למזלה היא הגיעה לכאן\אלי ובסופו של דבר סיימה בלקנות מ-IQPC.

בכל מקרה, בשביל מה אני חופר... ישראלים ימשיכו לנסות בכוח שלא לצאת פראיירים ובסוף לצאת האמא של הפאריירים.

יאללה גבינת רוקפור!

image015.jpg

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך למסורת :

מי יותר ציוני , אחמדינג'ד או נאסראלה?

בגדול אני לא בטוח מה יותר טוב כנראה ivory כי עדיין לא קניתי אצלם אבל בKSP לא היה לי כזה נורא (אני מאוד סבלני) אז יכול להיות שאם אני אלך לivory הם יעשו לי את המוות.

לחנויות האילו מוניטין של למכור ללקוחות משהו שלא בהכרח מתאים לצרכן וגם תקלות מעצבנות. אני מכיר שני אנשים שקנו בivory ועשו להם פשלות רציניות בהרכבה לאחד למשל המאוורר של המעבד היה באוויר והheatsink אפילו לא נגע במעבד. לשני היו בעיקר בעיות קוסמטיות של המארז (היה דפיקה לא הביאו מה שרצה הוא היה שם איזה 3 פעמים ). אם הבנתי נכון בKSP יש להם בעיות עם היחס שהם נותנים ללקוחות ואנשים חוזרים משם עם טעם רע בפה אם הם לא מרוצים מהסחורה. עדיין אולי שתי החנויות האילו השתפרו עם הזמן .

עדיף ללכת לחנויות יותר רציניות שנותנות יחס יותר טוב ללקוחות הן לא בהכרח יותר יקרות מKSP או IVORY . גם ככה עדיף לשלם קצת יותר כי כאב הראש שאפשר לקבל מביקורים חוזרים בחנות יעלה לכם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...