720BE 2.8@3.82GHZ OC- FINAL UPDATE - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

720BE 2.8@3.82GHZ OC- FINAL UPDATE

ag80

Recommended Posts

שלום לכולם,

ברשותי 720BE מהירות סטוק 2.8GHZ מתח 1.3

החלטתי לנסות ולהמהיר את המעבד והגעתי ל3.3GHZ רק עי שינוי המכפלה ל 16.5 ,המעבד יציב והכל תקין.

טמפ של המעבד תקינה 35-40 IDLE מתח ללא שינוי.

כמה פרטים נוספים: HT LINK 2000MHZ זכרונות עומדים על 800MHZ

על שאר ההגדרות הן על AUTO

ניסיתי להעלאות את המכפיל ל 17 וקבלתי מסך כחול ב ,העלאתי את המתח של המעבד ל 1.4 ועדיין לא הצלחתי לייצב את המערכת,להכנס לויסטה.

קראתי שאפשר להגיע למהירות של 3.7GHZ עם מעבד זה בקלות ,ישנם פרמטרים נוספים שאני בטוח צריך לשנות שאיני מודע אליהם,אם מישהו יכול לתת לי כיוון לנוסחה עם הפרמטרים ,יעזור לי מאוד.

המפרט המלא בחתימה,תודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,בשורות טובות...

הצלחתי להגיע ל 3.7GHZ יציב ופועל היטב טמפ IDLE 45 LOAD49,השינוי היחידי שעשיתי זה הגדרתי ידנית את מתח הזכרונות של המחשב ל .1.8V ומתח מעבד ל 1.5V

גם קודם היה תדר PCIE נעול על 100 מחלק נשאר על אוטומטי כמו כן מכפלה HT אוטומטית, גם שאר המתחים על AUTO חוץ ממה שציינתי.

העניין הוא שאפשר להגיע אפילו יותר רחוק ל 4GHZ+ ממה שראיתי בפורומים שונים,אבל צריך לשנות FSB של המעבד ולגעת בהרבה מתחים שונים,

האם מישהו מהפורום הנ"ל יש לו נסיון בהמהרות כאלה עם המעבד הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק טמפ' עם TEMP..ותבצע בדיקות מאמץ..כמו כן עם איזה קירור אתה ?

הקירור של המעבד הוא Thermalright's 'new' TRUE Black 120 כמו שציינתי בחתימה, והמארז הוא NZXT TEMPEST מארז מצויין,

אבדוק שוב טמפ במאמץ,עם TEMP ואעלה ,בכל מקרה אני רוצה להגיע ל 4GHZ ומעלה ואני חושב שגם הלוח שלי יאפשר זאת,אאעלה של הביוס,

תודה מראש לכל העוזרים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שכנראה תאלץ לעלות את המתח משמעותית..

המקסימום שאני יכול להוסיף למעבד מתח זה ל 1.6 אחרת הוא כבר יהיה ז"ל,אבל יש דרכים אחרות להגיע גם עם 1.5 עם שינוי בFSB ומתחים אחרים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע עם 1.5V מתח למעבד במקור בסטוק מגיע 1.3V , לפי היצרן זה המקסימום שלו ,בכל מקרה ניסיתי לשנות מכפיל ל19- אבל כמובן קבלתי מסך כחול בויסטה...(64BIT)

בטוח יש דרך אחרת,אולי נגיד לשנות FSB למעבד מעל 200 ולרדת במכפיל או להשאר על אותו מכפיל,

או שאולי משהו אחר עוצר אותי,

תנו עצות אנשים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תצפה ליותר מ3.7

3.7 זה בערך המגבלה של ה720BE

קודם כל תודה על התגובות לכולם,

בקשר למגבלה של 720BE אני חושב שכן אפשר להגיע איתו יותר למעלה,במקרה שלי טיפה יותר מתח למעבד ותדרNB לעלות אני חושב שאני אצליח,אני מתכוון לנסות זאת בערב,

אני מצרף 2 של אנשים שכן הצליחו לעבור את המגבלה של 3.7GHZ ,לשם אני שואף..:)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שזה לא הולך להיות קל ,וצריך הרבה תחת בשביל זה...אבל מאחר ואנשים אחרים הצליחו כבר ולא מעט,אני מקווה שגם אני אצליח ואם לא גם 3.7 זה יפה למעבד,אז אני אהיה כרגע בקונספט חיובי:)

אאעדכן כמובן אם יהיו התפתחויות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...