720BE 2.8@3.82GHZ OC- FINAL UPDATE - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

720BE 2.8@3.82GHZ OC- FINAL UPDATE

ag80

Recommended Posts

בוא אני אספר לך סיפור על ה720BE שלי

במתח 1.51 יש לי 3.75 יציב סלע

מעל זה שום דבר לא עוזר - גם מתח 1.8 , גם אם הOC מתבצע בעזרת הבאס בלבד , גם עם מתח לCPU NB וגם עם זכרונות במחלק נמוך מאוד

כלום לא עוזר. . .

בנוסף לכך ניסיתי את המעבד שלי על AM2+ והתוצאות זהות

גם אם אני עובד ב3 ליבות התוצאה זהה

אם תסתכל ברשת אתה תראה ש3.7-3.75 זו המגבלה של כמעט כל הפנומים , לפחות בסטפינג C2 שכיום מיוצר.

בסטפינג C3 המצב אמור להשתפר ואני מאמין שהמעבדים יגיע ל4GHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי יש מצב שאתה צודק,אבל בכל זאת שווה לנסות ,שמתי לב שפתחת את הליבה הרביעית( לפי מה שרשום במפרט שלך ,אחלה שדרוג),אני גם אצלי פתחתי אבל נתקלתי בחוסר יציבות לאחר הפתיחה(ללא OC),אז חזרתי ל 3 ליבות,כנראה היא פגומה,באסה לי,אני לוקח את כל מה שאמרת בחשבון לגבי פריצת 3.75 GHZ אבל מאחר ועדיין לא ניסיתי את כל הקומבנציות שציינת אז עדיין יש בי טיפת אופטמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חברים.., הבטחתי לעדכן,כמו ש giloman אמר זה לא היה קל בכלל וקבלתי הרבה מסכים כחולים עד שהצלחתי להגיע ל

3.823MHZ ,

שינויים שנעשו:

העלאת מתח לזכרונות 2.0V

שינוי FSB מעבד 206.7

מכפיל מעבד 18.5

מחלק זכרון נקבע 1:2

צרפתי תמונות עם השינויים חץ אדום איפה שיניתי.

כרגע יציב,עבר בדיקת EVERST וויסטה windows experience וCRYSIS 10 ד משחק אני יודע שעדיין זה לא מספיק רציני(בדיקות),ב.רציניות יותר יגיעו בהמשך. אם הכל יפעל כשורה ויציב אחרי PI נמשיך קדימה למעלה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה? זה שמעבד יציב במשחקים אבל לא יציב 100% לא נותן לי כלום לשימוש של 24\7

אתב בטח חושב שאפשר לשחק ככה אבל פעם בכמה זמן יהיו קריסות ואני צריך לזכור להוריד את הOC כל פעם שאני רוצה לקודד משהו

כשעושים OC למערכת 7\24 צריך שהכל יהיה יציב 100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,עדכון אחרון חברים:

הצלחתי להגיע עם המעבד הנ"ל ל3.8 ומעלה ,אבל לא הצלחתי לייצב אותו ב 100 אחוז,מה שזה אומר שייתכנו קריסות כאלה או אחרות אם זה במשחקים או באפלקציות אחרות.למרות שאני חייב לציין שהיה מצב שעבדתי על המחשב כמה שעות טובות מבלי שתהיה שום קריסה .

חלק מהתוכנות של הבדיקה במאמץ הוא עבר בהצלחה חלק לא,יכול להיות שנישמע על מישהו שכן יוכל לייצב את המעבד מעל 3.75 אבל זה יהיה נדיר כמו ש giloman ציין פה.

אני רק יכול להגיד שזה מעבד יחס עלות ביצועים מאוד גבוהה(במיוחד למי שפותח את הליבה הרביעית),ולמי שמתכנן OC למעבד יכול בקלות לבצע אותו.

מקווה שעזר למישהו האשכול שפתחתי פה ,

אשמח לשמוע תגובות נוספות מי שמעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...