עזרה בחילוץ מידע מכונן על ערש דוי .. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחילוץ מידע מכונן על ערש דוי ..

nafroman

Recommended Posts

היי אנשים ,

אני אשמח לקבל עזרה/עצות איך לחלץ מידע מכונן סורר שבדרך למות ..

הכונן היה במקור כונן חיצוני MYBOOK ESSENTIAL 250GB (הדגמים הראשונים עם הכפתור העגול), אתמול בבוקר פירקתי אותו כי הוא לא הצליח לזהות לי אותו לא בביוס ולא בשום מקום אחר..

אז אמרתי טוב בוא נחבר אותו ישיר שכן חשבתי שבפנים הוא יהיה SATA , מסתבר הוא IDE והדגם הוא wd2500jb-00rea0.

בכל אופן חברתי אותו הוא עשה רעשים מאוד לא יפים מה שמוגדר בפורומים בחול "CLICK OF DEATH" רעש כזה של קליק-קליק קליק קליק ממש עוד בשלב של הPOST ...בהתחלה גם בחיבור IDE ישיר ללוח הוא לא זיהה אותו ,אחרי כמה ניסיונות הוא הצליח לזהות אותו בביוס...אבל עדיין בWINDOWS כלום..

אז הלכתי והרצתי בדיקה עם התוכנה - LIFE GUARD DIAGNOSTICS ..שם למרות שתחילה היו רעשים נוראים של קילקינג ..בסוף הבדיקה המהירה הוא הודיעה לי שלא נמצאו שגיאות ושהדיסק תקין... אז איתחלתי את המחשב והפעם הרצתי NTFS4DOS ישירות מ hiren's boot cd ... הוא זיהה את הכונן וגם הציג לי את המידע שעליו , חשבתי שסוף סוף הנה אני אציל את המידע ואח"כ מצידי שיתפגר ..אבל לא... אחרי שהרצתי פקודת COPY ממש בעודו מעתיק את קובץ הראשון לכונן אחר.. המחשב איתחל את עצמו..

אז עכשיו אני לא יודע לאן להמשיך מכאן , מצד אחד בWINDOWS הוא לא מזהה אותו בכלל , מצד שני עכשיו את האיתחול הוא עובר בלי לעשות רעש של קליקים

אבל כאמור אי אפשר להעתיק ..למרות שאפשר לראות את המידע,לעשות DIR ולטייל חופשי...

אני ממשיך בחיפושי בגוגל - לא אמרתי נואש (מצאתי כל מיני תיעודים לבעיות דומות אבל חשבתי, איפה יותר טוב לבדוק מאשר פה ;) )

בקיצור אם למישהו יש רעיון אני אשמח לנסות מכל הבא ליד חוץ מתפנה לחברה מקצועית וכו' .

ושוב תודה מראש לעוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הקופסא בצד... אני מדבר איתך על המתאם הפשוט שעולה לך 60 שקל בכל חור

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ksptelaviv&uin=3822

עזר לי בכמה מצבים

לגבי הקריסות... יש את הקטעים האלו עם IDE

לגבי שחזור המידע... אני לא יודע כמה תצליח להוציא, כשהWD5000YS שלי התחיל לתקתק לפני כמה שנים איבדתי "סהכ" 30 גיגה והצלחתי לחלץ את השאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עשיתי מה שהצעת ידידי ,

חברתי אותו חזרה למארז החיצוני שלו ולפתע הוא כן מזהה בWINDOWS ,אז שמתי העתקה ..אני מקווה שהוא יסיים.

אני מחזיק לו אצבעות... בכל אופן אם זה עובד יצאת מלך אחי :yelclap: -שאפו-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בסופו של תהליך הצלחתי להעתיק (לגבות) 120 ג'יגה מתוך ה121 שהיו על גבי הכונן... כאמור תודה על העזרה

את הג'יגה האחרון הוא פשוט לא היה מוכן להעתיק ..אבל זה בקטנה כולה ג'יגה. :xyxthumbs:

עכשיו שאלה אחרת... הוא נראה לך עדיין שמיש ?! כי כמו שאמרתי בבדיקות שהרצתי הוא לא מצא שום בעיה

חוץ מהבעיות שבתחלס היו שהוא לא היה מזוהה בWINDOWS .. והקליקים שנעלמו נכון לרגע זה.

להמשיך להשתמש בו או לא להמשיך להשתמש בו ? זאת השאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ,ברור שלא הייתי שם עליו שום דבר יותר מדי חשוב ...

אבל בכל אופן מאז ששאלתי את השאלה..הוא חזר להשמיע קליקים...אני משער שהבעיה היא בעיית חום יתר כי שהוא באוויר הפתוח הוא עובד ולא משמיע קליקים

אבל שאני סוגר את הקופסה ניידת ..חוזרים הקליקים.

תודה בכל אופן על המטאפורה...

ויש לך איזה המלצה להתקן נייד נטול ספק כוח חיצוני ? (משהו בסגנון של הPASSPORT של )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...