המלצה למשחק רשת - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למשחק רשת

eliil1

Recommended Posts

לא הכי אהבתי את ..

שיחקתי בזה (2142) כמה זמן ונמאס לי .. לא יודע..

אני אהבתי נורא לדוגמא את SOLDIER OF FORTUNE 2 (כן חח משחק עתיק)

למרות שהמשחק הרגיל לא משהו ,רק המולטיפלייר שלו חזק.

אבל בא לי משהו חדש יותר ומשהו שלא חרשתי עליו.

אממ אני גם אהבתי את המשחק HOVERBOARD , חבל שהוא נסגר... משחק טיפשי אבל מעביר את הזמן ככה בכיף..

מ MMORPG יש רק אחדים שאני באמת אוהב...הרוב לא, ומה שכן אני אוהב כבר חרשתי על זה..

אז מה אתם ממליצים עוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר infantry online אבל כרגע יש מפה מסריחה שנקראת "CTFX" שהיא השטן ל public ctfers כמוני גם בגלל המבנה של המפה וגם בגלל הההתנהגות של האנשים. המפה הזאת מוציעה את הגרוע שבכל שחקן.

חוץ מזה צריך חיבור מאוד יציב אז אם אתה לא ב014 או עם חשבון gamer של אחת מהחברות הסיכוי שלך לקבל פינג מתחת ל300 נמוך מאוד כי השרת נמצע בחוף המערבי של ארה"ב.

המשחק הוא חינם זה top down shooter שמאוד דומה לממשק RTS קלאסי וגם המשחק מנוהל ברמת העיקרון כRTS רק שכל שחקת משחק חייל אחד. בכל המשחקים יש התמקצעות של כל שחקן שמשפיעה על איזה נשק/שיריון /ציוד הוא יכול להשתמש ועל פרמטרים הפיזים שלו(אנרגיה,חיים, מהירות ותאוצה) . יש גם יכולות מיוחדות כמו טלפורטציה (במשחקי CTF לכולם יש בskirmish רק למפקדים) ויכולת summon שמאפשרת לך לזמן שחקנים ששימושי מאוד בCTF גם לגניבת דגלים וגם לבנית כוח תקיפה במהירות כדי לשמור על לחץ על בסיס האויב.

יש עוד אופציה למשחק ששורף המון זמן גם top down shooter שנקרא continuum ובגלל שיש לו שרתים באירופה אז המצב יחסית טוב מבחינת פינג. המשחק הוא עם חלליות ואין בו strafing אז יש וקטור העצה/האטה אחד שמשפיע על איך שמנווטים את הספינה. המשחק הוא closed source אבל כל אחד יכול להרים שרת וכל השרתים כרגע ממונים ע"י שחקנים. השרתים של infantry הם של מה שאומר שיש להם מונופול על הרמת שרתים ומיקומם מה שגורם לבעיה כי השרת שלהם מאוד מרוחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי חרשתי על CS כל כך הרבה שאני כבר מקיא רק מלחשוב על המשחק הזה XDD

LEFT 4 DEAD שיחקתי ברגיל, לא ממש אהבתי. האם המולטיפלייר שלו שונה ?

יש הרבה שוני שאתה לא משחק עם של המחשב..אלא אם אנשים ברשת...תלוי אם הם לא נובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

כמה המשחק עולה? יותר מ FAR CRY 2 ?

כי אפשר פשוט להחליף עם מישהו פאק קריי בעד פאר קריי 2 המקורי, קיבלתי אותו עוד מהחנות כשקניתי את המחשב...

אני פוחד שאני אקנה ואז לא אוהב את המשחק וסתם אבזבז כסף

בכל מקרה, יש עוד משחקי אונליין שתוכל להמליץ לי? או שזה המשחק היחידי שיש נורמלי היום ? (חוץ מ WOW , ,CS וכל החרושים למיניהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...