Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - הדיון הראשי

(G)

Recommended Posts

riddick-top.png

המשחק: RIDDICK - ASSAULT ON DARK ATHENA

ז'אנר FPS פעולה מגוף ראשון

הפצה- Atari

פיתוח-Starbreeze Studios

תאריך שיחרור-April 7, 2009

אתר הבית- http://www.riddickgame.com/

וויקי- http://en.wikipedia.org/wiki/index.html?curid=11437209

טריילרים- http://www.gametrailers.com/game/4874.html

ביקורות- http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/chroniclesofriddickassaultondarkathena

עלילת המשחק:

ממשיך את הסיפור מהמשחק הקודם, Escape from Butcher Bay שהיה בזמנו משחק מוצלח מאוד,

Riddick וג'ון בורחים עם ספינתם מהכלא הגדול שהיה במשחק הראשון,וטסים בחלל,

אך ספינתם נלקחת בידי ספינה פיראטית בשם Dark Athena.

Riddick כעת חייב לשרוד בתוך הספינה,בעזרת הכישורים המיוחדים שלו,ולברוח כמה שיותר מהר.

מלחמת הדמים ממשיכה:

בRiddick החדש,המקשים יהיו נורא דומים,וגם השליטה,אך יהיו תרגילים חדשים איתם תוכלו לנטרל את האוייב.

במשחק יש אופציה מגניבה בה תוכלו לקחת גופות של אנשים שהרגתם ולגרום להם לירות,תוכלו להשתמש בגופות גם כמגן,

Atari הבטיחו שהמשחק יתמקד יותר בקרבות ירי מאשר המשחק הקודם.

במשחק הנשק המיוחד והמגניב ביותר הוא הulak blade,שתי סכינים גדולים,איתם תוכלו לשסף לאוייבים את הגרון,ולחתוך

אותם בצורות שונות ומגוונות, זה עוזר במיוחד כאשר תבצעו פעולת התגנבות.

בחלק מהשלבים תוכלו להכנס לרובוט גדול,איתו תוכלו לחורר את האוייבים בלי מאמץ,אפשרות זו מגניבה וכיפית מאוד!

בספינה העויינת Dark Athena לוקחים בני אדם ומשנים אותם גנטית למן חיילים זומבים,שבמשחק יהיו האוייבים שלכם,בכל פעם שתראו שאור הפנים שלהם לבן,זה אומר שהם לא שמו לב אליכם,אך אם האור מתחלף לאדום,זה אומר שהם חושדים במשהו,המשחק משחק מבליט יותר את האופציה של התגנבות,וזה כל הכיף והקטע של המשחק,בכל מקום תוכלו להתחבא בצללים,ולהשתמש בראיית לילה המיוחדת של Riddick,ואז שאוייב מתקרב,פשוט לאט לאט תתקרבו אליו מאחורה,ותשספו לו את הגרון בעזרת הסכינים.

גם במשחק זה נוכל למלות את החיים בעזרת מכשיר מיוחד,אותו נראה בכמה מקומות בכל שלב,פשוט הולכים אליו,ויוצאים סכינים קטנים שנכנסים לצוואר של Riddick ואוטומטית מעלים לכם את החיים,אך כדי להשתמש במכונה זו תצטרכו לקחת מיכלים מיוחדים שימלאו את המכונה מחדש.

Dark Athena הוא משחק עם עיצוב מעולה של אוייבים,דמויות שונות,גרפיקה מעולה ועוד..

Atari גם הודיע ש80 אחוז מהמשחק הולך להיות בתוך הספינה Dark Athena,אך השלבים הבאים יהיו "שונים לגמרי".

הAI של Riddick ללא ספק מדהים,בכל מקום שתלכו תשמעו שיחות של השומרים,וסאונד הקולות ממש נשמע מעולה במיוחד הקול המגניב של וין דיזל שילווה אותנו בכל שלבי המשחק,בכל מקום שתלכו כמו הכלא תוכלו לראות אסירים שונים,שלכל אחד יש את האופי שלו,והמראה שלו,חלק מהם יהיו חלק מהסיפור ותצטרכו לעשות בשבילם משימות,כמו במשחק הראשון למי ששיחק,לכל אחד יש את האינטרס שלו,ואם תעזרו,הם יעזרו לכם לעבור את משימות המשחק,דמויות המשחק הם ללא ספק חלק חשוב וגדול ממנו,והוא מוסיף המון!

לסיכום:

המשחק החדש של Riddick מציע לנו אלמנטים חדשים מהמשחק הגדול,משחקיות מעולה,מתקפות חדשות ומגניבות שיוסיפו הרבה למשחק!,גרפיקה מעולה,נשקים חדשים ומגוונים,ועלילה מצויינת שתדביק אותנו למסך!,וכמובן הרבה אלימות!

ללא ספק Riddick Assault on Dark Athena הוא אחד מהסיבות שהשנה הזאת הולכת להיות מוצלחת,מצפה לו בקוצר רוח!

קרדיט לFabriGras

ביקורת אישית: עדיין אין, מחכה למשחק...

ביקורות:

gamespot - 83

gametrailers - 84

PC GAMER - 80

TOTAL PC - 80

PELIT FINLAND - 78

IGN - 78

בקרוב ביקורות נוספות...

דרישות מערכת:

Minimal specifications

Operating system: Windows XP SP2, Windows

CPU: Intel Pentium D 805 or X2 3800+

RAM: 1 GiByte (2 GiByte for Vista)

Graphics card: Ati Radeon HD 2600 XT or Nvidia 6800 Ultra

Sound: 9.0c compatible soundcard

Hard Drive: 11 GByte free space

DVD: 6x speed or better

Multiplayer: Broadband connection

Input: Keyboard, mouse or dual analog controller

Recommended specifications

CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or X2 5200+

RAM 2 GiByte

Graphics card: Ati Radeon HD 3850 or Nvidia 8800 GT or better

riddick-down.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש חייזרים ומפלצות במשחק ?

ברידיק הראשון היו פה ושם יצורים כשהיית נכנס למערות, אבל אולי זה היה 5% מתוכן המשחק.

אני לא חושב שבשני יהיה שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי המשחק הקודם - השיפור שעשו לו זה רק בגרפיקה ?! ואם כן , איך הוא ירוץ על ה 7600gt שלי על רלוזוציה של 1024x768 - עדיף לשחק במקורי על הגרפיקה הכי גבוהה או באחד הזה עם הכרטיס מסך שלי..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי המשחק הקודם - השיפור שעשו לו זה רק בגרפיקה ?! ואם כן , איך הוא ירוץ על ה 7600gt שלי על רלוזוציה של 1024x768 - עדיף לשחק במקורי על הגרפיקה הכי גבוהה או באחד הזה עם הכרטיס מסך שלי..

תודה

עד כמה שידוע לי עשו למשחק הראשון אופטימיזציה ושיפרו את תאימות כרטיסי המסך.

אני מאמין שזה ירוץ אצלך, על כמה? אין לי מושג.

באנצ'ים:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד לדעת שה HD4870 1GB שלי עדיין שווה ;D משו ומתחרה ב GTX285

מתי שה-HD4870 לא יסחוב במשחקים גם ה-GTX285 לא יסחוב 8)

----

הביצועים במשחק הזה די ברורים לטובת ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו דיבורים..אבל אין כפי שאתה רואה.

בכל מקרה המשחק ינחת אצלי מחר סוף סוף. :xyxthumbs:

אני כבר יעדכן אותך איך המשחק עוד לפני ;D

דמו כרגע לא רואים באופק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...