כתבות של יפי נפש שמאלנים קיצונים-הפרסום בעיתונות עובד-מוכרים מדינה בשביל פוליטקה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבות של יפי נפש שמאלנים קיצונים-הפרסום בעיתונות עובד-מוכרים מדינה בשביל פוליטקה

amir85

Recommended Posts

עדויות חיילים מעזה: "ההוראות היו בעצם לרצוח"

הרג חפים מפשע, הוראות לירות בלי הבחנה בתוך בתים, הרס רכוש ללא סיבה - כך תיארו מפקדים ב"עופרת יצוקה" את הפעילות: "בעזה מותר לך לעשות מה שאתה רוצה". צה"ל: "נקבל עוד מידע ונתחקר לעומק"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3688780,00.html

-----------------------------------------------------------------------

:pissed: :pissed: :pissed:

תנו לי לנחש, שוברים שתיקה/ בצלם/ שאר עוקרי שעומדים מאחורי התיאורים המלווים, של זקנה שנרצחה בדם קר ...

שטויות, נגיד וקרה משהו כזה אז לא הייתי מחכה לא חצי שנה לא חודש ולא יום

סביר להניח שאם משהו כזה קרה, אז זה היא נורתה בשוגג במהלך פעולה, שאם כמה שזה מצער וכואב זאת המציאות של המלחמה

והיחידים שצריך להאשים בזה הם החמאס.

וזה בהחלט מובן שלאנשים יהיה בעיה להתמודד עם דברים כאלה או הלחימה בכלל (יש מיליון בעיות פוסט טראומטיות)

לכן הדברים המתוארים בכתבה לא מקובלים עלי כי לי הם נראים כקבוצה של אנשים שבמקום לעזור לחילים לתהמודד

המנצלים אותם כדי שיצירו להם תמונה של המציאות כהם זקוקים לה בשביל רווח פוליטי שלהם...

ועלדידי כך הם מספקים חומר תעמולה לאויבנו, בנוסף במילים של אחד המגיבים לכתבה:

שקר וכזב !!!!!!!!!!!!!

זה מזעזע לקרוא שקר כזה מי שאמר את זה שיזדהה ולא יתחבא מאחורי שם בדוי.

אני הייתי שמה וכל ההוראות היו לא לירות אפילו על מקורות ירי אם יש סיכוי אחד שיש אזרחים.

אתם עושים עוול היסטורי כלפי חיילים מוסריים שנלחמו שם ובטוח מחללים את שמות הנופלים שהקריבו את חייהם לביטחון המדינה.

תתביישו לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה עלילת דם.

בדיוק אתמול שמעתי תוכנית ברדיו שדיברה על עלילות הדם של הסרט "ג'נין ג'נין".

כנראה אנחנו עדים לעוד מקרה כזה.

וזה מאוד מסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר גרוע, העיתונות החופשית והדמוקרטית שלנו לא יכלה לוותר על הזמנות לפרסם את זה

ככתבת שער, אני כבר רואה את כל הערבים דופקים ציטוטים וטוענים שאפילו אנחנו מודים בזה ... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחמים בעופרת יצוקה: "היינו הכי מוסריים שיש"

לוחמים רבים הופתעו לשמוע את עדויות החיילים שסיפרו על התנהלות לא-מוסרית בפעולות צה"ל ברצועה. "אפילו אחרי יומיים ללא מזון כשהיו מולנו צלחות בקלוואה - לא נגענו בהן". ויש מי שמטיל ספק באמיתות הטענות: "למה הם לא דיברו עד עכשיו?"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3688780,00.html

------------------------------------------------------------------------------------------

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די להתרגש מכל דבר קטן (ולהיות צבוע. למה אתה לא פותח ת'רד על פלסטיני שחיילים הכו אותו בלי שום סיבה הגיונית?). יכול להיות שהסיפור היה ברמת הפלוגה או לכל היותר גדוד ולכן לא שמעו על זה עד עכשיו, ויכול להיות שמה שנראה מוסרי לחלק מהאנשים לא נראה ככה לאחרים. אם באמת היו דברים כאלה (ואני מאוד מקווה שגם אם כן קרו דברים כאלה אתה לא מצדיק את זה), או לא, אתה תדע בקרוב, שהחקירה תסתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לא הבנתי מה קורה פה בפורום????

הם ערבים ומגיעה שירצחו אותם מזה משנה אם זה בטעות כל הכבוד לחיילים שלנו :yelclap:

שנלמו באומץ בקרב לפי מה שהבנתי אתם שמאלנים?(אתם אלה שהורסים לנו את המדינה השמאלנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן, אנחנו מכירים את הסד"פ הרגיל למקרים האלה.

שמאלנים מנסים למצוץ כמה שיותר טיפות דם יהודי ולהוכיח לעולם כמה שנאה עצמית ושנאה לעם היהודי יש להם.

אני הייתי בעזה אני לא יודע כמה ערבים הרגתי אבל גם לא משנה לי, נלחמתי בעבור ארצי.

אנשים חולים, מסכנים ושפלים רוצים להעמיד אותי בפשעי מלחמה ועוד מהעם שלי זה ביזיון.

חזק ואמץ לכל הלוחמים במלחמת עופרת יצוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ערבים ומגיעה שירצחו אותם מזה משנה אם זה בטעות כל הכבוד לחיילים שלנו :yelclap:

אתה יודע, אין לי חיבה מסוימת כלפי בני אדם בכלליות, אבל זה משפט מהסוג שגורם לי לשבץ אותך בשורה הראשונה של טבלת ה "אנשים שצריכים להיכחד מהעולם הזה". למה? כי כל עוד אנשים מתבטאים ככה, אין מצב שיהיה שקט באיזור וכאב הראש הנצחי הזה יעלם.

לא, אני לא מדבר על חלומות באספמניה כמו "שלום אמת" או בולשיט כזה, אני מדבר על שקט, "מאזן הרתעה" מסוים, או פשוט משהו שיגרום לכולם להפסיק לזרוק צינורות מתכת אחד על השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמאלנים נמאסתם!

אתה לא יודע את ההבדל בין ימין ושמאל,למעשה אתה לא יודע בין ימינך לשמאלך....

אתה יודע, אין לי חיבה מסוימת כלפי בני אדם בכלליות, אבל זה משפט מהסוג שגורם לי לשבץ אותך בשורה הראשונה של טבלת ה "אנשים שצריכים להיכחד מהעולם הזה".

לצערי,אנשים כמוהו דווקא מתרבים.ולא רק בישראל אלא בכל העולם.מלחמת עולם שלישית היא עניין של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה עדכון קטן:

עדות שלא ממקור ראשון:

"התברר כי ייתכן שחלק מהעדויות שפורסמו בעלון המכינה לא היו ממקור ראשון."

גורמים צבאיים מסרו ל-ynet כי מבדיקה ראשונית עם אחד המ"כים שמסרו את עדותם עלה שהוא

לא ראה את הדברים בעיניו אלא שמע עליהם בשיחות חברתיות."

הוא אמר: "לא הייתי בבית (שהחיילים תפסו - א.ו), שמעתי את זה מחברים, ששמעו מחברים. לא הייתי בבית ולא דיברתי עם הקלע באופן אישי.

השיח היה שיח חברי וכך התייחסתי אליו, בטח לא כמשהו רשמי המחייב תחקיר מבצעי".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3689386,00.html

אין לי ספק שחבורת החיילים המטומטמת הזו היא בשרות "בצלם" או כל התארגנות כזו או אחרת המסכנת את המדינה.

לא אתפלא אם הם בכלל בשרות הפלישטניים.

במקרה טוב הם רודפי תהילה טיפשים, שכל מה שעשו בזמן המבצע זה לארגן מנות קרב, או לשטוף סירים.

ואם ראש המכינה אדון דני זמיר היה מולי הייתי אומר לו: "אתה נבלה".

מילא שהם ערכו את העצים ושפכו את השמן, אבל אתה זה שהדליק את האש.

עם אנשים כאלו, מי צריך אוייבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה עדכון קטן:

עדות שלא ממקור ראשון:

"התברר כי ייתכן שחלק מהעדויות שפורסמו בעלון המכינה לא היו ממקור ראשון."

גורמים צבאיים מסרו ל-ynet כי מבדיקה ראשונית עם אחד המ"כים שמסרו את עדותם עלה שהוא

לא ראה את הדברים בעיניו אלא שמע עליהם בשיחות חברתיות."

הוא אמר: "לא הייתי בבית (שהחיילים תפסו - א.ו), שמעתי את זה מחברים, ששמעו מחברים. לא הייתי בבית ולא דיברתי עם הקלע באופן אישי.

השיח היה שיח חברי וכך התייחסתי אליו, בטח לא כמשהו רשמי המחייב תחקיר מבצעי".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3689386,00.html

אין לי ספק שחבורת החיילים המטומטמת הזו היא בשרות "בצלם" או כל התארגנות כזו או אחרת המסכנת את המדינה.

לא אתפלא אם הם בכלל בשרות הפלישטניים.

במקרה טוב הם רודפי תהילה טיפשים, שכל מה שעשו בזמן המבצע זה לארגן מנות קרב, או לשטוף סירים.

ואם ראש המכינה אדון דני זמיר היה מולי הייתי אומר לו: "אתה נבלה".

מילא שהם ערכו את העצים ושפכו את השמן, אבל אתה זה שהדליק את האש.

עם אנשים כאלו, מי צריך אוייבים.

חזק ואמץ.

וכן אכן כך, גייס חמישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...