antec 300 vs coolermaster cm690 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

antec 300 vs coolermaster cm690

A-L-o-n

Recommended Posts

antec 300 vs coolermaster cm690

מי מביניהם יותר טוב?

1. אצל מי סירקולצייה יותר טובה?

2. אצל מי סידור הכבלים יותר טוב?

3.מודינג יכול להוות שיפור?

4.עשיתי טעות שלא קניתי את cm690?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לפי צורת הבנייה נראה שה 690.

2. די אותו דבר.

3. תמיד, אבל זה לא קשור לאיזה מודל אתה לוקח.

4. לדעתי כן, אלא אם הבין 25 ל65 ש"ח האלו (חנויות שונות פערים שונים) ממש מהותיים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חשבתי שה 300 יותר טוב. עכשיו בדקתי שוב וה CM690 מושקע יותר ממנו והוא יותר גדול.

השאלה מה המחיר.

יש מקומות שאפשר למצוא את ה 300 ממש זול. ואז ההבדל גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל שאלה.. אומנם 50 שקל הבדל אבל אל תשכח שהCM60 בא עם 3 מאווררים 12" של CM כבר עליו..

מה שבANTEC בא רק אחד ומקום לעוד כמה

מה גם שבCM690 יש מקום לעוד 3 מאווררים 12"...

בלי קשר ה CM690 נחשב למארז הכי משתלם ביחס של מחיר לתמורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-690 דורש עד כמה שזכור לי מודלים דומי ICage כדי להתקין מאוררים מקדימה - זה חתיכת חיסכון אם שואלים אותי.

אני בחרתי ב-300 ואני נהנה ממנו. ותיקון קטן - הוא מגיע עם 120 מאחורה ו140 בגג כסטנדרט. אני בכ-50 ש"ח הפרש ל-690 הוספתי שני מאוררים מקדימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בLEVEL הזה קחו בחשבון גם את הElement S החדש של טרמלטייק שאמור להגיע לארץ בסוף החודש לפי כמה ספקים שבררתי אצלם.

מעניין מה יהיה המחיר שלו, הוא נראה די מדהים.

http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?C=1407&ID=1852

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בLEVEL הזה קחו בחשבון גם את הElement S החדש של טרמלטייק שאמור להגיע לארץ בסוף החודש לפי כמה ספקים שבררתי אצלם.

מעניין מה יהיה המחיר שלו, הוא נראה די מדהים.

http://www.thermaltakeusa.com/Product.aspx?C=1407&ID=1852

הוא כבר בארץ.

אבל הוא מאוד יקר:

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?ProductID=1645

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?ProductID=1646

והנה ביקורת וידאו:

מארז מטורף. אהבתי את החור שעשו במיוחד להחלפת גופי קרור גדולים. כך ניתן לפרק גופי קרור ללא פירוק לוח האם. בכל זאת, מחירו יקר בהרבה מה ANTEC300 ומה CM690. התוספת של הסיליקון שווה מאוד אבל לא שווה פי 2 במחיר...

מארז יפה, מושקע ויקר למי שלא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו טעות אבל - חוץ מהגודל הפיזי אין ממש משהו שמצדיק 100 ש"ח הפרש לדעתי. אל תשכח ש-100 ש"ח באחוזים מיתרגם לכ-30% וזה המון.

לגבי ה-TT אלמנט S - לא התלהבתי יותר מדי אם להגיד את האמת. המאוררים והסידור שלהם לא נראה יוצא דופן יחסית למארזים של הזמן האחרון (אנטק 300, CM590/690 וכו') ומחירו גבוה. בדר"כ המארזים של TT בנויים טוב יחסית אבל לא שקטים ואני לא חושב שזה יהיה שונה. לכן אם שואלים אותי, בישביל יכולות לא יוצאות דופן, עיצוב נחמד, ככל הנראה בלי יותר מדי שקט - לא שווה להשקיע יותר מכפול מאשר אנטק 300

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting:

אבל, הTT יהיה שקט יותר מכיוון שיש לו סיליקון בדלתות.

בכל זאת, אם עכשיו הייתי צריך לרכוש מארז זול, הייתי הולך על ה 300. כפי שאמרת, 30% זה גם כסף.

ומאווררים יש לי והרבה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטק 300 מעולה!

אבל כשראיתי את cm690 עם כל המאווררים, אני חושב שזה שווה אפילו 100 שקל הפרש...

אני אישית לא מבין את טירוף המאווררים הזה. היום כל חברה מתהדרת במספר מאווררים מופרך ופלצני לחלוטין ללא כל טעם וריח... מי עם 6-7 מאווררים כולל אחד ברצפה ומי עם 14 מאווררים, 4 על הדלת ואחד מסתובב ותלוי מתקרת המארז עם התקנים שנראים כמו פיגומי בניין. :nixweiss:

מה הקטע? אלא אם אתה OCר אקסטרים (ואז יש לך תקציב גדול בהרבה ככל הנראה) ו/או חובב רעש של מכסחת דשא על הבוקר אין כל סיבה, צורך או הצדקה ליותר משניים-שלושה מאווררי 120 מ"מ בכל מפרט שנתתי פה אי פעם. זה כמעט לא נותן דבר חוץ מתוספת רעש מופרזת למערכת ורוב הסיכויים שהוספת מאווררים נוספים (יחד עם ה-HSF של המעבד, כרטיס המסך ומאוורר הספק) רק תפריע לזרימת האוויר.

כל העניין הזה הוא גימיק זול ועלוב של יצרניות המארזים יחד עם הייפ לא ברור של "כמות מאווררים בשקל" שתפס פה משום מה. :kopfpatsch:

יש אולי 0.001% מהמשתמשים שבאמת זקוקים ליותר משלושה מאווררים במפרט, במיוחד כשמדובר במארז מעולה כמו ה-300 מהבחינת גודל המאווררים והסידור שלהם... לטעמי הוא גם אסתטי ובאיכות בניה עדיפה מה-CM690 וחסרונו היחיד בהשוואה הוא גודלו שמצד שני יכול להיות גם יתרון למי שלא רוצה מפלצת ליד השולחן - במיוחד כשאין זו מגבלה אמיתית גם עם כרטיסי מסך בגודל מופרז בעליל.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=358427.msg3095754#msg3095754

שניהם לא שקטים במיוחד...

p5310078wi7.jpg

XTRACT צנוע - הנה הסקירה שלו על ה-300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... לא יודע איך זה קרה אבל תקשיבו לסיפורי...

היום אני בא לנקות את המחשב מהאבק והכל עכשיו האנטק חוסם את כל האבק והפילטרים מלאים... חשבתי לעצמי להוציא את הרשת מהפאנל בכלל, לנקות ואז להחזיר. ובמקרה שברתי את הפאנל קצת זאת אומרת ששברתי אחד שתופס את הרשת... אבל הוא בסדר גמור הוא יציב ולא זז... אבל בכל מקרה,

אפשר לקנות פאנל? פאנל קידמי... מוכרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שמוכרים רק פאנל קדמי (תבדוק באיביי מוכרים שם הרבה דברים מיוחדים).

בכל אופן, הפילטר לא במקום גלוי, ולכן אני ממליץ לך לתקן את זה עצמאי עם אפוקסי או סיליקון. תוכל לעשות נפלאות עם סיליקון! זה קל ואם לא יוצא אפשר תמיד להסיר.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...