חבר פורום וותיק מתלבט - GTX260 או HD4870 1GB או 9800GX2 . - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר פורום וותיק מתלבט - GTX260 או HD4870 1GB או 9800GX2 .

Bug2000

Recommended Posts

אהלן אנשים,

לא חשבתי שאתלבט בכלל איזה כרטיס אני יעדיף, אבל בסופו של דבר לא הצלחתי להחליט.

אז ככה בהתחלה חשבתי שאין מה לדבר ה 4870 לוקח, אחרי זה יצאו עם ה GTX260 216 שבבדיקות עוקף את ה 4870, לאחר מכן עלתה אופציה גם לגבי ה 9800GX2 שמבחינת ביצועים עדיף על שתיהם...

כעיקרון אני יכול להשיג את כל הכרטיסים האלה באותו מחיר. נכון לעכשיו אני נוטה לכיוון ה 9800GX2, אבל החיסרונות שלו הם פליטת חום עדירה וקראתי באיזה מקום שבגלל שהוא 2 ליבות יש מן תקיעות כאלה במשחקים שנובעים מה DELAY בין הליבות .... כמובן שהוא גם הכי ישן טכנולוגית.

ה GTX260 יש לו 900MB ולפי מה שהבנתי גם איזה פאק בייצור לכל הסדרה הזאת, אבל הוא הOCר הכי טוב מכולם.

ה 4870 הכי איטי מבינהם, אבל אין לו שום פאקים בייצור והוא היחידי שתומך ב DX10.1 .

במידה והיתם יכולים להשיג את כל הכרטיסים באותו מחיר בדיוק, איזה היתם לוקחים ?!

כמובן לגבי דברים שכתבתי אם למישהו יש טיעונים אחרים אשמח לשמוע.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה GX2 באמת מיושן ולא הייתי שוקל אותו בתור אופציה , לא ציינת איזה מסך יש לך כך שגם זה יכול לעזור בכל מקרה אני הייתי הולך על ה 4870 עם 1GB זיכרון , אומנם הוא לא אוברקלוקר כזה טוב אבל אני בטוח שאתה יכול לקחת גרסה עם קירור מתקדם כגון זו של ועדיין להגיע לתוצאת OC יפה ...

גם ה GTX260 הוא אופציה טובה אבל בגלל הזיכרון המיושן שלו וחוסר התמיכה ב DX10.1 (סוג של גימיק שלפי דעתי לא צריך להיות שיקול מכריע בבחירה) , הייתי הולך על ה 4870 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800GX2 סובל מדרייברים לא אופטימלים, מצב שמשחקים מסויימים יעבדו על ליבה אחת.

4870 סובל מדרייברים דפוקים של ATI, כמו כן DX10.1 לא נותן כלום במשחקים! גם ככה WIN 7 תתמוך כבר ב-DX11, ככה שהעניין לא רלוונטי בכלל.

GTX260 C216 הבחירה הטובה, דרייברים יציבים, יכולת טובה, טכנולוגית פיזיקס שכבר מתחילה להופיע במשחקים.

ואם בכלל אין שיקול של תקציב, חד משמעי GTX260.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכוונה לא הכנסתי את עיניין גודל המסך לדיון כי נוכחתי לדעת שגם כרטיסים שכביכול היו צריכים לאכול כל משחק על המסך שלי לא עשו את זה.

לכן אני מחפש את הכרטיס הכי הכי חזק שניתן להשיג בתקציב שיש לי .

אגב מישהו מכיר את העיניין של הפאק בייצור בגרסאות החדשות של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתה מדבר.

בגדול ה - 9800GX2 הוא החזק מביניהם, אבל בגלל הזיכרון שלו לא הייתי לוקח אותו ל - 1920X1200.

באיזה מחיר בדיוק אתה יכול לקנות אותו ? חדש/משומש ?

תציין את המפרט שלך ואת הרזולוציה בהודעה הראשית, כמו כן תוסיף תקציב לכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי אני באמת מבולבל ...

בקיצור אם אני קונה את ה 9800GX2 אז IV ביחד עם Q6600 על 3.5 יעבוד חלק על 1680X1050 עם פילטרים ?!

עריכה: למה באמת אין השוואת עם המשחק הזה? זה היה ממש מקל עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בכלל פילטרים ב - GTA IV ? נראה לי שלא.

הנה כמה בנצ'ים עם המשחק (לא מצאתי אחד שיכלול 9800GX2 :-\):

1. http://www.driverheaven.net/reviews.php?reviewid=714&pageid=7

2. http://vr-zone.com/articles/nvidia-geforce-gtx-285/6431-7.html?doc=6431 (פה בכלל אין אף אחד מהשלושה..)

3. http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/evga-geforce-gtx260-216-55nm_9.html#sect3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...