מקלדת אלחוטית בעייתית - Microsoft Wireless Optical 1000 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדת אלחוטית בעייתית - Microsoft Wireless Optical 1000

liorbm

Recommended Posts

שבת שלום לכולם,

קניתי לפני שבועיים בערך את הסט Wireless Optical 1000 ואני מאוד מאוכזב ממנו! לצערי הרב, עוד בשבוע הראשון הדרייברים נתנו לי חיווים לא הגיונים ביחס למצב הסוללה. הסוללות חדשות לחלוטין וגם הכנסתי סוללות נטענות של GP שנבדקו במצלמה ונמצאו מלאות. הדרייברים עדכניים ומותאמים לגירסה של ווינדוס שאני עובד בה ( 64 ביט ).

הבעיה היא שהמקלדת איננה עובדת רצוף ומתקשרת עם הרסיבר רק אם הם ממש צמודים! לדוגמא, אם אני משחק במשחק יריה מגוף ראשון ולוחץ על W כדי להתקדם בקו ישר, הדמות מתקדמת כמה מטרים במשחק ואז נעצרת ורק לחיצה נוספת על המקש גורמת לה להמשיך ללכת. אין זאת בעיה במשחק. הפאנל של הדרייברים של המקלדת מראה נפילות ברמת האות מרמת High לרמת Low וישנו תיאום ישיר בין הנפילות האלה לבעיות. חוץ מזה כל מיקום של המקלדת במרחק של יותר מ-5 ס"מ מהרסיבר גורם לאי קליטה מוחלט!

לצורך העיניין, הצעדים שכבר בוצעו:

1) התקנה מחודשת של הדרייברים.

2) חיבור מחדש של הרסיבר של הסט לפורט אחר.

3) הרחקת הרסיבר ושינוי מיקום וזוית שלו ביחס למקלדת.

הערות:

השולחן שלי עשוי עץ ואין שום גורם מטאלי שעלול לגרום להפרעות בתדר.

אין פלאפונים או מכשירים אלחוטיים אחרים בסביבה.

הרסיבר מספיק רחוק מהמסך.

כרגע הדרך היחידה לעבוד היא להצמיד ממש את הרסיבר למקלדת ולהקליד. וגם אז הוא מפספס אותות מדי פעם! ביום- יומיים הראשונים לקניה הוא לא עשה את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו את המקלדת האלחוטית של הישנה השחורה , אני גם בהתחלה לא הייתי מרוצה ממנה בכלל . אי אפשר ללחוץ על כמה כפתורים ביחד במקלדת , נגיד אתה לוחץ על W וQ ו רווח, זה לא מגיב . וזה הציק לי מאוד במשחקים כמו פיפא.

הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה להתקשר למוקד שרות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אנחה*

או.קיי. היום בדרך חזרה מהצבא אני אקנה חדשות. אבל אם הבעיה נמשכת אני שוקל ברצינות להחליף את הסט בחנות או משהו. הציוד שלי לא יוצר סופה אלקטרומגנטית, זה בטוח, אז אין שום סיבה להפרעות בממסר האלחוטי.

צפו לעידכונים... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אנחה*

חבר'ה, לצערי הרב, גם אחרי קניית בטריות חדשות (אנרג'ייזר ), גם אחרי בדיקה עם ג'י.פי. נטענות, וגם אחרי בדיקה באמצעות בטריות אחרות, המקלדת עושה בעיות.

יש למישהו הצעות? כבר שלחתי אימייל בדבר הבעיה לחנות בה קניתי את הסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותה הבעיה באותו סוג מקלדת....

חבר שלי אמר לי שזה בגלל שמקלדת משדרת בקצב נורא מהיר ובאיזשהו שלב המקלט "נסתם" ולא מעביר מידע.

אין לי מושג איך לפתור את זה... אשמח אם יש למישהו פיתרון.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי היום למיקרוסופט ואמרתי להם על הבעיה, הם אמרו לי שזה יכול להיות בגלל שהמעבד לא מספיק בשביל המשחקים שאני משחק בהם ותכלס זה הגיוני כי זה לא קורה לי ב WORD או בכל מקום מחוץ למשחקים... שבוע הבא אני אמור לקבל את המחשב החדש אם מעבד E8400 ואז נבדוק את הנושא... אמשיך לעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

*עידכון*

לאחר הרבה עצבים ואכזבה נסעתי לזיגזאג 2000 ביהוד להחליף את הסט. השירות בחנות, כרגיל, היה פשוט מושלם. סט חדש מהאריזה. בינתיים אני איתו כבר שבועיים שלושה והוא עובד נהדר. כנראה שמדובר התקלה בפס ייצור, משום שהאינטרנט מלא באנשים עם הבעיה הזאת.

שלכם בכבוד רב, ליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...