ביקורת קטנה שלי על Samsung T220P 22'' 5MS 1920X1200 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת קטנה שלי על Samsung T220P 22'' 5MS 1920X1200

Eli100

Recommended Posts

אוקי אז ככה אחרי שבדקתי הרבה זמן וקראתי כאן ובעוד מקומות על מסכי 22'' החלטתי ללכת על הT220P

בהרבה מקומות רשמו 1920X1200 זה גדול מידי וזה בדיחה ל22''

הרבה אמרו הT220P טוב לסרטים ולא למשחקים

עשיתי בדיקה מעמיקה על המסך יחד עם חבר שיש לו 2243bw

כל הבדיקות בוצעו ברזולוציה מקסימלית של המסכים T220P 1920X1200 - 2243BW 1680X1050

בדיקה ראשונה דברי יום יום:

עברנו באתרים הפעלנו דברים בסיסיים שכולם מפעילים כמו אתרי סתם תיקיות תמונות וכו' אז נגיד אחת ולתמיד 1920X1200 לא ניראה קטן במסך הזה הכתב ברור מאוד

בדיקה שניה סרטים:

הורדנו סרטי HD וסרטים רגילים פה בכלל אין מה לדבר הT220P לקח בהרבה באיכות!

בדיקה שלישית משחקים:

המשחקים שנבדקו

World of warcraft

COD4 + COD5

Crysis

FarCry 2

Battlefield 2

בכל המשחקים אני חוזר ואומר כל המשחקים הT220P ניראו טוב יותר אבל הFPS היה נמוך יותר מין הסתם [sapphire 4870 512mb]

בקיצור ולעניין הT220P כל השמועות היו שטויות לא יודע מי המציא את זה הרזולוציה לא גדולה מידי למסך ה5MS לא שמים לב האיכות מצויינת שלא נדבר על העיצוב של המסך עצמו שניראה מדהים, הכיול שלו מהקופסא מצויינת, מה שכן אני מזהיר אנשים עם חלשים במשחקים המסך אוכל FPS כמו בוטנים

T220P - מסך מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יש משהו שאני לא מבין, ה4870 כרטיס טוב.. מה הבעיה עם הFPS?

דבר שני, במקרה יש לי את המסך הנ"ל ולא מפני שבחרתי בו אלא מפני שהוא בין המסכי 22" היותר זולים שיש (אין בו אפילו כפתור הדלקה ושום חיבורים חוץ מDVI/VGA), ועצם העובדה הזאת אומרת שאין מקום אפילו למשפט ביקורת עליו, זה לא רציני..

אני מתכוון, זו ביקורת די סובייקטיבית, אני מודה שאני קניתי אותו כי אני לא מחפש משהו יותר טוב ובעניין העיצוב שלו אני חושב שהוא די מכוער (הפלסטיק השקוף המגעיל הזה שמצפה את כל המסגרת).

בעניין הרזולוציה אז 1920x1200 ממש לא גדול\קטן מדי (תלוי איך מסתכלים על זה), אחלה רזולוציה ל22".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יש משהו שאני לא מבין, ה4870 כרטיס טוב.. מה הבעיה עם הFPS?

דבר שני, במקרה יש לי את המסך הנ"ל ולא מפני שבחרתי בו אלא מפני שהוא בין המסכי 22" היותר זולים שיש (אין בו אפילו כפתור הדלקה ושום חיבורים חוץ מDVI/VGA), ועצם העובדה הזאת אומרת שאין מקום אפילו למשפט ביקורת עליו, זה לא רציני..

אני מתכוון, זו ביקורת די סובייקטיבית, אני מודה שאני קניתי אותו כי אני לא מחפש משהו יותר טוב ובעניין העיצוב שלו אני חושב שהוא די מכוער (הפלסטיק השקוף המגעיל הזה שמצפה את כל המסגרת).

בעניין הרזולוציה אז 1920x1200 ממש לא גדול\קטן מדי (תלוי איך מסתכלים על זה), אחלה רזולוציה ל22".

ה4870 כרטיס חזק לא אמרתי שלא אמרתי את זה לאנשים עם כרטיסים יותר חלשים ולמסך כזה עדין עדיף הגירסאת 1GB של הכרטיס

ובעניין הרזולוציה שאמרת שזה לא גדול ולא קטן זה בידיוק מה שאמרתי... כי כולם אומרים שברזולוציה הזאת רואים קטן....

ובקשר לעיצוב לא יודע מה איתך זה העיצוב הכי יפה שראיתי עד היום גם הפלסטיק יפה לדעתי מאוד!

א' כול תתחדש =]

ב' כול תודה על המיני ביקורת

תודה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם במידה ואני רוצה לכוון את המסך על רזולוציה יותר נמוכה -1680X1050 ניתן לעשות זאת או שלא?

ברור שאפשר, אבל קח החשבון שזה יפגע באיכות...

1920X1200 זאת רזולוציה מצויינת למסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו אחד שלא ברור לי בנוגע לרזולוציה הגבוהה יותר, האם גם במשחקים הכל נראה קטן יותר ?

אם תשים רזולוציה גבוה על מסך נמוך אז תיראה קטן אם תשים רזולוציה גבוהה במסך גדול אז זה לא יהיה קטן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשים רזולוציה גבוה על מסך נמוך אז תיראה קטן אם תשים רזולוציה גבוהה במסך גדול אז זה לא יהיה קטן..

אני מתכוון ביחס לדגם הרגיל של המסך (ללא ה-P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

תגידו חברים, אם אני שם רזולוציה 1650X1050 על T220P ועל T220 - האם אני אראה תמונה באותה איכות או שה-T220 הרגיל ייתן תמונה יותר טובה (כי זאת הרזולוציה הטבעית שלו ול T220P רזולוציה "טבעית" יותר גבוהה) ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם לי יש שאלה, יש סיבה לקחת את הt220p ולא את הt220 חוץ מהרזולוציה? כי אני חושב שאני מעדיף שהיא תהיה פחות גבוהה...

ועוד שאלה: זה מפריע שהארגונומיה שלו לא כל כך טובה? למשל בכיוון המסך כלפי המיטה בשביל לראות סרטים?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המסך ואני פשוט מרוצה ממנו ברזולוציה הטבעית שלו פשוט רואים מצויין את הטקסט חדות יוצאת דופן

רק שכמו בכול פאנל TN כאשר מסתכלים מהצד התמונה קצת נפגמת חשוכה {בסרטים}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהטקסט יוצא חד, עדיין העיניים מתאמצות. זה לא כ''כ מורגש, אבל שאתה מגדיל את הרזולוציה, אז אתה מרגיש שמקודם העיניים התאמצו.

אני חושב שמי שקונה את המסך הזה, מרויח בעיקר במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על "הביקורת"

אני הזמנתי מסך כזה לפני כמה שבועות ואמור לקבל אותו בקרוב מאוד

אני מרגיש יותר טוב לגבי הבחירה עכשיו :)

במיוחד כי הזמנתי גם 4870 1 ג'יגה.

הראיה שלי לא מהטובות לצערי, אני מקווה שבאמת הטקסט קריא מאוד כמו שאתה אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...