אפשר הסבר קצר מה זה U3 ב DOK? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר הסבר קצר מה זה U3 ב DOK?

GaTor120

Recommended Posts

זה בעצם סוג של ממשק שמאפשר לך להשתמש בDOK כ מחשב ניייד כלומר להתקין אליו תוכנות כגון MSN winrar PDF

ולחבר אותו לכל מחשב ולנצל את המשאביים שלו על מנת להפעיל את האפליקציות של ה DOK!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוסיף רק שהדרך בה U3 עובד היא שה-DOK בעצם מחולק ל-2 ומזוהה כ-2 כוננים נפרדים, כאילו שהוא מכיל HUB שמחובר ל-DOK רגיל ולכונן CDROM דרך . כונן ה-CDROM הוירטואלי הנ"ל מכיל את תוכנת ה- U3 ונמצל את תכונת ה- Autostart בווינדוס כדי להריץ את תוכנת ה- U3 עם הכנסת ה-DOK.

כמובן שבפועל גם ה-CDROM הוירטואלי וגם נפח האיחסון הרגיל באים מאותו הפלאש כך שב-DOK הכולל U3 יהיה לך קצת פחות שטח (עם שניהם באותו הגודל) מאשר ב-DOK פשוט.

בכל מקרה ניתן לבטל את ה- U3 ולהרוויח חזרה את נפח ה-DOK החסר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה-U3 מאוד מעצבן. קניתי DOK בשביל להעביר קבצים, ופתאום נפתחים שני כוננים וכל מיני אופציות מטופשות שרק מסרבלות את גרירת הקבצים שאמורה להיות אינטואיטיבית.

היתרון היחידי שמצאתי ב-U3 הוא שיש לו אופציה מאוד נוחה להסיר את עצמו לחלוטין ולהפוך את ה-DOK לרגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא נומא את האופציה הזאת מאוד מועילה לא הU3 ספציפית אלא התוכנות האחרות שפועלות כמוהה portableapps

אני עכשיו טס לדרום אמריקה ,במקום שעל כל מחשב שאני אעבוד עליו אני אצטרך להתחיל להתקין או להשתמש בתוכנות שיש על המחשב שם שלא נוחות לי

על הDOK

יש לי את הדפדפן שלי עם כל המועדפים שלי את התוכנת אימייל שלי את הSKYPE שלי ועוד המון תוכנות אחרות שמאוד מקלות עליך שימוש עם מחשבים שהם לא שלך

ותאמת זה בכלל לא על DOK אלא על הכרטיס (Sandisk 16G) שקניתי בשביל הD2

מי שזה מתאים לו זה יכול להיות לו מאוד שימושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...