התחדשתי בHP tx2520ej חדש מpandas. מעודכן חוויות שימוש ראשוניות, תמונות בעמ' 2! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי בHP tx2520ej חדש מpandas. מעודכן חוויות שימוש ראשוניות, תמונות בעמ' 2!

amitbl

Recommended Posts

HP Pavilion tx2520ej - יגיעו מחר, לא הספקתי לצלם עדיין מצטער:

הגיע בקופסת קרטון סגורה של שגודלה בערך כמו מארז minitower כך שמבלי לפתוח את הקופסא אתם יכולים לתאר לעצמכם את ההפתעה שלי מהעובדה שהקופסא כ"כ גדולה.

תוכן הקופסא:

1 מחשב 12.1'' tx2520ej.

1 כבל חיבור לחשמל.

2 סוללות! - אחת קטנה 4 תאים, והשניה גדולה 8 תאים. ה8 תאים, לאחר הטענה מלאה ושימוש רצוף במחשב ביישומים קלים (גלישה + מוסיקה) החזיקה לי 4 שעות ו5 דקות שזה מפתיע מאוד לטובה. זה כנראה יחזיק פחות כשהסוללה תשתפשף...

1 שלט אלחוטי

1 עט WACOM עם חוט שפצור לנייד + "פלייר" לשליפת חוד העט + 5 חודי עט ספייר

1 שרוול לתיק בגודל הנייד

1 בד כותנה לניקוי

1 תחליף לצורב לחסכון במשקל (עדיין לא הצלחתי לפרק את הצורב. יש מעין קליפס בחלק התחתון של הנייד, אבל אני לא מצליח למשוך אותו ואני מפחד לשבור שם משהו. אם מישהו מכיר ויודע בדיוק איך לעשות את זה אני אשמח לשמוע)

הרבה חוברות באנגלית וגם בעברית.

הפעלה ראשונה:

לקחה כמעט רבע שעה (!), ככל הנראה הווינדוס התקין את עצמו לראשונה. בחרתי הגדרות מקומיות, שם משתמש, והגדרתי את טביעות האצבע שלי לשם משתמש שלי.

קורא טביעת האצבע עובד בצורה מופתית והוא נוח מאוד. הדרייברים שלו מצויינים ומאפשרים להגדיר באמצאות טביעת האצבע ססמאות ושמות משתמשים גם דרך האקספלורר לאתרים שדורשים הזדהות (כמו הבנק שלי, האימייל של האוניברסיטה, , פורומים, פורטלים שונים ומשונים וכו'). אם ישנם אנשים שחשבו כמוני שקורא טביעת אצבע זה גימיק מיותר - אתם תיווכחו מאוד מהר להבין שזה מקל מאוד על החיים וזה יעיל אחושרמוטה.

אין באמת bloatware כפי שחששתי שתהיה. רק הסימנטק נורטון אנטיווירוס עצבן אותי אז ישר ביצעתי לו הסרה (שלקחה בין 10-15 דקות אגב!!!).

מייד אחרי זה התחברתי לאינטרנט ברשת האלחוטית הביתית ללא כל בעיות. למעשה הוא קולט את הסיגנל הרבה יותר טוב מהמחשב הנייח שלי כאשר שניהם נמצאים במרחק זהה מהראוטר.

לאחר ההפעלה הראשונית שהדאיגה אותי מאוד מחשש שהמחשב איטי מידי, הווינדוס נכנס למוד של עידכונים ברבאק. עדכון ראשון של כ350 מגה-בייט, וריסטרט.

הפעלה שנייה הייתה מהירה דיה. 57 שניות עד למסך welcome, ועוד 35 שניות עד שמתקבל desktop שמיש. לא הכי מהיר שראיתי לווינדוס וויסטה הום פרימיום, אבל בהחלט מספק בהתחשב במעבד שלו.

זה השלב שבו התחלתי להתקין את התוכנות הראשוניות שאני צריך:

מדפסת רשת, MaAfee אנטיוירוס, Office 2007, Visual Studio. במהלך ההתקנות הללו נוכחתי לגלות עד כמה המחשב הזה מתחמם.

צד ימין קדמי זה ה"הוט ספוט" העיקרי - כנראה המעבד וערכת השבבים יושבים שם יחד. הוא חם כל הזמן, ובמהלך פעילות אינטנסיבית הוא נהיה ממש רותח, ומקרין חום לכל האיזור הימני של המחשב - עד כדי כך שממש לא אפשרי להניח את המחשב ישירות על הגוף. המאוורר פועל כמעט כל הזמן וניתן לשמוע אותו, אבל הוא נהיה רועש (ואולי גם קצת מפריע) רק כשהמעבד בפעולות אינטנסיביות.

בצד ימין ובאמצע הגובה של המסך יש נקודה חמימה נוספת - אני מניח ששם ממוקמת האנטנה של הwiFi, ובצד ימין למטה באיזור המנוחה של יד ימין ממוקם ההארד-דיסק שגם נהיה מעט חמים במהלך פעולות כתיבה/קריאה אינטנסיביות.

שורה תחתונה המחשב יותר חם ממה שציפיתי שיהיה (אפילו שהכרתי את כל הביקורות ברשת שמציינות שהוא חם) והמאוורר נשמע יותר ממה שציפיתי שישמע , אבל הוא סביל. אני מקווה שהעניין של החום והרעש לא יהפך לאקוטי מדי בחודשי הקיץ החמים...

מבחינה טכנית -

הנייד עצמו עם מסך סביר בגודל 12.1''. הוא מגיע לרמת בהירות טובה ואפשר לקרוא איתו בלי בעיה גם באיזורים מוארים מאוד לעומת כל מיני ביקורות שקראתי. הוא אכן מבריק מאוד ולמי שלא מורגל לזה זה יכול להפריע. הוא קצת "מחוק" ואפור בגלל מסך המגע אבל לא משהו שיגרור מבחינתי פסילת המחשב לאלתר. סה"כ מסך לא רע.

המחשב מרגיש כבד לגודל שלו, אבל הוא לא מכביד יתר על המידה. אפשר להחזיק אותו ביד אחת ולהשתמש בטאבלט ביד השניה למשך משהו כמו 10 דקות, ואח"כ כבר אין מנוס מלהניח על שולחן. אבל זה מחיר שאין לי בעיה לשלם.

הרמקולים של Altec Lansing, ולכן מן הסתם ציפיתי למשהו טוב. התאכזבתי - מדובר על רמקולים טיפוסיים לחלוטין למחשב . אין ווליום חזק במיוחד, והצליל טיפה מטאלי וללא תחושת באסים (במיוחד בווליום גבוהה). הרמקולים ממוצעים ולא יותר מזה.

המקלדת מעולה. נוחה מאוד עם מקשים בגודל מלא (גם האנטר והבקספייס). הפידבק מהם מעולה. הרבה יותר טוב מהרבה אחרים שהתעסקתי איתם.

גם משטח העכבר הוא טוב מאד, נוח ומדוייק. בהתחלה הרגשתי שהיה צריך לסחוב את האצבע יותר מדי פעמים על המשטח בשביל להעביר את הסמן מצד אחד של המסך לצד השני, אבל אז גיליתי שאפשר לשלוט בלוח הבקרה על היחס שבין מרחק הגרירה במשטח למרחק שעובר הסמן :screwy:.

כל שאר הכפתורים לא משהו. הכפתורים של העכבר לא נוחים במיוחד, כפתורי הווליום, המולטימדיה, ושינוי האוריינטציה מרגישים פלסטיקיים, רופפים, ולא נותנים מספיק פידבק. הכפתור הכי גרוע נמצא למעשה על העט, אבל לא ממש הרגשתי צורך להשתמש בו בכלל אז לא נורא...

בשלט לא התעסקתי עדיין - גם לא ממש הרגשתי צורך. אם בימים הקרובים אני אנסה אותו קצת אני אעדכן פה עם דעותיי גם עליו. הוא בינתיים נראה לי כמו סתם גימיק מטופש - אף אחד לא באמת צריך אותו.

[glow=red,2,300]כאן התחלתי להתעסק עם מסך המגע ולהתרשם ממנו:[/glow]

אין לי ניסיון עם מחשבי טאבלט, זה הראשון שלי. אני פשוט מאוהב. הדיגיטייזר האקטיבי+פסיבי עובד מצויין - המחשב מתעלם ממגע יד כאשר העט בתוך היד (כאשר אני מניח את היד על המסך למשענת במהלך הכתיבה לדוגמא), אבל כאשר אני לא מחזיק את העט - הניווט באמצעות האצבע הוא מדוייק ונוח מאוד. יש אופציית "פליקים" כמו מה שיש באייפוד על מנת לגלול במהלך הגלישה, או להעביר בין וכו'.

ניווט עם האצבע הוא מדוייק מספיק (אבל קורה שהאצבע היא זו שמפספסת לפעמים...). ניווט עם העט הוא מדוייק לאללה. לאחר כיול העט נהיה מדוייק אפילו יותר. יש זיוף קל מאוד רק בקצוות המסך (אני מדבר על משהו כמו 2-3 מילימטרים בקצוות המסך, ממש לא קריטי).

הכתיבה עם העט היא חוויה יוצאת דופן שלא נתקלתי בה בשום מקום. כשפתחתי One Note והתחלתי לקשקש שטויות הרגשתי ממש כאילו אני כותב על פיסת נייר. אין שום דיליי מורגש בין המגע של העט למסך לבין הופעת הכתב על המסך. פשוט מדהים. אני לא סגור על עד כמה רמות עומק מגיע המסך, אבל ככל שלוחצים יותר חזק על המסך כך רואים את הכתב מתעבה.

ישנו יישום מובנה בוויסטה שהגיע עם המחשב שיודע לזהות כתב יד באנגלית בצורה מעולה, ולהמיר אותו לטקסט למחשב, וניתן להשתמש בזה בכל תיבת טקסט בווידנוס (לדוגמא כתיבה של "www.google.co.il" בכתב יד והכנסה לתיבת הניווט באקספלורר).

לצערי אין לי זיהוי כתב דומה בעברית בוויסטה... אני מניח שזה לא קיים עדיין בכלל (אם מישהו יודע אחרת נא ליידע אותי).

הציר של המסך יציב ונוח מאוד. הוא מסתובב רק עם כיוון השעון במעבר למצב , ורק נגד כיוון השעון בחזרה למצב לפטופ - אז רצוי להזהר שלא לשבור אותו בטעות...

הנעילה של המסך במצב היא מגנטית, והמסך מרגיש יציב ולא זז.

כשעוברים למצב המסך משנה אוריינטציה של 180 מעלות אוטומטית. יש בנוסף יש כפתור על המסך לשינוי אוריינטציה ב90 מעלות. האוריינטציה משתנה מאוד מהר - תוך בערך שניה וחצי.

בינתיים אלה ההתרשמויות שלי.

יתרונות:

מחשב זריז ו"Perky" מאוד, הוא טאבלט. מקלדת, משטח עכבר, ומסך מגע איכותיים מאוד. מחזיק 4 שעות עם סוללת 8 תאים (לפחות בינתיים), והוא מגיע עם סוללה ספייר (שזה חתיכת פלוס!). מגיע גם עם צורב והרבה כפתורים שהופכים את חוויית השימוש לנוחה יותר. זול יחסית לטאבלטים אחרים. קורא טביעת אצבע עם טובים.

חסרונות:

מסך קטן 12.1'' (העדפה אישית - לי הרבה יותר נוח לעיניים 13.3' באופן כללי'). משקל גבוהה יחסית לגודל הפיזי. מתחמם יותר מדי, וברגעי עומס נהיה גם רועש. מסך "מחוק" ואפרורי.

לדעתי :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

תמונות, קצת מבחני ביצועים, ועוד דברים שאני אזכר בהם יגיעו מחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, ביקורת מעולה...

תודה על ההשקעה אחי...

אני ממש מפחד מהחום... ותגיד, יהיה ניתן בתור סטודנט לשבת איתו בכיתה או שהמאווררים יהיו יותר מידי רועשים ?

זו דילמה, כי כפי שציינת השימוש בו יחד עם onenote זה מה שקורץ לי הכי...

חבל שאין לו תצוגה בשום מקום... אחרת אני חושב שהייתי קונה אותו כבר.

טוב

אני אשמח להמשיך לשמוע את דעתך על איך הוא בהרצת משחקים פשוטים, תכני מדיה ועוד... (סתם בשביל לדעת להעריך את הכרטיס של ATI)

וזהו...

תודה שוב (ותעלה תמונות!!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה הטאבלט הפופולרי ביותר בימינו נראה לי, אפילו שהוא עם מעבד של ...

הוא לא הכי פופולרי, הוא פשוט הכי זול. וזו הסיבה היחידה שהוא בכלל פופולרי. כי מי שצריך ואין לו תקציב גבוה, לא ממש יש לו אפשרויות נוספות.

לא שמדובר בטאבלט רע, הוא נותן תמורה מצוינת למחירו. רק לא ממש ברמה של הטאבלטים העסקיים של Lenovo/HP/Fujitsu.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, ביקורת מעולה...

תודה על ההשקעה אחי...

אני ממש מפחד מהחום... ותגיד, יהיה ניתן בתור סטודנט לשבת איתו בכיתה או שהמאווררים יהיו יותר מידי רועשים ?

זו דילמה, כי כפי שציינת השימוש בו יחד עם onenote זה מה שקורץ לי הכי...

חבל שאין לו תצוגה בשום מקום... אחרת אני חושב שהייתי קונה אותו כבר.

טוב

אני אשמח להמשיך לשמוע את דעתך על איך הוא בהרצת משחקים פשוטים, תכני מדיה ועוד... (סתם בשביל לדעת להעריך את הכרטיס של ATI)

וזהו...

תודה שוב (ותעלה תמונות!!!!)

תכנס לBig-Box, יש להם אותו בתצוגה שבה אתה יכול להתעסק איתו בפועל כמה שבא לך. אני יודע בוודאות על סניף באר-שבע שלהם.

החום הוא ללא ספק בעיה. עד כמה בעיה? את זה אני מניח שאני אגלה רק בקיץ... בכל מקרה נכון לעכשיו המאוורר רועש רק כשאתה מעמיס מאוד על המחשב, בפעולות אינטנסיביות, או כשאתה מריץ תכני 3D כבדים. בטח שלא כשאתה יושב בכיתה ומקשקש להנאתך (ואיזו הנאה צרופה זו) על One Note.

מבחינת תכני Media - שוב אכזבה גדולה מהרמקולים. מצד שני חיברתי בהזדמנות אחת ורמקולים נורמלים בהזדמנות אחרת ונדהמתי לגלות שכ.הקול מפיק צליל מדוייק וטוב להפליא. כך שיש אפשרות לעקוף את הרמקולים המובנים.

ראיתי על הנייד את הסרט 300 ב720p והחוויה הייתה פוערת פה. אח"כ חיברתי את הנייד עם Svideo לטלוויזיה 30'' וזה שלב שהצטברה שלולית של ריר על הרצפה. (למרות שנראה לי שבחיבור הזה היה קצת איבוד איכות... זה הגיוני?)

פלטפורמת הPUMA בנייד הזה פשוט אוכלת סרטי HD באיכות 720p בלי מלח ועושה את זה טוב מאוד - והמחשב אפילו לא רועש מדי תוך כדי (אבל כן הגיע לי ל87 מעלות חום).

אין לי עדיין סרטים באיכות גבוהה יותר, אבל עם כל הכבוד לא נראה לי שיש צורך בכך שמחשב יריץ באיכות גבוהה יותר.

עדכון על חיי סוללה:

מקודם אמרתי 4 שעות ו5 דקות. זה היה במצב "Power-Saver", עם גלישה קלילה בנט, שמיעת ברקע בווליום נמוך ומסך במצב בהירות נמוכה.

במצב "Balanced" באותם התנאים בדיוק זה שתה לי את הסוללה ב3 שעות ו14 דקות.

לקחת בחשבון שהמחשב נכנס אוטומטית לHybernate ברגע שהסוללה מגיעה ל10%, אז הסוללה לא נמצצה לחלוטין.

השלב הבא בימים הקרובים - לנסות להתקין קצת משחקי 3D ולראות איך הוא מתנהג איתם (למרות שאני לא באמת אשחק איתו...)

אהה... ותמונות של הנייד וכל הבאנדל שאיתו כמובן יגיעו בקרוב ;) (המצלמה הדיגיטלית נלקחה ממני ותחזור רק מחר).

הוא לא הכי פופולרי, הוא פשוט הכי זול. וזו הסיבה היחידה שהוא בכלל פופולרי. כי מי שצריך ואין לו תקציב גבוה, לא ממש יש לו אפשרויות נוספות.

לא שמדובר בטאבלט רע, הוא נותן תמורה מצוינת למחירו. רק לא ממש ברמה של הטאבלטים העסקיים של Lenovo/HP/Fujitsu.

לא ממש ברור לי מה ניסית לומר. אמרת שהוא לא הכי פופולרי (שזה לא נכון), ואז נתת את כל הנימוקים ללמה הוא כן הכי פופולרי.

לי היה תקציב גבוהה מ5000 ש"ח (שזה לחלוטין לא מעט עבור לפטופ), אבל לא היו לי הרבה אופציות אחרות.

עם כל הכבוד זה הטאבלט הטוב (בסטנדרטים שלי בכל אופן) היחידי שמוצע למכירה בשוק הפרטי.

כמובן שיש טובים הרבה יותר ממנו (הייתי ממש חם על Fujitsu t5010, או על X200t לדוגמא), אבל הם יקרים ברמה שלא מצדיקה את המחיר איך שלא תסתכל על זה, או שהם מוצעים למכירה רק בשוק העסקי (שלי כסטודנט מן המניין אין גישה אליו), או שהם בכלל לא הגיעו לארץ.

לא ממש ברור לי איך אתה יכול בכלל להשוות בין מהשוק הפרטי לניידים בשוק העסקי... הרי ברור שההבדל הוא שמיים וארץ, וממילא לרוב הגדול של האוכלוסיה אין בכלל גישה לניידים העסקיים בלאו-הכי.

זה כמו להשוות Oranges and Apples. מחט ותחת.

אז הוא כן הכי פופולרי, ולא רק בגלל שהוא "זול". אלא כי הוא נותן תמורה מעולה, במחיר סביר, ואין לו באמת מתחרים אמיתיים בשוק הפרטי נכון לרגע זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא עשית מספיק סקר שוק, לפני שקנית, כי אתה אומר דברים לא נכונים.

הדוגמה הכי פשוטה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=711813

Lenovo X61 Tablet שנמכר מתחת ל-9K (וראיתי כבר מתחת ל-8K) וזמין לכולם.

אין כזה דבר "שוק עסקי, שוק פרטי". לך כ"סטודנט מן המניין" יש אפשרות לקנות כל דבר. מה שהופך נייד לעסקי הם דברים כמו איכות בניה, עמידות, פיצ'רים מסוימים שחשובים בד"כ ללקוחות עסקיים, ורמת השירות שמקבלים. ומשום כך הם עולים יותר.

כוונתך היא שיש דגמים מסוימים של טאבלטים שלא מייבאים לארץ או שמייבאים רק ללקוחות עסקיים? בוקר טוב, אליהו. יש המון דברים (ניידים, אלקטרוניקה, מכוניות) שלא מייבאים לארץ. אבל יש מספיק שכן. גם את ה-X200 TABLET ואת ה-2730P העסקי של כבר יש כאלה שמייבאים (שלא נדבר על 2710 שזמין כבר המון זמן).

אני לא מסכים איתך בשום אופן שהניידים היקרים ביותר לא מצדיקים את המחיר. בשבילך אולי לא, בשבילי כן. שים לב, אני לא חולק על כך שה-TX2520 נותן תמורה מלאה למחירו. אבל הוא בוודאי לא היחיד. ובשבילי (אם הייתי זקוק ל-TABLET), מחשב Thinkpad ב-9K היה נותן תמורה עדיפה (בשל הניסיון הרב שלי עם ניידים אלה).

כל שניסיתי לומר, היא שהסיבה לפופולריות של הטאבלט הזה (במיוחד בארץ) היא שהוא היחיד (והוא באמת היחיד) בקטגוריית המחיר שלו. למעשה הטאבלט היחיד מסדרה "צרכנית". ורק על כך מגיע ל- צל"ש על שזיהו פלח שוק שעד כה לא זכה להתייחסות ונכנסו אליו.

מעבר לכך, במקומות כמו ארה"ב/קנדה/בריטניה, שם המחשבים בממוצע זולים יותר משמעותית, ולאנשים לא אכפת לשלם יותר כדי לקבל יותר, תמצא שה-TX2520 בכלל לא כל-כך פופולרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הביקורת :)

אישית התרשמתי אחרת מהמחשב הזה בנוגע למסך, לדעתי זו נקודת התורפה המרכזית של המחשב ובעיה לא קטנה כשלוקחים בחשבון שמדובר בטבלט. בכל מקרה, תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לכך, במקומות כמו ארה"ב/קנדה/בריטניה, שם המחשבים בממוצע זולים יותר משמעותית, ולאנשים לא אכפת לשלם יותר כדי לקבל יותר, תמצא שה-TX2520 בכלל לא כל-כך פופולרי.

מילא אם היית גר שם והיית יכול לתת לי חוות דעת על כמות המחשבים האלה שאתה רואה מסתובבים שם...

אבל אתה גר פה, ולדעתי אתה טועה...

קח לדוגמא את זה http://www.tabletpcreview.com/default.asp?newsID=1277

אז נכון, זה לא מראה כמה מהם נמכרים בסופו של דבר. ואני מסכים שאולי שם הוא פופולרי בעיקר בגלל מחירו הנמוך. אמנם גם שם אין לו מתחרים בטווח המחירים בו הוא נמכר, אבל שם לפחות הפער מצומצם משמעותית והחברים יכולים לשקול אופציות אחרות.

בוא לא נגזים. כשאמרתי שהתקציב שלי הוא למעלה מ5000 שח לא התכוונתי לכך שיש לי כסף לזרוק. ובכלל, לדעתי הX61t שראיתי בעיניים והתעסקתי בידיים, שעולה 9000 ש"ח, עם שנה אחריות, ועם מסך 4:3 לא באמת נותן יותר תמורה למחיר.

(את הHP קיבלתי ב4990 ש"ח עם שנתיים אחריות, אגב).[br]פורסם בתאריך: 20.10.2008 בשעה 15:02:09

זו דילמה,

אני כבר כמה ימים מחפש ברשת בנרות איך Undervolting למעבד Turion Ultra...

שמעתי שבסדרה הקודמת של הTurion היה אפשר בקלות להוריד את הטמפ' ב10 מעלות.

לצערי כרגע אין עדיין תוכנות שמזהות את המעבד כמו שצריך, והגרסא הבאה של RMClock שצריכה לצאת מאוד בקרוב אמורה לדעת להתמודד איתו.

זה יכול להיות פתרון טוב לבעיה הזו...

ושוב, המאוורר לא מרעיש כשאתה לא מעמיס על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לא נגזים. כשאמרתי שהתקציב שלי הוא למעלה מ5000 שח לא התכוונתי לכך שיש לי כסף לזרוק. ובכלל, לדעתי הX61t שראיתי בעיניים והתעסקתי בידיים, שעולה 9000 ש"ח, עם שנה אחריות, ועם מסך 4:3 לא באמת נותן יותר תמורה למחיר.

אין לי כוונה לפתח את הדיון הזה לכיוונים של מה יותר משתלם, אבל רק כמה תיקונים.

במחיר הנקוב ה-X61t מגיע עם 3 שנות אחריות, ועם מסך הרבה יותר טוב (מה גם שיש אפשרות לקבל אותו עם מסך SXGA+ שלדעתי זה מוגזם, אבל לאנשים מסוימים זה יתרון עצום בגלל שטח העבודה). אז לא באמת מדובר בזריקה של כסף, פשוט בהשקעה שאפשר להצדיק אותה או שלא.

ובלי קשר, סחתיין על הביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוונה לפתח את הדיון הזה לכיוונים של מה יותר משתלם, אבל רק כמה תיקונים.

במחיר הנקוב ה-X61t מגיע עם 3 שנות אחריות, ועם מסך הרבה יותר טוב (מה גם שיש אפשרות לקבל אותו עם מסך SXGA+ שלדעתי זה מוגזם, אבל לאנשים מסוימים זה יתרון עצום בגלל שטח העבודה). אז לא באמת מדובר בזריקה של כסף, פשוט בהשקעה שאפשר להצדיק אותה או שלא.

ובלי קשר, סחתיין על הביקורת.

בנקודה הזו אני מסכימה עם Qttp, המסך של ה-X61t טוב בצורה מאד משמעותית. אם זה שווה יותר או לא זה באמת שאלה של העדפה וטעם אישי. אני אישית בוחרת ב-X61t כנותן תמורה יותר טובה (ואת זה אני אומרת בתור מי שיש לה את ה-tx2500) אבל אין ספק שה-tx2500 הוא דגם יוצא דופן ויחיד מסוגו בקטגוריית המחיר הזו ובהחלט משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]הקופסא, ביחס למארז מידי טאואר ספייר שיש לי בבית:[/glow]

Ray23116.jpg

[glow=red,2,300]הבאנדל:[/glow]

F0X23301.jpg

מצד שמאל - כל החוברות (לא הגיעו דיסקים בכלל).

למעלה 2 הסוללות (העליונה 8 תאים, ומתחתיה 4 תאים), וכבל החיבור לחשמל.

מימין, שרוול כיסוי לנייד.

למטה - חוסך משקל (שלא הצלחתי להתקין בינתיים), בד לניקוי, והקופסא שבה היה העט, ועדיין מכילה חודים ספייר ומעין פלייר קטן לשליפת החוד.

[glow=red,2,300]המחשב עצמו:[/glow]

Zpe23576.jpg

בצד שמאל של החלק הקדמי זה כפתור הדלקה/כיבוי. באמצע יש עינית אינפרא אדום (לשלט), 2 חיבורי AUDIO JACK OUT, ואחד למיקרופון. בצד ימין בחלק הקדמי כפתור להדלקה/כיבוי ידני של הWiFi.

[glow=red,2,300]צד שמאל:[/glow]

PRZ23783.jpg

צורב די וי די עם lightscribe, שלט + קורא כרטיסים, וחיבור לחשמל.

[glow=red,2,300]צד ימין:[/glow]

c9g23893.jpg

כל החיבורים הנחוצים + הסלוט של העט (בצד שמאל, העט בפנים).

[glow=red,2,300]החיבורים מאחורה:[/glow]

fBR24074.jpg

[glow=red,2,300]המקלדת:[/glow]

cwu24175.jpg

מקשים בגודל מלא. טראקפד מעולה. אל תתנו לבאנר של Altec Lansing להטעות אתכם... הרמקולים לא שווים הרבה. אבל עם חיבור אוזניות/רמקולים טובים מקבלים מעולה.

[glow=red,2,300]תצוגת המסך:[/glow]

g1I24358.jpg

המסך, בבהירות חלקית (אמצע הסקלה), בחדר מואר לחלוטין עם 2 מנורות ניאון חזקות. ביטלתי את הפלאש במצלמה...

הביקורות לא עושות עימו צדק... אז נכון - המסך לא מעולה, והוא גם לא מבין הטובים שראיתי, אבל הוא בהחלט טוב ועושה את העבודה היטב גם באיזורים מוארים מאוד.

[glow=red,2,300]חווית השימוש האמיתית - הכתיבה![/glow]

Lzs24593.jpg

פשוט תענוג צרוף... וזיהוי כתב באנגלית מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...