SYSTEM BOOT FAILURE INSERT DISK AND PRESS ENTER ,מה זה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SYSTEM BOOT FAILURE INSERT DISK AND PRESS ENTER ,מה זה?

Jules Winnfield

Recommended Posts

אהלן חברה,

ניסיתי היום לעשות OC למעבד ופתאום נתקע המחשב ואפילו לא נכנס לביוס אז ניתקתי אותו מהחשמל והוצאתי את הסוללה.

אחרי כמה זמן החזרתי אותה, אני מדליק את המחשב וזה מה שאני מקבל:

SYSTEM BOOT FAILURE INSERT DISK AND PRESS ENTER

חשבתי אלה הדיסקים הקשיחים אבל נכנסתי לביוס וכולם מחוברים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה את המחשב עם הדיסק שאיתו התקנת את מערכת ההפעלה. (ורק עם הדיסק הזה,פשוט עם דיסק אחר לא תהיה לך את האופציה הנדרשת)

אחרי שהקבצים יועתקו למחשב תהיה לך אופציה להתקין את הWIN מחדש או לבחור REPAIR. תבחר באופציה השניה

יעלה לך מסך דמוי DOS

תריץ את הפקודה CHKDSK /FIXBOOT

הבעיה היא שהקובץ BOOT.INI שלך נפגע והמחשב לא יודע איפוא נמצאת המחיצה שבה נמצת מערכת ההפעלה שלך

הפקודה הזו מתקנת את הבעיה ע"י חיפוש ה-WIN ותיקון השורה המתאימה בקובץ BOOT.INI

*** אני יודע שזה הפיתרון על לא בטוח שזה יעובד על ויסטה***

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכניס דיסק הפעלה ותכנס ל RECOVERY CONSOLE - לחיצה על F2 בMENU כשיופיע לך אתה תראה כבר.

תרשום ככה:

FIXMBR ולחץ אנטר

FIXBOOT ולחץ ENTER

?(במידה וישאל אותך - תאשר מה שצריך)

זה אמור לשחזר את האתחול

במידה וזה לא עובד, כדאי שתעשה REPAIR דרך הדיסק של ההתקנה(כאילו אתה מתקין עוד פעם מחדש), אבל אל תלחץ REPAIR על ההתחלה אלא תמשיך ותלחץ ENTER כאילו אתה מתקין מחדש ורק אחרכך כשזה יגיע לזיהוי ההרדיסקים תבחר את התיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול חיפשתי גם קצת בגוגל (כי אף אחד לא ענה לי בדיון הנ"ל והייתי נואש) וראיתי שכולם ממליצים על REPAIR וראיתי שאצל אחד הוא פשוט הוציא את הדיסקים הקשיחים מהספק והלוח והחזיר והכל חזר אז החלטתי לנסות, וזה עבד. היום לעומת זאת זה קרה לי שוב(איך זה קורה? עוד מעט) וניסיתי את זה וזה לא עבד, לא ניסיתי לעשות REPAIR כמו שהומלץ בגלל שאתמול כשניסיתי לעשות את זה(לפני שניתקתי וחיברתי את הדיסקים) המחשב פשוט ניתקע(וניסיתי 4 פעמים) היום פשוט ישר ניסיתי התקנה חדשה של וינדוס וברגעים אלה אני מתקין את הוינדוס על מחיצה C:\WINDOWS (שוב)

איך זה קורה?

קניתי את הכרטיס מסך HD4850, ומתברר שהמעבד שלי[מפרט מחשב] מקביל את הכרטיס מסך ולא בקצת.

אז החלטתי לעשות OC וכשניתקעתי בבאס 227 המליצו לי[להוריד את המכפלה ולנסות לעלות את המתח] זה מה שקורה אחרי שאני מעלה את המכפלה או את המתח,

אני לא בטוח מה הגורם הראשי אבל אני כמעט בטוח שזה בגלל המכפלה, כי בפעם הראשונה לא נראה לי שהעליתי את המתח.

נ.ב

לא ניסיתי היום את מה שהמלצתם ,לצערי, כי רק עכשיו בדקתי את התגובות כשהתקנת הוינדוס הייתה כבר באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...