מהם חיי דיסק קשיח בעל שימוש ממוצא? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם חיי דיסק קשיח בעל שימוש ממוצא?

dan9

Recommended Posts

הבעיה עם הארד דיסקים שהם הדבר היחידי במחשב חוץ ממאוררים שמכיל חלקים נעים, ככה שאי אפשר לקבוע ממוצע באופן נחרץ, אומרים פה 3 שנים ומעלה, ובפועל יכולת לקנות דיסק לפני חודש והוא ילך סתם ככה. בגלל זה כדאי לגבות דברים חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהאמינות של השתפרה פלאים בשנתיים האחרונות.

עד לפני מספר שנים בודדות כאשר כונן היה מקבל מכה או נופל מגובה לא רב , היה סיכוי רב שהוא היה מתקלקל על המקום. כעת לפי מה שהבנתי הם מסוגלים לספוג חבטות ולא להתקלקל. מה שסביר שמשפיע על ה-MTBF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כוננים פעילים שעובדים כבר המון המון שנים.

מתי היתה תקופת ה-death-star של IBM? יש לי כונן 60GB (שקניתי כש-60 היה נפח מטורף, כמו לקנות היום 1TB) מהתקופה הזאת שעדיין עובד באופן קבוע.

רוב חיו (כשהוא היה אצלי) הוא עבד 24/7. היום הוא במחשב של אחים שלי ועובד ברוב שעות היממה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה death star הם של היטאצ'י (תכל'ס זה IBM/היטאצ'י, אבל הדיסקים נמכרים היום תחת היטאצ'י)

הייתי מתרחק מכל דגם שלהם בין הנפחים 80 ל 320 ג'יגה.

השם הזה תמיד מצחיק אותי, גם אחרי שנים.....

ה 60 ג'יגה וה 80 המוקדמים יותר באמת יוצרו ע"י , והם מוצלחים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

עומרי צודק לחלוטין, בעיית ה-DEATHSTAR איננה קשורה בשום אופן להיטאצ'י, הבעיה התרחשה בזמן ש- ייצרו באופן בלעדי את הכוננים הקשיחים (לאחר מכן הם מכרו את החטיבה הנ"ל להיטאצ'י יחד עם הטכנולוגיה שלהם וכרגע הם מתעסקים אך ורק בפתרונות לעסקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום רכיב אלקטרוני אינו חי לנצח, ישנן תופעות חשמליות שמגבילות את אורך חייו. אבל רכיב איכותי בתנאים אופטימליים בהחלט יכול לעבוד שנים רבות.

ואיך זה שאיש הנצח לא חי לנצח? יש עליו כבר 5 , לא? לי זה נראה כמו נצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...