תוכנת אוברקלוק לכרטיס 4850/70 של ATI **עדכון** - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת אוברקלוק לכרטיס 4850/70 של ATI **עדכון**

Lanzar

Recommended Posts

שאלתי כאן באתר לגבי תוכנה שמאפשרת OC גדול יותר מאשר ה OVERDRIVE המובנה ולא היו תשובות...

בכל מקרה מצאתי את התוכנה הזאת שניראה שעושה את העבודה...

תעדכנו...

http://downloads.guru3d.com/AMD-GPU-Clock-Tool-v0.9.8-download-1985.html

לינק לתוכנה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אבל אצלי(בXP 32) היא ממש דפקה תמערכת ורק למחוק לגמרי את כל הדרייברים ואותה הצליח לפתור לי את הבעיה שהיא גרמה(כל משחק שנכנסתי אחרי כמה דקות משחק היה נתקע...)

אני מצאתי דרך יותר יצירתית לעקוף את תדרי הקצה של OVERDRIVE פשוט עדכנתי לביוס ערוך של הכרטיס שמאפשר העלאה של מהירות השעון עד 950 לליבה...

תבדוק אם גם לך קיימת הבעיה למה אותי זה ממש עצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אבל אצלי(בXP 32) היא ממש דפקה תמערכת ורק למחוק לגמרי את כל הדרייברים ואותה הצליח לפתור לי את הבעיה שהיא גרמה(כל משחק שנכנסתי אחרי כמה דקות משחק היה נתקע...)

אני מצאתי דרך יותר יצירתית לעקוף את תדרי הקצה של OVERDRIVE פשוט עדכנתי לביוס ערוך של הכרטיס שמאפשר העלאה של מהירות השעון עד 950 לליבה...

תבדוק אם גם לך קיימת הבעיה למה אותי זה ממש עצבן...

טוב לדעת, לא ניסיתי עדיין...

אתה יכול לתת לי ביוס כזה ל 4870 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

atflash

ועל מנת ליצור בוט מכונן חיצוני(USB FLASH/DOK) תצטרך להשתמש בתוכנה הזו : Disk Storage Format Tool

אין לי בשבילך הורדה...

atiflash מצורפת ביחד עם ביוס טוב מאוד לכרטיס שלך(נמצא בתוך הזיפ בשם 4870).. כל מה שתצטרך לעשות הוא לכתוב בדוס(כמובן אחרי שתעשה בוט דרך הDOK או מה שלא תשים)

דבר ראשון תכתוב atiflash.exe

ואז הוא יכנס לתוכנה

ואז תכתוב את הפקודה הבאה :

atiflash -p 0 4870.rom -scansii

לאחר מכן יתבצע תהליך קצר של צריבת הביוס, תעשה ריסטרט וסיימת במלאכה(אני יודע שזה נשמע מעט מסובך אבל זה ממש שטויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מותק שלי :xyxthumbs: חסכת לי חיפושים :P נלך לעשות עכשיו תודה תודה תודה !

עריכה...

הוא נותן שגיאה, צירפתי תמונה...

עריכה 2...

הסתדרתי, הייתי צריך להוסיף לפקודה -F שזה בעצם FORCE, הוא צרב את הביוס והפך את המהירות ברירת מחדל של הכרטיס ל 800 על 1100,

מה שמוזר לטובה זה כשאני מבקש מהדרייבר למצוא אוברקלוק לכרטיס באופן אוטומטי הוא נותן לי 870 על 1200 !.! הראה שיפור יפה ואין ארטיפקטים, לפני הביוס הזה הוא מצא לי 845 על 1100...

ניסיתי למשוך ל 870 על 1200 בצורה ידנית ואין ארטיפקטים ב ASSIAN CREED ( המשחק היחיד שמותקן אצלי )

בקיצור הביוס עושה עבודה נפלאה ומאוד קל לצרוב אותו, כמובן תודות ל STINGER ! :xyxthumbs:

נ.ב

מי שמתכוון לצרוב את הביוס הזה, רצוי מאוד שיבדוק אם הכרטיס שלו אכן מסוגל לעבוד ב 800 על 1100, (790 בעצם בביוס המקורי ) לפני הצריבה...

לא יודע מה איתכם, אני חושב שהכרטיס ממש ממש לא גרוע כמו שאמרו עליו... 120 מגה הרץ לליבה ו 300 מגה הרץ לזיכרון ( 1200MHZ אפקטיבי ) ממש ממש לא הולכים ברגל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריבת הביוס מאפשרת להעלות תדרים דרך ה CCC מעבר ל790/1100 ?

מה עם איזה בנצ'מארק של CRYSIS ? על המפרט שלי ב CRYSIS על High ללא פילטרים כשה 4870 על סטוק הוא רץ בממוצע על 30 FPS.

אשמח לראות בנצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושה רושם שלכרטיס הזה יש יכולות מטורפות. שמישהו יעדכן את Urib... ;D

את האוברקלוק אתה עושה דרך ה-CCC (לאחר צריבת הביוס) ?

אני ערכתי ל-4870 לא מעט בנצ'מארקים ביומיים האחרונים בהשוואה ל 8800GTS 320MB, הכרטיס הקודם שלי.

יש בינהם חתיכת הבדל. על כמה אחוז הגדרת את המאוורר ועל כמה מעלות הכרטיס שלך יושב במנוחה ובמאמץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...