כ.מסך ב 1100 שקל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כ.מסך ב 1100 שקל

nadnad

Recommended Posts

4870 וגם 4850 הם לא תנורי חימום פשוט המאוררים שלהם בסטוק מכוונים לעבוד במהירות מאוד נמוכה והם גם מתוכננים לעבוד בטמפרטורה גבוהה.

הGTX260 של מעט יקר מה4870 ומשיג ביצועים שווים ואף פחות טובים ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס של נוידיה שמתחרה ב HD 4870 הוא 260GTX. לדעתי עדיף ללכת על 4870.

לאחר עיון נוסף בהשוואות ראיתי שה 4850 וה 9800GTX + שווים בביצועים.

ה 4850 זול יותר ולכן הייתי הולך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 4870 מתחרה ב 260GTX וה 4850 מתחרה ב +9800GTX .. כאשר במשחקים מסויימים הכרטיס של NVIDIA עדיף ובמשחקים מסויימים ההפך..

הכל תלוי בהגדרות ובהעדפה של מנוע המשחק, דרייברים, אופטימיזצייה וכו'..

יש כאן השוואה טובה של TOM'S

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-4870,1964.html

אפשר לראות איפה כל אחד מהם עדיף..

אני באופן אישי בחרתי ב HD4850 לפני שבועיים ואני מאד נהנה ממנו. אחלה כרטיס.

*נ.ב: דבר אחד שמאד מאד אהבתי ואין לו שום קשר לביצועים או משהו זה את ה HOTKEYS שאפשר להגדיר ב CCC של ATI. פשוט גאונות. במקום להכנס לדרייבר כל פעם שאני רוצה נניח להחליף תצוגות בין המסכים וכו' אני פשוט לוחץ על איזה שני כפתורים שהגדרתי וזה מתחלף בשניה.. אני פשוט לא מבין מדוע ל אין את הקיצורים הכל כך מועילים האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל4850 יש יתרון קטנטן על הGTX+, הבעיה היא שהיתרון הוא בעיקר בתאוריה.... ATI הוציאה דרייברים חצי מוכנים ובגלל זה הכרטיסים שלה יצאו שווים (ממש!) עם אלו של , אני חושב שבעוד גלגול אחד או שניים נראה הבדל אמיתי. בינתיים זה בעיקר הימור.

ולNADNAD... אתה נתת השוואה בין ה8800 ל38XX, זאת השוואה די מטומטמת ולא רלוונטית (ואני כבר התלהבתי, חשבתי שעדכנו את ההשוואות.....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להתייחס לזה בתור יתרון. ATI בנתיים הוציאו גרסאות חדשות של ( Catalyst 8.7 ), ובאותה מידה נוידיה יכולים לשפר את

הדרייברים שלהם.

המדד האמיתי שניתן לשפוט על פיו הם מבחני הביצועים, בהם הכרטיסים יוצאים פחות או יותר שווים זה לזה בביצועים ומובילים אחד על השני לסירוגין.

מכיוון שה HD 4850 זול יותר נכון לעכשיו, הוא הבחירה הטובה ביותר לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...