למה המדינה כ"כ סבלנית בנוגע לשמאל הקיצוני? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה המדינה כ"כ סבלנית בנוגע לשמאל הקיצוני?

Pika007

Recommended Posts

בערך כל שבוע יש הפגנת שמאל קיצוני כזו או אחרת.

"יפי הנפש" האלו מתלוננים על פגיעה בפלסטינים המסכנים, אבל מצד שני, הם זורקים אבנים על חיילי צה"ל. לא קצת נוגד את האג'נדה שלהם?

עוד הפגנה, הפעם ליד בליעין-

http://news.walla.co.il/?w=//1292864

יודו אבנים לעבר חיילי צה"ל.

תקראו את הכתבה, זה פשוט מדהים, הם טוענים- "בסך הכל הלכנו לעבר הדחפורים בידיים מורמות וירו עלינו גז מדמיע"

כן כן, רואים בוידאו טוב מאוד איך "הרמתם ידיים". רק שכחתם לציין את הרוגטקות בתוך אותן ידיים מורמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שים לב שאין דבר כזה שמאל קיצוני, זה הולך ככה:

ימין קיצוני,ימין,מרכז,שמאל ופעילי שלום

לפעמים נראה שהממשלה הזאת היא בדיחה אחת גדולה, כאילו עושים לנו העולם של סטיב סטייל ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא חלק הקבוצה הנ"ל, אבל אתה מתייחס למקרה רק מהזוית של "יש אנשים שמתעמתים עם חיילים".

יש עוד הרבה קבוצות שהתעמתו ומתעמתות עם הצבא, חלקן באופן הרבה יותר גרוע (מישהו אמר מתנחלים?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל הוא סקסי כלומר הוא מצטלם טוב באירופה וארה"ב ואנחנו אוהבים אותו בגלל שאנחנו אוהבים לשנא את עצמנו , זה משהו שעוד נשאר לנו מהגולה שאנחנו מענישים את עצמנו ככה שהפריץ לא יעניש אותו ובהשאלה : השמאל מיצג את דעת המקטרגים על בעולם .

אאל"ט יש גם גופים שמאלנים הנתמכים על ידי גופים ארופאים ( אולי מישהו יודע להצביע . )

לסיכום : כאשר מדינת נותנת לשמאל את אפשרות הביטוי היא חושבת שהיא מצטיירת כמדינה חופשית , פלוראליסטית , דמוקרטית בזמן שלמעשה היא חלשה , מבולגנת וחסרת חזון וזו חלק מהסיבה שאנחנו עדיין נטע זר במזרח התיכון , אנחנו חושבים שאנחנו חיים באירופה או באמריקה . נו טוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, אני הייתי בטוח שאנחנו "נטע זר" כי אנחנו יהודים וכל השאר מוסלמים שרוצים להרוג אותנו בגלל מחלוקות על אדמה (זה התירוץ, לפחות).

אבל עכשיו הכל נהיה לי ברור. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי חיילי צה"ל יורים כדורי גומי ורימוני גז מדמיע גם על פעילי שמאל קיצוניים שמיידים בהם אבנים, כבר היו כמה שפונו לאישפוז עקב כך.

באותה מידה אפשר לבכות על הרכרוכיות של צה"ל כנגד מתנחלים פורעי חוק וכו'. לא זוכר מקרה שירו כדורי גומי על מתנחלים שהתפרעו...

בכל מקרה, הקיצוניים ההזויים משני הצדדים, הפשיסטים מימין ושונאי משמאל, גרועים בעיני באותה המידה. למזלנו אנו חיים במדינה דמוקרטית ופלורליסטית ולא בסוריה של אסאד, מה שמקשה עלינו להלחם נגד תופעות אלו. אבל זה מחיר שאני מוכן לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי חיילי צה"ל יורים כדורי גומי ורימוני גז מדמיע גם על פעילי שמאל קיצוניים שמיידים בהם אבנים, כבר היו כמה שפונו לאישפוז עקב כך.

באותה מידה אפשר לבכות על הרכרוכיות של צה"ל כנגד מתנחלים פורעי חוק וכו'. לא זוכר מקרה שירו כדורי גומי על מתנחלים שהתפרעו...

בכל מקרה, הקיצוניים ההזויים משני הצדדים, הפשיסטים מימין ושונאי משמאל, גרועים בעיני באותה המידה. למזלנו אנו חיים במדינה דמוקרטית ופלורליסטית ולא בסוריה של אסאד, מה שמקשה עלינו להלחם נגד תופעות אלו. אבל זה מחיר שאני מוכן לשלם.

אוהו.. אני זוכר מקרה כזה..

יודע מה, אני גם זוכר מקרה שפינו מתנחלים באלימות מהבתים שלהם..

וגם הדהירו לתוך הקהל שלהם סוסים.. ואולי ירו עליהם עם תותח מים או שניים.

מדינה מפגרת.

ההבדל הקליל בין המתנחלים ובין האנרכיסטים זה שהמתנחלים בחרו מרצונם לגור באזור עימות כדי לחזק את המדינה. השמאלנים מזדהים עם האויב ומחרחרים ריב עם הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך כל שבוע יש הפגנת שמאל קיצוני כזו או אחרת.

"יפי הנפש" האלו מתלוננים על פגיעה בפלסטינים המסכנים, אבל מצד שני, הם זורקים אבנים על חיילי צה"ל. לא קצת נוגד את האג'נדה שלהם?

עוד הפגנה, הפעם ליד בליעין-

http://news.walla.co.il/?w=//1292864

יודו אבנים לעבר חיילי צה"ל.

תקראו את הכתבה, זה פשוט מדהים, הם טוענים- "בסך הכל הלכנו לעבר הדחפורים בידיים מורמות וירו עלינו גז מדמיע"

כן כן, רואים בוידאו טוב מאוד איך "הרמתם ידיים". רק שכחתם לציין את הרוגטקות בתוך אותן ידיים מורמות.

ולמה המדינה כל כך סבלנית בנוגע לימין הקיצוני? קיצוניות זה לא טוב באופן כללי, זה רק פופלארי יותר לשנוא את השמאל הקיצוני, אבל הימין הקיצוני לא פחות גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הקליל בין המתנחלים ובין האנרכיסטים זה שהמתנחלים בחרו מרצונם לגור באזור עימות כדי לחזק את המדינה. השמאלנים מזדהים עם האויב ומחרחרים ריב עם הצבא.

אפשר גם לטעון גם שהמתנחלים בחרו מרצון להפר את החוק הבינלאומי (יישוב אזרחים שלך בשטחים כבושים היא הפרה של החוק הבינ"ל), שהם מפרים צווים, חוסמים צירים, מרתקים כוחות של צה"ל (שמירה על האחזויות לא חוקיות) ועוד ועוד.

לכל מטבע שני צדדים.

אני חושב שהשמאל בטוח שדרכו היא שמחזקת את המדינה

וזו הכוונה לנטע זר ^^^

מנטאליות מתנשאת שלא שייכת לאזור

ומה כן שייך לאיזור? אסאד? אחמדיניג'אד? אולי קדאפי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...