בעית התנתקויות באינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית התנתקויות באינטרנט

eladh777

Recommended Posts

שלום

יש לי בעית התנתקויות באינטרנט שלי.

כל פעם שאני מעמיס על האינטרנט שלי אז יש לי התנתקות של איזה 2-3 שניות ואז האינטרנט חוזר.

העומס שאני אומר הוא כמו: לדבר בסקייפ ובייחד עם זה לגלוש באתרים. או להוריד משהו מהביטורנט ולגלוש באתרים, ואז גם האינטרנט מתנתק.

זה אומר שזה בעיה של upload.

הספק שלי הוא בזק בינלאומי, ותשתית של בזק. מהירות האינטרנט היא - 1.5 (הורדה), ו 128 (העלאה.).

יש לי נתב - rotal rta 1025 w.

יש לי רשת ביתית. עם עוד מחשב אחד שמחובר דרך כרטיס רשת .

יש לציין בבירור שאפילו שהמחשב השני סגור, ואני מעמיס על האינטרנט רק מהמחשב אצלי, אז גם יש התנתקויות.

אני ספק ב100 אחוז שהבעיה היא ה upload, בגלל שגם ניסיתי להחליף נתב, ועדיין הבעיה קורת. ואפילו התמיכה של בינלאומי אמרה שזה נשמע כמו בעית

upload .

הבעיה הזאת לא אמורה לקרות, בגלל שיש לי מהירות upload סבירה, שכמעט לכל משתמש רגיל יש. ולאף אחד אין את הבעיה הזאת.

מתי שבמחשב שלי האינטרנט מתנתק, אז גם במחשב השני הוא מתנתק.

בזמן שהאינטרנט מתנתק לי, אין שום סימן לניתוק בנתב. הנורות שם פעולות רגיל, אבל לפעמים נורת ה PPP נכבת.

למה הבעיה קורת?

מה עושים?

תודה רבה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה אם אתה סתם מעלה קובץ לאיזשהו אתר או עושה בדיקה של upload?

דרך אגב ניסו לעזות לך ריסט לפורט אצל התשתית?

אתה יכול לראות גם את נתוני הקו בתוך הממשק של הנתב שלך בתפריט ADSL כדי לקבל המחשה של המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואואו multicore, תודה שהזכרת את זה. אם אני מעלה משהו לאתר , האינטרנט מתנתק כל הזמן. זה פשוט סיוט.

ציטוט שלך-"דרך אגב ניסו לעזות לך ריסט לפורט אצל התשתית?"

לא הבנתי, מזאת אומרת לפורט?

והנה נתוני הקו -

49219728wo9.jpg

המשך טבלה-

60765758lu9.jpg

יש משהו מוזר בנתונים, מה הם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע בעבודה ולא יכול לראות את התמונות שצירפת.

אפשר לבצע נעילה ושחרור או שינוי חבילות לפורט שלך בכרטיס של הDSLAM זה פותר בעיות מהסגנון הזה במקרים מסויימים.

תרים טלפון ל166 ותסביר לנציג תמיכה שיש לך בעיית UPLOAD ותבקש איפוס לפורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מחייג 166 לאיפה זה מפנה אותי? לתמיכה של בינלואמי או לתשתית שלי?

ובקשר לתמונות, אני ישמח כאשר תיהיה בבית, תוכל לראות אותם, ולהגיד מה הם אומרות.

תודה רבה לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי פניתי לתשתית(בזק) ואמרתי להם את הבעיה של הניתוקים שלי, והם אמרו שהם לא רואים שום בעיה והקו בסדר גמור.

אמרתי להם שיעשו איפוס לפורט ב dslam, הם עשו, אבל הבעיה ממשיכה. עכשיו העלאתי משהו לאתר איחסון ובשניה האינטרנט שלי התנתק.

מה עוד יכול להיות גמור לבעיה?

אני כבר משתגע עם זה חצי שנה!

התשתית אמרה לי לפנות לספק שלי(בזק בינלאומי), אבל פניתי גם המון פעמים אליהם והם אומרים לי לפנות לבזק. כל פעם עושים לי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה מה שהם אומרים

גם לי יש בעיה, לא יכול לדבר בסקייפ עם חו"ל. הספק מאשים את התשתית, התשתית מאשימה את הספק וחוזר חלילה.

אצל כולם הקו בסדר גמור.

עכשיו הם מאשימים את המחשב שלי שהוא לא חזק מספיק לסקייפ ( 2 Duo ו - 2 גיגה ), טוב שלא אמרו לי שהעכבר לא בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

something@1

לא משנה מה בסיסמא אבל שלא יהיה ריק.

ותעשה את זה פעמיים (ניתוק וחיבור שוב) כי בסימנס יש איזה באג שהוא תמיד זוכר חיבור אחרון.

אתה יכול גם לראות אח"כ בstatus שה defaul gateway שלך משתנה ל147.X.X.X כלומר אתה מחובר ל@1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...