מתחרה חדש בשוק ה-24 מצד DELL? ה-E248WFP - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחרה חדש בשוק ה-24 מצד DELL? ה-E248WFP

Yuvky

Recommended Posts

דפדפתי בזאפ במסכי ,ויצא לי להתקל במסך E248WFP. איזו הפתעה :o

אחרי בירורים,אין ביקורות כרגע על המוצר כי כנראה הוא מספר ימים בשוק,מה שאפשר להגיד הוא שהפאנל TN.

בהשואה ל2407,למרות החסרון של הפאנל היותר "נחות",הוא מפצה על כך במחיר שלו-2225 ש"ח להיום.

אני שוקל לקנות אותו,מחיר משתלם מאוד וגם נראה לי פצצות לסרטים. מחכה לביקורות על זויוות צפיה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

השאלה היא לא למה הוא לא מומלץ אלא "למה הוא כן אמור להיות מומלץ", רק בגלל שזה אז זה אמור להיות זהב ?

חוץ מהעיצוב וכמה מאפיינים לא מדובר כאן ב2407 עם פאנל נחות או משהו כזה אלא על מסך אחר לגמריי (שכמו שנאמר הוא מסך וותיק בשוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי שהוא 2407, אך לא נראה לי הגיוני שממליצים על E228 כאשר יש לו אח גדול וההפרש במחיר זעום לעומת התוספת בתכונות.

הפרש בין 2200 ל-1500 (המחיר של ה-E228) לא זעום.

ומעבר לגודל ולרזולוציה, אילו תכונות "נוספות" יש לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FHD.TRUECOLOR TECH.

לי אישית,האפשרות להינות מסרט באיכות הכי טובה שיש זה פינוק.

לא תמיד תקף לכולם,אבל זה עדיין חשוב.

אני באמת מופתע שהוא לא מומלץ באף פורום מוכר. ההבדל בינו לבין ה E228 כל כך לא מורגש? ה2 אינץ' כל כך זניחים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי למה אתה חושב שמדובר במציאה ולמה אתה מופתע שהוא לא מומלץ בשום מקום כשבעצמך טענת שלא קראת ולא מצאת אף ביקורת או חוות דעת עליו. על סמך מה אתה מבסס את "השימחה הזו" ?

לפי כל הסממנים - אתה קופץ אחרי המותג וחושב שאם זה מדובר בזהב. בפוסט הראשון הזכרת את המילה "2407" אז כן נראה לי שעשית השוואה אליו בצורה זו או אחרת.

סה"כ מדובר במסך גדול עם רזולוצייה בדיוק כמו בכל מסך 24, במותג עם מוניטין, ובמחיר סביר כשהוא מיובא ביבוא אפור יחסית למתחרים בקטגורייה זו.

מסך מומלץ ? לעשות עליו רעש ולפתוח תרדים שמרמזים על הדרך אל האושר ? הקנייה של השנה ? הדיל שמפיל ? אני לא רואה שום קשר בין אלו למציאות...

המסך אולי בהחלט שווה בדיקה, אבל אני לא רואה שום סיבה שהוא יהיה להיט (בטח לא עם כל הצרות שיש לDELL בכל מסך, לא מדובר פה במוניטין של EIZO או משהו כזה...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שישנה השוואה ל2407,אחרי הכול זה אמור להיות מסך אקונומי שהמטרה שלו לתת פייט בתחום ה24 אינץ'. אתה חושב שלא ניתן להינות מצפיה בסרט במסך TN? זה שיש בפורום דחיה המונית של מסכים כאלה,המונח "נחות" עולה לראש. יש אנשים שישבו מול 20 אינץ' S- ומול TN ולא היה להם מושג מה ההבדל,גם כאשר שינו את זויות הצפיה. אני לא טוען שהפאנלים בעלי אותם איכויות,ידוע שסדרת הULTRA נחשבת יותר מתקדמת בעקבות האורגונומיה והאיכות מסך,אבל זה לא סיבה לשלול את המסך "הנחות" הזה.

בנושא לצהלה למותג,אני מסכים איתך,אחרי כל הדיונים בפורומים(במיוחד זה) יש תחושה של עליונות של על גבי חברות אחרות,עקבות ביקורות ודברים נוספים. כולם נדבקים ל2407 כ"המסך" שיש לקנות,כאשר רוב האנשים שרוצים מסך גדול בעלי תקציב שלא עובר 2000 ש"ח.

זה שאין לי ביקורות מקצעיות בהחלט דבר מאכזב,אני אישית (ומאמין שעוד הרבה אנשים) היו רוצים לראות מסך 22-24 תקציבי בעל פאנל יותר איכותי שיתאים גם למסכים וגם לגרפיקאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך לגבי הTN, קצת הגזימו לגביו כאילו מדובר במשהו בלתי אפשרי לשימוש או משהו רע, ואכן בחלק מהמקרים ההבדלים לא כלכך ברורים לעין בשימוש רגיל כשלא מחפשים אותם ולא מודעים להם (אלא אם כן יש לך סטייה לקרוא מסמכים מהצד של המסך או שאתה יושב על הגג או על הרצפה).

לגבי אני לא ממש מסכים איתך. לא מדובר בחברה טובה מאוד ובטח לא בחברה שמתעלה על המתחרות (בצורה גורפת). הדבר היחידי שDELL טובה בו בצורה בולטת על המתחרים הוא המחיר - היא מייצרת מסכים לשוק הגבוה יותר במחירים די זולים יחסית לשוק וזה מה שמביא את ההצלחה. המוצרים שלה לא רעים אבל תמיד יש לה שטויות וצרות בכל דגם שהיא מוציאה ולפעמים מספר גירסאות התיקון או התקלות הן קצת מוגזמות (כנראה זה המחיר של לקנות מוצרים כאלו במחיר זול יותר).

אם למשל המתחרה של BENQ ל 2407 היה עולה כמו ה2407, אני אישית היתי מעדיף אותו. הסיבה לקנות דווקא את הDELL היא המחיר הזול יותר משמעותית.

אף אחד לא קטל את הדגם שציינת , פשוט אף אחד לא מבין למה היית מופתע. מעניינת בעיקר במסכים שמיועדים לשוק היותר איכותי. בשוק הזול יותר אין בה יותר מדי קסם (בלי שום קשר לאיכות המסכים ועד כמה הם שווים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...