האם לעוד מישהו מפריעה כמות שגיאות הכתיב בפורומים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לעוד מישהו מפריעה כמות שגיאות הכתיב בפורומים?

Joob69

Recommended Posts

כבר הרבה זמן שאני נהנה לקרוא בפורומים של האתר מגוון דעות, הצעות ורעיונות במגוון נושאים... והדבר היחיד שמקלקל לי זה שגיאות הכתיב המופיעות בתדירות גבוהה יותר ויותר...

אני לא מתכוון לבקר או להעליב אנשים.... הכוונה היחידה שלי היא שזאת השפה שלנו והדבר הבסיסי ביותר בשימוש בשפה, מעבר לדיבור, הוא כתיבה. אני חושב שהרבה מאוד תוכן באתר יקבל צורה הרבה יותר מכובדת אם נתחיל לשים לב לזה.

וזהו.... היה לי חשוב לשתף אתכם בנושא.

חג שמח לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמעתי פעם באיזה סרט משפט נכון:

"כשאתה מתעסק עם ילדים - תהיה מוכן להחליף חיתולים". אין מה לעשות. יש פה שכבת גיל קטנה ברובה והמון עולים וכדומה. ואין מה לעשות. תמשיך ליהנות .

אה, יש את "אחד שאיכפת לו" שכותב בחדשות כל הזמן וזה באמת מקרה מצער . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בהחלט מטריד. הלוואי והיה אחראי שהיה מתקן שגיאות. (לא אכפת לי להיות כזה)

אני מתכוון שיהיה לו את האפשרות לערוך הודעות, ואז ידגיש את המילה המתוקנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עולה חדש. (7 שנים בארץ..כבר לא כזה חדש)

אני עד עכשיו כותב "עירוני" במקום "אירוני".

זה כבר עדיין של הרגל.

אבל תמיד טוב להסתכל על החצי כוס המלאה,

למדתי להבדיל בן "על" ל-"אל".

נ.ב זה שאנחנו בני אדם, לא אומר שמותר לטעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה עבודה זה? ולא סתם עבודה, אלא עבודה מייאשת, וכנראה מיותרת.

אם צורם לך לראות שגיאות כתיב, כתוב '*תיקון'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol... אם אתה או כל אחד אחר ישרוד יותר משבוע זה יהיה נס, אתה יודע איזו כמות עבודה אדירה זאת? :smile1:

בקשר ל"דיסלקציה", זה סתם תירוץ עלוב לדעתי, כמות ה"דיסלקטים" בארץ היא פשוט מדהימה, זה קשקוש שהומצא ע"י משרדי החינוך למינהם כדי לא להתמודד עם הכשלונות שלהם ולהאשים את הילדים שיש להם בעיה, והילדים מצידם משתפים פעולה כמובן כי זה נורא נוח להם, הם לא צריכים להתאמץ לשפר את עצמם ולעבוד על זה.

הבעיה היא שמעבר ליועצת בית הספר התיכון, זה ממש לא מעניין אף אחד בעולם האמיתי, הבן אדם ייתפס כטיפש ולא יעזרו לו שום תירוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסלקציה היא לא המצאה, היום לכל ילד פלצן קוראים דסלקט אבל יש כאלה שבאמת יש להם בעיה.

אני יכול להגיד לך שתמיד אמרו לי לקרוא הרבה וזה יעזור, הייתי קורא ספר בשבוע במשך כמה שנים, זה לא עזר לי בכלל. בדקו אם אני באמת קורא ואם אני מבין מה אני קורא כי חשבו שאני משקר ולא מבין/לא קורא את הספרים, כל מה שגילו זה שאני באמת קורא ושאני מבין מה שאני קורא.

תנסה לקרוא מחברת הסטוריה שלי אתה תזדעזע :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו והנה, בכל מה שכתבת לא הייתה שגיאת כתיב אחת, מסתבר שזה עזר :)

יש כאן בפורום אנשים בני 30 עם שגיאות כתיב נוראיות שהיו מביישות ילד בכתה ז' שמשתמשים עדיין בתירוץ של הדיסלקציה, אבל שמתי לב לשיפור אצלם אחרי שהם קיבלו המון הערות ותיקונים ממשתמשים, אז אם בשנה אחת בגיל 30 חל כזה שיפור בעקבות השתתפות בפורום באינטרנט,

למה ב12 השנים שהם בילו בבית הספר לא הצליחו לעשות עם זה שום דבר?

בגלל שהם התקשו יותר מתלמידים אחרים וגזלו יותר זמן החליטו לשים עליהם חותמת של "דיסלקטים" ולהתעלם מהבעיה, זה בפירוש כשלון של מערכת החינוך בעיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...