המסך החדש מרצד, מה עושים? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך החדש מרצד, מה עושים?

J0n1

Recommended Posts

כאשר אני צופה בעמודים שחורים/תמונות שחורות רואים שהמסך מרצד (2007fp)

הדרייורים של הכרטיס מסך מותקנים והמסך מחובר בVGA

האם לדעתכם זאת בעיה במסך? מה אפשר לעשות בקשר לזה? :-[

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם לדעתכם זאת בעיה במסך? מה אפשר לעשות בקשר לזה? :-[

עשית Auto-Adjust בתפריט המסך? (מומלץ לעשות זאת על רקע עם ניגודיות גבוהה - חלון של דפדפן או Explorer עם טקסט שחור על רקע לבן זה רעיון טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פשוט להחליף את המסך, אני אקח את זה כאופציה אחרונה

אין לי DVI במחשב

עשיתי Auto-Adjust כאשר הרקע הוא שחור וזה לא עזר.

אני זוכר שהיה לי LCD אחר במחשב אחר, והמודם היה מחובר בUSB הוא עשה רעש שגרם לריצוד, כאשר הגיע טכנאי ושם פילטר הריצוד נעלם.

כעת אין לי את הפילטר אבל המודם מחובר גם ברשת, ושניתקתי את הכבל זה לא הפסיק, אז אני לא חושב שזאת הבעיה.

אני אנסה בסופ"ש לחבר לVGA אחר ממחשב , ואז אני אדע אם הבעיה היא בכרטיס.

המחשב שלי פתוח, אולי יש משהו שמפריע למסך אולי איזה שדה מגנטי משהו? :nixweiss:

למישהו יש עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המסך שלך מחובר לחשמל דרך מפצל ביחד עם עוד מכשירים אלקטרוניים, נסה לחברו כעצמאי לשקע חשמל. קראתי ברשת על בעיות ריצוד, שהופיעו בגלל שמסך LCD היה מחובר דרך מפצל של שקע חשמל עם יותר מדי מכשירים אלקטרוניים. אחרי שבעל המסך הבעייתי חיבר אותו כעצמאי לשקע חשמל הריצודים נעלמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המסך שלך מחובר לחשמל דרך מפצל ביחד עם עוד מכשירים אלקטרוניים, נסה לחברו כעצמאי לשקע חשמל. קראתי ברשת על בעיות ריצוד, שהופיעו בגלל שמסך LCD היה מחובר דרך מפצל של שקע חשמל עם יותר מדי מכשירים אלקטרוניים. אחרי שבעל המסך הבעייתי חיבר אותו כעצמאי לשקע חשמל הריצודים נעלמו.

העברתי וזה לא עזר :'(

פלאפון משדר משהו?

תנסה תמסך בחדר אחר ומחשב אחר לא עזר תנצל אחריות..

כיביתי הכל וזה עדיין מרצד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתיקח את המסך אל חבר שיש לו מחשב עם חיבור DVI בין אם מובנה על הלוח או על כרטיס מסך, ותנסה לבדוק לפני מימוש אחריות ו/או החלפה. אולי דווקא בחיבור DVI הריצודים נעלמים (עם הגדרת 60Hz כמובן ולא 75Hz).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת בלתי אפשרי לסחוב כזה מחשב עד לחבר, אני מתכנן לרכוש במילא כרטיס מסך עם יציאת DVI, אז אני אבדוק שם, אבל אולי יש עוד רעיונות?

מה שמוזר, שאם אני נכנס לתוכנה DPB, ושם את המסך על שחור, השחור הוא מושלם ואין שום ריצודים, אבל ברקע או באתר עם רקע שחור השחור הוא לא ממש שחור ויש ריצודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן דוגמאות לאתרים הבעייתים. ריצודים בוודאי שאי אפשר לראות על רקע שחור מלא כמו בטפט שחור של DPB, אלא ברקעים בהירים, אבל גם אז זה לא אמור להיות כך. גם במסמך של כתבן אתה רואה ריצודים?

אם אחרי חיבור המסך לכרטיס מסך אחר עם DVI וניסיון עם שלל גם העדכני ביותר מאתר יצרן הכרטיס מסך, הבעיה לא נעלמת, כולל במעבדת שירות, יש להניח שיש בעיה טכנית במהפך שאחראי על האיפנון של הנורות האחוריות. במקרה כזה מממשים אחריות/החלפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אני קובע רקע שחור הוא מרצד, אבל בDPB ברקע השחור הוא לא מרצד, איך זה יכול להיות?

בנוסף באתר TL

אני רואה את הריצודים האלו רק בצבע שחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה בעצם אומר רק ברקע אפור כהה ולא דווקא לבן לחלוטין יש ריצודים.

זה מה שמצאתי בפורום של Dell ובעוד אתר שהתייחסו לכך.

אני לא בטוח שזו בעיה ביזארית אופיינית לדגמי ה-2007 למיניהם של ,אבל לפי דברי בפורום התמיכה שלהם זו בעיה שנובעת מהקוד שקובע לרקע את הצבע האפור הכהה ולא במסך עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את המסך לנייד של (גם בVGA) ורואים מצוין, אין שום ריצודים.

אני אחליף בקרוב כרטיס מסך לGeCube X2400PRO 256MB AGP ממה שהבנתי יש לו יתרון בHD, אז זה יצא טוב...

תודה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...