NZXT HUSH סוף סוף זמין -עריכה- רשמים בעמ' 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NZXT HUSH סוף סוף זמין -עריכה- רשמים בעמ' 2

Pika007

Recommended Posts

ערב טוב שבת שלום וכו' וכו' O:

שמתי לב שחצי עולם מחפש את ה HUSH (ולמעשה, גם אני, הרכבתי לשכן שלי מפרט איתו ואנחנו כבר שבוע תקועים על העניין הזה)

הזמנתי מנעה מחשבים, שלחו לי מייל שהגיעו סוף סוף למלאי, גם כסוף וגם שחור

מופיע בדף הבית שלהם, אתם מוזמנים להעיף מבט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש פילטר

וקצת קשה להשוות אותו לסנוטה 3.

מבחינת שקט, ל HUSH יש בידוד, אז קצת קשה להתחרות בו בעניין הזה

מבחינת אוורור, הם די זהים.

6A19- רועש יותר משניהם, ובערך אותו דבר מבחינת אוורור, אבל אי אפשר להתחרות במחיר שלו

לכל מארז יש את הפלוסים והמינוסים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, יש מארז, אבל רשמים- רק מחר. עד מחר ב 5 אני לא יכול לנשום אפילו

עמוס עמוס עמוס.....

אוקיי

אז קיבלנו את המארז, פתחנו, הרכבנו, ו......

מזה עשיתם סיפור? אתם עושים צחוק? |:

מבחינת מראה, הייתי נותן לו 6.5 במקרה הטוב, בתמונות נתנו לו רושם של מארז ממשהו דמוי אלומיניום, שבמציאות- מדובר בפלסטיק זול ומסריח.

הדלת הקדמית עשויה מפלטסיק בגרוש (שעליו מודבקת פלטת אלומיניום) שמרגיש כאילו הוא עלול לעוף מהמקום כל שניה, ובנוסף לזה הוא נראה לא משהו בכלל.

מבחינת מראה- התמונות נראות פי 10 יותר טוב מהמציאות.

ה "בידוד המיוחד" כביכול הוא איזשהו סוג של ספוג מוקצף עם בד, משהו שתוכלו למצוא בכל חנות לחומרי בניין ב 4 שקל למטר רבוע |:

התאכזבתי מאוד, גם מהבניה, גם מהעצמה החלשה מאוד של המאווררים (זרימת אוויר בינונית ביותר, 6A19 עושה עבודה טובה יותר) וגם מהמחיר שלא מצדיק.

אני מקווה שיסכימו להחליף לי את המארז, כי עם הגועל נפש הזה אני לא רוצה להישאר.

תעשו לעצמכם טובה-

במחיר כזה, קחו ג'יגבייט פוסידון.

מבחינת שקט הם אותו דבר. מבחינת זרימת אוויר הפוסידון טוב יותר, ומבחינת בניה ואיכות חומרים- הפוסידון לוקח בהליכה.

אלוהים יודע למה עשו כ"כ הרבה רעש על המארז הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ? ממש לא.

אני לא יכול להגיד לך שאת ה TT AJ אהבתי במיוחד, אבל זה כבר עניין של טעם אישי- מדובר במארז הרבה יותר מוצלח לדעתי בכל מקרה.

במחירים כאלו הייתי הולך על הפוסידון, ואם כ"כ קריטי- קונה לו ספוג בגרוש ועושה אותו בידוד רעש כמו שיש ב HUSH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית את האפולו? אם כן אז אתה יכול להשוות ביניהם בבקשה?

די מאכזב אותי מה שאתה אומר , סך הכול זה מארז בסכום לא זעום של 490 שקל ואם אני מקבל (שלא תיטעו אני רוצה את הסונטה 3) בסכום הזה מוצר שבקושי שווה את ה200 שקל אז אני ממש מאוכזב כי בדוגרי אם הוא באמת כמו שאתה מתאר אותו ואתה לא מגזים טיפה אז לדעתי זה אחד המארזים היותר FAIL

בכלליות נראה לי מזה מוזר שהדלת מכסה חצי מהמאוורר! איך באמת זרימת האוויר ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NZXT עשו מארז "כאילו"

בטח שהוא יהיה שקט... המאווררים שלו לא זורקים אוויר ומסתובבים באיזה 600RPM, אז מה החכמה פה? |:

הדלת שחוסמת חצי מהפתח לא בדיוק מפריעה, יש רווח קטן שמאפשר זרימת אוויר, ושוב- גם חצי פתח מספיק בשביל האוויר שהמאוורר הזה בקושי זורק.

את האפולו אני לא יכול להגיד שאהבתי, אבל לפחות הוא נראה יותר טוב והמאווררים שלו בעצם עושים משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...