NZXT HUSH סוף סוף זמין -עריכה- רשמים בעמ' 2 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NZXT HUSH סוף סוף זמין -עריכה- רשמים בעמ' 2

Pika007

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לעומת 6A19, גבוהות ב 2-3 מעלות בממוצע במנוחה וב 5-6 מעלות במאמץ.

ליד סונטה 3.....

אם היו לי פה להתחיל להרכיב בתוכם מחשבים ולהשוות, הייתי מאושר, באמת. אבל אין לי.

מה שכן, אני יכול להגיד לך שמבחינת שקט, ה HUSH לא בדיוק שקט יותר מהסונטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די ציפיתי לזה...לא יצא לי להרכיב מארז אחד של שבאמת מורכב טוב ומחומרים טובים המארז היחיד שעוד היה סביר היה הלקסה וגם אותו אני לא בדיוק מחבב....אני עדיין לא מבין איך נהיה לחברה הזאת שם בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עשו מהם אלילי מארזים בפורום, המלצות בלי סוף על האפולו והלקסה. למה? |:

זהו, זה היה הסיכוי האחרון שנתתי ל . אחרי הלקסה, אפולו, והזירו. נמאס לי מהשטויות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד מה שאתם טוענים, ברחבי הנט הביקורות מהללות את המארז הזה, החל באתרים הקטנים וכלה באתרים הגדולים והמקצועיים. אולי השקיעו את הכסף בשיחוד הבודקים במקום בבניית המארזים... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עוד משהו שאני לא מבין-

כל אחד ואחד מהמארזים של מהוללים בביקורות ברחבי הרשת, גם ע"י אתרים נחשבים, אבל ברגע שהם מגיעים לידיים שלי......

איכות בניה בינונית, איכות חומרים בינונית מינוס, לא שקטים במיוחד, וסה"כ..... מבאסים.

אבל שמישהו מעז להגיד "זה לא טוב" ישר קוטלים אותו ב "שקט! הביקורת אמרה$!@$!$!!!11אחדאחד"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עוד משהו שאני לא מבין-

כל אחד ואחד מהמארזים של מהוללים בביקורות ברחבי הרשת, גם ע"י אתרים נחשבים, אבל ברגע שהם מגיעים לידיים שלי......

איכות בניה בינונית, איכות חומרים בינונית מינוס, לא שקטים במיוחד, וסה"כ..... מבאסים.

אבל שמישהו מעז להגיד "זה לא טוב" ישר קוטלים אותו ב "שקט! הביקורת אמרה$!@$!$!!!11אחדאחד"

אתה צודק....אני זוכר שהיה את כל ההייפ על האפולו חיכיתי כבר להרכיב אחד כשהוא יגיע לארץ ובסוף התאכזבתי קשות מארזים בינינויים מינוס כל המארזים שלהם

בוא נגיד שמכל הבחינות הג'יגה בייט לא רואה את בכל פרמטר...

ומצדי שכל הביקורות ברשת יגידו שאלה המארזים הכי טובים בעולם , לא ראיתי טכנאי מעבדה אחד שאמר לי שהם טובים ואני בינהם , והכי מעציב אותי זה שלקוחות מתעקשים על המארזים האלה למרות שאני מנסה להסביר להם את כל החסרונות של המארזים האלה הם עדיין ילכו אחרי כל אתרי הביקורות והפורומים אבל אין מה לעשות תופעת העדר קיימת בכל תחום לצערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, סתכל גם מצד אחד אתה בודק כמה וכמה ביקורות מאתרים מוכרים שמהללים את המארז, ואמורות להיות נייטרליות.

מצד אחר אתה בא למוכר שטוען את ההפך, אבל לו יש את הרצון למכור לך.

ותודה על הידיעה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, סתכל גם מצד אחד אתה בודק כמה וכמה ביקורות מאתרים מוכרים שמהללים את המארז, ואמורות להיות נייטרליות.

מצד אחר אתה בא למוכר שטוען את ההפך, אבל לו יש את הרצון למכור לך.

ותודה על הידיעה :xyxthumbs:

תכלס אתה צודק אין שום סיבה שלקוח יאמין למוכר...אבל בתכלס אני מנסה לעזור ,לא כל המוכרים מנסים לעשות רווח גדול על לקוחות...בקטנה אבל זה לא ישתנה בזמן הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אתה צודק אין שום סיבה שלקוח יאמין למוכר...אבל בתכלס אני מנסה לעזור ,לא כל המוכרים מנסים לעשות רווח גדול על לקוחות...בקטנה אבל זה לא ישתנה בזמן הקרוב

אולי אתה באמת מנסה לעזור, אבל נתקלתי ולא פעם אחת במוכרים שנתנו דעה שלילית על מוצר מסוים בעקבות זה שאין להם במלאי/לא עובדים עם הספק וכו' ומיד ממליצים בחום על מוצר מקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעבד בחנות מחשבים כחצי שנה בתור איש מכירות/טכנאי גיבוי, אני יכול להגיד לך שבד"כ יש על מארזי NZXT יותר רווח מעל ג'יגבייט. ולמרות זאת, השתדלתי לא למכור אותם, פשוט כי הם כ"כ לא שווים את הכסף.

עד היום, המארזים הכי נוחים שיצא לי לעבוד איתם הם של Gigabyte, Aerocool, Coolermaster

והמארז עם הכי הרבה תמורה לכסף שראיתי עד היום- ללא ספק cooling Silentium

חבל שאי אפשר להשיג אותו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...